Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Prima carte de expeditie Mongolia

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Prima carte de expeditie Mongolia

Salutare,
    Am fost prezent la lansare si am achizitionat editia nou - jurnal foto. Am ramas impresionat de numarul mare de participanti (din pacate localul unde s-a realizat lansarea a fost ambsolut neincapator).

Ii doresc lui Mihai Barbu sa mai vanda inca cel putin pe atatia mii de kilometri pentru o noua expeditie de o asemenea anvergura.

Bafta

p.s. ma bucura faptul ca incet incet ne dezvoltam si noi, romanii, gustul pentru expeditii, cautari de noi orizonturi. incepem cu adevarat sa "iesim" in lume.
    Range Rover Classic V8
    The Dakar; a challenge for those who go - a dream for those who stay behind / Thierry Sabine

Comentariu

@Kess ai citit-o?
      EU mai am cel mult 100 de pagini....cartea merita, in varianta jurnal foto,calitate super si foto superbe.....
      Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
      Dream It, Do It, Live It....

Comentariu

inca nu am lumina ... am doar doua faze din trei... am rasfoit-o ieri... mai mult pozele si prefata... dar ma apuc de citit...
        Range Rover Classic V8
        The Dakar; a challenge for those who go - a dream for those who stay behind / Thierry Sabine

Comentariu

Procesare...
        X