Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

trasee usoare si semi-usoare pe langa brasov, incepator


B999TMD

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Sunt interesat de ceva trasee usoare si semi-usoare pe langa brasov, sau daca e cineva interesat sa facem ceva trasee impreuna, sunt incepator, masina nu e echipata de munte, are reductor, as vrea sa vad un pic ce poate. M-am jucat cu ea pe la trei brazi dar nu prea am avut cine stie ce. Uitasem, masina e un GWM HOVER, 2400 CMC, benzina. (motor + cutie mitsubishi). Astept propuneri sau invitatii, posed cort si toate cele pentru munte, sunt un iubitor al muntelui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: trasee usoare si semi-usoare pe langa brasov, incepator

 

Circum Ciucas soft:

Drumul 103A ce leaga Zizin de Vama Buzaului prin Dalghiu. Din Vama Buzaului faci dreapta si dupa ce vezi Urlatoarele mergi pana in Pasul Boncuta apoi mai departe pe drumul forestier Valea Stanii pana in DN1A. Te intorci pe asfalt (DN1A) prin Cheia, Pasul Bratocea, Sacele, Brasov.

Vezi un atlas rutier si Google Earth.

Nu am track GPS.

Jimnyholic inside :j

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: trasee usoare si semi-usoare pe langa brasov, incepator

 

ca si o completare la acest traseu....pana la Vama Buzaului mergi pe valea Zizinului- Dalghiu....in Vama faci dreapta .....si dupa aceea spre Pasul Boncuta de unde...poti merge inainte pe valea Stanii pana in DN...si de acolo Cheia Sacele BV....sau in Pasul Boncuta faci stanga ...si urci pana la Cimitirul Eroilor...si de acolo mai departe pana la Maneciu....si de acolo pe asfalt pana la BV

 

sau...mai bine ne vedem si-ti explic eu live ce si cum...si pe unde :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare