Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

10 zile in Serbia si Muntenegru - august 2016

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• 10 zile in Serbia si Muntenegru - august 2016

Salutare,

Pentru ca anul trecut am participat la o tura foarte faina in estul Serbiei, organizata de un tip pe care l-am descoperit pe Facebook, anul asta am decis sa repet neaparat experienta.
    In concluzie, m-am inscris la tura asta:

http://www.rustikatravel.com/4x4/sch...gro-highlands/

Avand in vedere obisnuintele celor de pe aici de pe forum, as zice ca este o tura de offroad usor spre mediu cu multe posibilitati de distractie mai serioasa pe parcurs pentru cine are chef. Altfel, camping, corturi, bere, poze, gratare, foc de tabara si multa voie buna si liniste.

Aleksandar, organizatorul, a anuntat 10% reducere pentru cine se inscrie inca din ianuarie.

As vrea sa intreb daca exista doritori pe forum, ca sa nu iau singur drumul Belgradului :) Sunt convins ca multi dintre cei de aici s-ar simti f fain.

Cateva poze de anul trecut:

http://forum.club4x4.ro/showthread.p...=1#post1017661

Alex

Re: 10 zile in Serbia si Muntenegru - august 2016

https://m.facebook.com/serbianoutdoo...t=feed_comment

Comentariu

interesant
      toyota bj 70

Comentariu

nu ca as fi patriot, dar n-as da 700 de euro ca sa ma duca un tip pe niste forestiere de care sunt si la noi (si mult mai pitoresti).

Comentariu

Nu sunt numai forestiere, se merge mult si prin padure si pe gol alpin. In fine, fiecare cu distractia lui :)

Comentariu

Postat în original de m&m Vezi post
            Nu sunt numai forestiere, se merge mult si prin padure si pe gol alpin. In fine, fiecare cu distractia lui :)
            ideea imi pare faina , mai ales ca esti intr-o tara straina si poate daca mergi de capul tau nu reusesti sa afli zonele cele mai frumoase pe care cred ca incearca sa te duca ghidul.
            Cand ai mai fost cate masini v-ati strans? Organizatorul cu cate masini a participat?
            Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
            Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT
            Natura si aventura

Comentariu

Exact asta e faza. Daca mergi de capul tau, ori nu nimeresti locurile, ori iti ia foarte mult sa le nimeresti... Plus ca daca ramai pe undeva si singur si fara sa vorbesti limba nu e prea simpatic.
              Data trecuta am fost 5 masini: 3 din Germania, 1 din Belgia si cu mine. Organizatorul a venit si el cu o masina. S-a mers in fiecare zi cam de la 8 jumate dimineata pana pe la 6-7 seara, cu paizele de rigoare pentru poze, o gustare si cate o drumetie pe jos pe ici pe colo. Seara campa fiecare cum era pregatit si se dadea drumul la tzuici si foc de tabara...

Comentariu

Cat ajunge o iesire de asta?Estimativ...

Comentariu

Postat în original de Capric0rnBc Vezi post
                  Cat ajunge o iesire de asta?Estimativ...
                  scrie pe site: 700 de euro de masină
                  plus celelalte cheltuieli...
                  www.calauzaoffroad.ro/

Comentariu

700 de euro + motorina + mancare, bautura. Cu cazarea nu sunt costuri, se doarme la cort, maxim 1-2 nopti pe la vreo cabana ceva daca ne apuca doru de confort :)

Comentariu

Cu mentiunea ca pentru cei inscrisi in ianuarie pretul este 630 de euro, nu 700

Comentariu

Luna august este deja planificata la mine, din pacate. Poate la anul. Sau poate se mai fac ture de-astea si in alte perioade. In principiu sunt si eu interesat sa mai vad si alte meleaguri, altfel decat prin fereastra unui hotel...

Comentariu

Daca intri la ei pe site o sa vezi si celelalte ture pe care le ofera...

Comentariu

https://m.facebook.com/media/set/?se...9834409&type=3

Comentariu

M-am uitat deja pe site-ul lor, fac ture faine, recreative. Cred ca trebuie sa-mi pun folie pe masina asta, ca zic ei mai la toate turele ca se lasa cu polish.
                              Vad ca organizeaza si prin Romania o tura... Destepti baieti!

Comentariu

Procesare...
                              X