Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Prieteneasca TM - BH / AR


DaKaR

Postări Recomandate

Salutare tuturor :hi

 

La propunerea lui @eul, ne-am gandit la o intalnire pe teren neutru (AR), intre BH si TM cu participarea exceptionala a lui @crisguide, calatorul prin lume, apartenenta lui atribuid-o loc. CJ.

Dar oricine poate fi o exceptie, daca intruneste conditiile impuse:

- cauciucuri de noroi,

- sufe aprox. 10 - 15 m / masina

- troliu (minim unul la doua masini)

- sa nu fie stresat ca trebuie sa ajunga pe ziua la locul de cazare

- sa nu sufere cand i se zgaraie masina

 

Data: 23.03.2013

Ora: 9.00

Locul intalnirii: Biserica din loc. Secaci (AR)

Cazare: Daca ajungem in Moneasa, atunci Moneasa. Variante de cazare sunt mai multe, ne vom anunta prezenta intr-un loc sau altul, in functie de pozita noastra pe la mijlocul zilei de sambata. De data asta, :sr , fara ceaun.

Cateva date despre traseele planuite: AICI! Doar 20% sunt verificate, restul: "descopera Codru Moma"

 

Atata timp cat imi va fi permis, voi actualiza aceasta postare cu ultimele modificari aparute precum si cu lista celor care isi vor face anuntata participarea.

 

Momentan, participanti:

@eul

@samurai

@crisguide

@pit ciprian

@dsabau

Editat de DaKaR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Prieteneasca TM - BH / AR

 

Frumos traseul dar cum am mai spus si la ultima iesire in Codru Moma :va trebuie si drujba buna :) .Nu stiu cum urcati de la cruce (Valea Finisului) pana la Vf Maguri !? adica vreau sa spun ca am fost pe jos pana la Vf Maguri dinspre Valea Mare unde era drum pe vremuri dar acum este imposibil de mers cu masina din cauza copacilor cazuti/rupti.Ajuns pe creasta sus este un drum vechi destul de bun pana in stanga Magurii....mai departe nu am mers.Va urez mult noroc :br

''invingeti-va teama ''
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prieteneasca TM - BH / AR

 

Oare numai eu nu reusescsa vad traseul?:old

 

Este posibil sa nu mearga cu browser-ul pe care il folosesti. Eu folosesc Firefox 19.0.

Incearca alte browser-e si spune-mi , te rog, care este cel pe care il folosesti tu si nu merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prieteneasca TM - BH / AR

 

..Ajuns pe creasta sus este un drum vechi destul de bun pana in stanga Magurii....mai departe nu am mers.Va urez mult noroc :br

 

Este bine de stiut ca sus este drum bun. Variante de urcare sunt din Valea Runcului prin Balaioasa sau de pe V. Finisului prin vf. Rapei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prieteneasca TM - BH / AR

 

Cu IE nu merge,nici eu nu vad nimic.

 

Internet Explorer 9, imi deschide pagina, dar zona in care ar trebui sa se vada harta nu merge.

 

Acum ar trebui sa mearga si cu Internet Explorer.

Ziceti-mi daca merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prieteneasca TM - BH / AR

 

Multumesc. Acum pot sa vad si eu traseul. Suna interesant....

 

@Eul - ziceai ca iesirea este limitata la 7 masini... Mai sunt locuri?

 

din cate am vazut in primul post, mai sunt :wink:

XJL... 4L
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prieteneasca TM - BH / AR

 

Stimate domnule organizator te rog comunica pt toata lumea unde intentionezi sa ne cazam, e cu restaurant sau punem noi ceaunul? Oare nu sunt doritori sa o incepem de vineri? Eu personal as putea....:wink:

Mitsubishi Pajero 3000 V6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare