Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Ultima pe anul asta ,, La Multi Ani !!!


lucian munteanu

Postări Recomandate

Va salut,, duminica intre 9 si 9,30 ne intalnim pentru ultima partida de offrodeala( vorba lui doctoru) pe anul asta,, doritorii sunt asteptati pana la 9,30 la Poiana Sarata,,stim cand plecam,nu stim incotro, nu stim cand ajungem :grin: vinul rosu pt fiert,merele si scortisoara, oala, aragazul,,sunt asigurate,,,in rest fiecare cu ce are de prajit la tzacalie,,,,:jp1

Patrol Y60 1992

IMG-eu... under construction

Mercede G W463 1995

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ultima pe anul asta ,, La Multi Ani !!!

 

La multi ani sanatosi si fericiti si voua!! Multe bucurii si sa ne vedem cu bine la anul!

Numai ganduri bune de la Onesti... si de la Poiana Sarata :wink:

 

Iesirea s-a desfasurat.. a fost ok per ansamblu, a fost o iesire de socializare cu lume diferita si dotari diferite, tocmai de aceea am optat pt un traseu lejer, ca de Revelion :2dr Dar zapada ne-a ingreunat mai mult decat ma asteptam, asa ca toata lumea a muncit pe rupte :ha: Masa de pranz, micul gratarel si vinul fiert le-am facut dupa apusul soarelui.. asta-i viata :grin:

 

Cele cateva poze din partea mea... doar la anul din lipsa de timp, poate Luci sau altii daca au cont pe forum.

 

La Multi Ani tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ultima pe anul asta ,, La Multi Ani !!!

 

Da, da.. asa este. Insa sunt deja plecat la revelion si nu pot pune poze de pe telefon pe forum. Cele cateva poze le poti vedea pe fb.. doar esti prietenul meu :grin:

 

ps Am uitat sincer sa te sun ca sa vii... inca nu- mi e in reflex :sr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ultima pe anul asta ,, La Multi Ani !!!

 

sa te f....t si eu doctore...nici tel meu nu-l stiai?:grin:

 

la prima intalnire de anul viitor vei bea doar apa plata cu lamaie...si a doua zi ca sa-ti revii...apa rece de izvor :ha:

 

si eu si Zoli te iertam...da te tinem minte :grin::grin::grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ultima pe anul asta ,, La Multi Ani !!!

 

Si uite asa mi-am umplut frigiderul de revelion..:ha: Vroiam niste sex de revelion... dar nu cu voi :fk2

Baieti... relaxxx .... (imi place cu 3 de x) Am iesit cu ceilalti ofuscati ca nu i-am chemat la Luciada... cred ca acum au inteles in sfarsit de ce :ha:

Cand e de treaba.. doar stiti.. pe voi ma bazez ca intotdeauna!

Partea proasta e ca am simtit nevoia sa rup ceva si chiar am rupt... troliu !!!! Iar :ang2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare