Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

WeekEnd "mai la SUD" de Apuseni - III


DaKaR

Postări Recomandate

Re: WeekEnd "mai la SUD" de Apuseni - III

 

Prin Apuseni m-am plimbat mult, dar acum chiar ma faci invidios cu plimbarea asta. Din pacate eu sunt inca la pat.

Ovi Fodor

Land Rover Defender 90 '97

BMW 320d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: WeekEnd "mai la SUD" de Apuseni - III

 

Prin Apuseni m-am plimbat mult, dar acum chiar ma faci invidios cu plimbarea asta. Din pacate eu sunt inca la pat.

Ovi Fodor

 

Iti doresc insanatosire grabnica.

Nu-ti pierde speranta, imi doresc si sunt sigur ca vom face astfel de iesiri impreuna.

 

Cu stima,

Eugen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: WeekEnd "mai la SUD" de Apuseni - III

 

Prin Apuseni m-am plimbat mult, dar acum chiar ma faci invidios cu plimbarea asta. Din pacate eu sunt inca la pat.

Ovi Fodor

 

Fa bine si da-te jos din pat ca am o gramada de treaba cu tine:grin:. Mi-a cazut plomba si la alt dentist io nu ma duc, ca nu-mi mai da nimeni chinuiala cu preludiu (a se citi discutii pe teme de fiare 4x4).

Si in plus trebuie sa vedem ce stie fieratania ta aia verde.

 

Baga mare si pun'te pe picioare!

Noroi Bun !!

LaGuraSobei.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: WeekEnd "mai la SUD" de Apuseni - III

 

Fa bine si da-te jos din pat ca am o gramada de treaba cu tine:grin:. Mi-a cazut plomba si la alt dentist io nu ma duc, ca nu-mi mai da nimeni chinuiala cu preludiu (a se citi discutii pe teme de fiare 4x4).

Si in plus trebuie sa vedem ce stie fieratania ta aia verde.

 

Baga mare si pun'te pe picioare!

 

Inca 3 saptamani si ma intorc la lucru :banana. Cu masina numai ture mai lejere ca inca nu ma tine fizicu' de ceva mai mult :cr1

Land Rover Defender 90 '97

BMW 320d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: WeekEnd "mai la SUD" de Apuseni - III

 

Inca 3 saptamani si ma intorc la lucru :banana. Cu masina numai ture mai lejere ca inca nu ma tine fizicu' de ceva mai mult :cr1

 

Dumnezeu sa-l primeasca pe Ovidiu ca n-a mai apucat inca o tura prin Apusenii atita indragiti de el si nici in cabinetul stomatologic in care il vedeam ca pe un peste in apa nu s-a mai intors.A plecat dintre noi plin de dragoste fata de tot ce atingea,asa ca lacrimile noastre doar il conduc dincolo mai usor....cred.

pastrati curatenia pe trasee!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare