Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vrancea - bacau - neamt prin munti

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: vrancea - bacau - neamt prin munti

Ma inscriu si eu ...
    Am fost in cu ca . A fost

Comentariu

.....se pare ca pot vorbi la plural de acum. iesirea propun sa fie undeva dupa Pasti, pe la inceputul verii ( sa ramana restul verii pt alte proiecte si pt proiectele ce includ intreaga familie, dar sa vina si caldura pt a putea sta la cort).
      .....ma bucur ca pe langa trupa veche vn-gl-bc apar si nume noi. pt cei mai noi vedeti forumurile noastre blocate, ca sa stiti cam ce ne poate capul si va asteptam daca ne luati asa cum suntem - cu bune si rele.

RECHINU se da la fund, sau pe vremea asta rece e in migratie?

Comentariu

Singurul deliciu pe care il apreciam la anticul topic blocat ( nu vad rostul acestei actiuni , dar poate ca nu inteleg eu destul ) era caterinca intre prieteni care voiau sa mai tina aproape intre ei , pe un ton familiar . Probabil ca fara divagatii si fara nitica vaselina siliconica faptul ca rechinu' s-a dat la fund nu mai e salvat nici macar de-o juma'de oaie ....
        Detaliile tehnice sint tot ce ne-a ramas de afisat la vedere acum , sau poate nici atit .Si nu e stilul meu sa fiu disciplinat , nu sint atit de organizat ( oricum nu s-a potrivit programarile de acasa , never-ever ....).

Revenind .....avem ceva repere in teren ?
        ... sa fim corecti pana la capat !
        Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Comentariu

Salutare

In sfarsit un topic dupa care imi este extrem de dor.
          Cu voia initiatorului (grasuxxl) mi-ar placea sa ne alaturam si noi .... familia kitz kitz cu mitsu-letele nostru.

Deasemenea foarte importanta este perioada de desfasurare pentru a vedea daca putem participa integral sau partial.

Ar fi super sa putem stabili in avans care va fi exact itinerariu pe zile... sa fie foarte clar pentru oricine.

cu prietenie,
          Macinicu
          " I don't always know what I'm talking about, but I know I'm right" -- Muhammad Ali http://forum.club4x4.ro/images/smili...20%2824%29.gif

Comentariu

hello, se apropie ora x? Ramane valabila plimbarea sau ne facem planuri separate?

Comentariu

A mai trecut un an si eu tot nu am fenderele montate, pragurile mele sunt tot la Poiana Sarata, Suportul de roata de rezerva e in stadiu de proiect avansat. Dar as merge undeva cu voi. Dar separat. :)
              "Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford

Comentariu

fratilor care e perioada?
                parca m-as baga si eu daca ma veti primi.
                merci

Comentariu

prezent si eu !!!!!!!!!!!

Comentariu

salut baieti, ati hotarat data ca vreau sa mer si eu
                    28 ani proaspat proprietar de jeep wrangler yj 1994 motor 2,5 benzina

Comentariu

Procesare...
                    X