Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Iesirea traditionala ARO Club -> 30 decembrie !


Brutaru Cristian Ionut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: iesire de sfarsit de an?

 

Gand la gand cu bucurie. Colegii din Aro Club Romania organizeaza o iesire pe 30 in zona Campulung Muscel. Se pleaca pe 30 dimineata din Bucuresti si intoarcerea e seara. Daca e cineva interesat, gasim o modalitate de comunicare intre noi, mai ales ca am inteles ca vor veni si cativa colegi din Club 4x4.

"Majoritatea oamenilor se tem atat de mult sa piarda ceva

incat toata viata au grija sa nu aiba ce sa piarda."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: iesire de sfarsit de an?

 

Si initiativa si momentul sunt foarte bune!

As veni si eu pe 30 dec la Campulung, sunt in Pitesti. Cum aflam mai multe detalii?

Toyota LC200 V8 for fun

Mercedes C63AMG for city

Yamaha Fazer FZ1S for adrenalin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: iesire de sfarsit de an?

 

Pentru noi, astia de la ARO Club Romania, iesirea de o zi de pe 30 Decembrie incepe sa devina traditionala.

 

Deci:

Intalnirea in Bucuresti, la ora 07.00, la McDonalds pe Iuliu Maniu. Dupa scurgerea sfertului academic vom purcede catre Campulung, via Pitesti. Vom face jonctiune cu colegii care vin din alte zari, precum si cu cei localnici, in jurul orei 10.00-10.30, la benzinaria Petrom de pe Centura Campulungului, iesirea catre Brasov. Dupa o mica sedinta tehnica vom intra in padure. Traseul va fi ales, cu ajutorul colegilor localnici, functie de conditiile meteo. Ne vom intoarce la asfalt dupa apusul soarelui si vom poposi pentru o cina calda. Apoi catre casa.

Telefoane de contact: George = KeO 0722560791, subsemnatul 0722617038.

Recomandari: pachetel cu ceva de ale gurii (senvisel, ciocolatica, biscuitei), ceva de baut (apa, suc, ceai), haine/incaltaminte calduroase.

Atentie! Nu garantam ora de intoarcere, nu va faceti planuri pentru seara.

Editat de Dan CHIRIAC

ARO 244, an 1997, motor L25

ARO 244, an 2001, motor Toyota 2L-T, zis si "Torpilorul" - furat din Bucuresti, Sector 6, pe 29 Ianuarie 2011

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: iesire de sfarsit de an?

 

bun ashe!

si da, vorba lui dan...devine traditionala. e al treilea an consecutiv cand mergem la campulung pe 30 decembrie! speram s-o tinem tot asa, pana la :old

ne vedem la 7 la mec/metro militari!

 

p.s.: traseele vor putea fi parcurse cu MT. in rest, nu va faceti griji decat pentru vopsea, ca mergem prin padure. ne intoarcem toti acasa, dupa obicei!

Editat de KeO

ARO CLUB ROMANIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: iesire de sfarsit de an?

 

astept doritori de o iesire de sfarsit de an sa facem o plimbare an natura pe data de 30 -12 -2011 !numai an zona montana , astept propuneri.:h5(exclus oamenii de groapa sau de campie)!

s-ar putea sa ma alatur si eu, dar inca nu am pasager confirmat....

 

ps. ce inseamna (la modul serios) oameni de groapa sau campie?

Pajero 2,5 tdi SWB '95

BMW 330i sedan 2001

Suzuki SV650s 2004

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: iesire de sfarsit de an?

 

bun ashe!

si da, vorba lui dan...devine traditionala. e al treilea an consecutiv cand mergem la campulung pe 30 decembrie! speram s-o tinem tot asa, pana la :old

ne vedem la 7 la mec/metro militari!

 

p.s.: traseele vor putea fi parcurse cu MT. in rest, nu va faceti griji decat pentru vopsea, ca mergem prin padure. ne intoarcem toti acasa, dupa obicei!

 

Cu parere de rau eu ma retrag, inca nu as vrea sa zgarii masina asta, o astept pe Pheonix sa renasca.

Distractie maxima.

 

S-auzim de bine

:cl 4x4 fun for all :h5

RR Classic 1986 - 200Tdi

www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala ARO Club -> 30 decembrie !

 

suna pe Adi Herisanu la 0723 295 490 din partea mea, maine, si spune-i sa te duca unde l-a dus pe gorishor, ca sa nu fii singur pe acolo. pe la 10.00 va fi deja acolo.

ARO CLUB ROMANIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala ARO Club -> 30 decembrie !

 

Nu am nicio sansa sa mai ajung, dar, vor mai fi ocazii...

BTW eu sunt posesor si de Frontera si de ARO deci eram cu acte pe jumatate in regula :grin:

Multumesc Keo :grin:

ex: ARO 244 3.1D & Opel Frontera 2.3TDI :cort
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: iesire de sfarsit de an?

 

Dacă m-as gândi sa merg acolo cu o seara înainte sa nu mă trezesc așa devreme imi puteți recomanda un loc unde sa dorm?

 

Multumesc si astept vesti!

 

Sunt multe pensiuni frumoase in Leresti.

Daca ajungi in seara asta, poti suna la numarul pe care l-a pus Keo mai sus, sau la 0729931729 (al meu). Voi fi prin zona si rezolvam.

Gore

YO3IGR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala ARO Club -> 30 decembrie !

 

daca vrea cineva sa ma insoteasca , locul copilotului este liber 0733103004!:h5

Salutare ,

O sa apar si eu cu Disco 2 si copilot ( daca reuseste sa faca oki )

 

Ionut , tu cumva stai pe la Marasesti ?

LR Discovery 2 TD5 '01 +6cm +40cp, BFG KM2 235/85/16, troliu "Chinezarie" de 9800, Intek M120+, Midland Alan 9+,imitatie de safari snorkel made in UK,rapoarte modificate in 4.1, truetrack fata + spate, multe alte maruntisuri .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala ARO Club -> 30 decembrie !

 

da colegu , pe bdl marasesti!

 

Pai colegu'. eu stau in cursul sapt pe la Budapesta si am birou la Budapesta si Cutitul de Argint , deci suntem super vecini !

Poate ne vedem si la o BRRC in rest !

 

Maine eu plec de la Budapesta pe la 6.30 , dc vrei ne vedem inainte de intrarea in pasajul Unirii pe dreapta !

 

0723-261.755 tel meu

LR Discovery 2 TD5 '01 +6cm +40cp, BFG KM2 235/85/16, troliu "Chinezarie" de 9800, Intek M120+, Midland Alan 9+,imitatie de safari snorkel made in UK,rapoarte modificate in 4.1, truetrack fata + spate, multe alte maruntisuri .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala ARO Club -> 30 decembrie !

 

dupa o zi frumoasa dar si obositoare am ajuns acasa , multumim organizatorilor marcii ARO si pentru planificarea traseelor care au fost parcurse de toate masinile mai putin doua care au avut probleme tehnice ! Asteptam cu nerabdare poze si filme din partea celor car au facut si acest lucru. o iesire de nota 10+

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala ARO Club -> 30 decembrie !

 

Imi pare rău ca nu am putut ajunge dar probleme legate de neseriozitatea, unor membrii de pe forum din păcate m-au oprit.

 

Aveam o întâlnire programată cu alinf in aceasta dimineața si a binevoitori sa mă anunța de abia aseară târziu ca nu mai vine......si din păcate copilotul meu își schimbare planurile.

 

Ce am pierdut?

Mircea,
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare