Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

EXPEDITIE ARCTICA BUCURESTI – TIKSI – BUCURESTI - Ianuarie/Martie 2015

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: EXPEDITIE ARCTICA BUCURESTI – TIKSI – BUCURESTI - Ianuarie/Martie 2015

Postat în original de plummer Vezi post
    Am tot incercat sa caut documentarul sa il vad, din pacate e de negasit. Prezentarea calatoriei de 11 min de pe youtube arata calitatea expeditiei. Superb!
    Au fost aseara pe Digi World, la ora 21,primele 2 episoade,dintr-o serie de 5 cred. Au cate jumatate de ora fiecare episod. Nu stiu cand vor transmite urmatoarele 2 episoade,dar o sa caut prin grila lor de programe.

Comentariu

CATRE NORD PE URME DE URAL SI KAMAZ

Data Difuzarii:
      Marti, 8 Decembrie, 09:35:00
      Marti, 8 Decembrie, 10: 10 :00
      Luni, 14 Decembrie, 21:00:00
      Luni, 14 Decembrie, 21:30:00
      Marti, 15 Decembrie, 09:35:00
      Marti, 15 Decembrie, 10:05:00
      Luni, 21 Decembrie, 21:00:00
      Marti, 22 Decembrie, 09:45:00

Sursa http://www.digi-world.tv/catre-nord-...amaz/#detalii1

Cei care sunt clienti ai retelei rsc-rds pot urmari toate episoadele folosind aplicatia DIGI PLAY
      Ultima editare de Alin; 08.dec.2015, 12:48.

Comentariu

Am vazut ieri seara 07.12.2015, cele 2 episoade pe Digi World. Felicit intreaga echipa pt reusita expeditiei, pt imaginile frumoase. JOS PALARIA!
        Intrebare: Sunt numai 2 episoade sau mai multe ( asta ca sa stau sa le vad pe toate )? Ms anticipat.
        GREEN DRAGON Y61, 3,0

Comentariu

Postat în original de madax Vezi post
          Am vazut ieri seara 07.12.2015, cele 2 episoade pe Digi World. Felicit intreaga echipa pt reusita expeditiei, pt imaginile frumoase. JOS PALARIA!
          Intrebare: Sunt numai 2 episoade sau mai multe ( asta ca sa stau sa le vad pe toate )? Ms anticipat.
          Sunt 5 episoade.

Comentariu

Noi, astia exilatii, unde le putem vedea daca nu avem digi world?

Comentariu

incredibila expeditie , superbe poze , peisaje si experienta de viata !
              Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
              Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT
              Natura si aventura

Comentariu

Postat în original de gusteru Vezi post
                Noi, astia exilatii, unde le putem vedea daca nu avem digi world?
                Vom publica in mediu on-line filmul montat de George, film care se poate „bate” cu multe documentare de calatorie. Deocamdata nu am acordul lui, vrem sa il mai proiectam prin sali, insa nu mai e mult de asteptat. Cel de la Digi, montat de colegii lui Seba nu este pe on-line, aici nu am niciun raspuns. Posibil sa fie gata de pus la liber dupa ce va iesi din emisiile programului Digi World.
                Sunt doua atitudini complet diferite asupra aceluiasi subiect, sunt curios de comentariile celor care le vor vedea pe amandoua.

Mihai
                T O Y O T A

OFFROAD CLUB SIBIU

Comentariu

in Romania pe digi world ?
                  Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
                  Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT
                  Natura si aventura

Comentariu

Postat în original de Irod Vezi post
                    in Romania pe digi world ?
                    Da,si astazi dimineata a fost unul dintre episoade in reluare. Aveai in topic datele difuzarii

Comentariu

O intrebare daca-mi permiteti: cum se face dublarea parbrizului?

Comentariu

Postat în original de Liviu-San Vezi post
                        O intrebare daca-mi permiteti: cum se face dublarea parbrizului?
                        Se face simplu si artistic. Baietii din Yakutsk iau un parbriz identic cu cel al masinii, il pun pe dinafara exact peste cel original. Intre ele ramane distanta impusa de chedere, Apoi il lipesc perimetral cu un soi de scoci special, o banda lata care miroase un pic a prenadez. Lipit la cald, adica la peste 10 grade. Si gata! In prealabil spalau bine zona cu detergent de geamuri si cu ziare.

Am luat de la ei si cateva role de banda, si bine am facut, fiindca s-a mai dezlipit pe alocuri si a inceput sa se abureasca exact acolo unde inrta aerul de afara intre cele doua geamuri. Si s-a mai crapat si de la anumite deformari ale caroseriei corelate cu frigul.

Dar utilitatea este absoluta.
                        T O Y O T A

OFFROAD CLUB SIBIU

Comentariu

Da,o clatorie plina de curaj!Conditii grele!Bravo!

Comentariu

Da....Un mare BRAVO!Superba expediția!
                            “One day you will wake up & there won’t be anymore time to do the things you have always wanted. Do it now.” Paolo Coelho

Comentariu

Se poate vedea expeditia on-line?

Comentariu

Postat în original de panteraboy Vezi post
                                Se poate vedea expeditia on-line?
                                Se poate vedea zilele astea pe Digi World :
                                http://www.digi-world.tv/catre-nord-...ural-si-kamaz/

Data Difuzarii:
                                duminica, 4 decembrie, 11:55:00
                                duminica, 4 decembrie, 12:30:00
                                duminica, 4 decembrie, 22:45:00
                                duminica, 4 decembrie, 23: 15:00
                                luni, 5 decembrie, 10:45:00
                                luni, 5 decembrie, 11: 15:00
                                sambata, 10 decembrie, 22:55:00
                                duminica, 11 decembrie, 12:00:00
                                Ultima editare de Astral; 04.dec.2016, 13:21.

Regulament

Comentariu

Procesare...
                                X