Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

5 mai 2019 . spre Tabla-Butii


cobrra

Postări Recomandate

pe data de 05-mai-2019 se organizeaza o intalnire , a pasionatilor de aventura posesori de auto 4x4 cu un minim necesar de dotare in zona maneciu-cheia tabla butii -chiojd

este o intalnire ce are la baza socializarea in cadrul minunat al naturii si a peisajelor superbe din acea zona.

ca si dificultate a traseului este usor spre mediu in functie de starea vremii .

Locul de intalnire pentru cei din zona Ploiesti ..

Bucuresti in parcarea laterala pana in statia peco rompetrol blejoi ...dupa bariera imediat pe dreapta ...in jurul orelor 8.30..cu plecare la ora 9.00

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa vin si eu. Le-am promios parintilor mei ca-i duc acolo si n-am apucat s-o fac. Sper sa reusesc de data aceasta... mai ales ca nu ne-am mai vazut de foarte multa vreme Cobrra :)

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut. M-as baga si eu cu mentiunea ca inafara de urcari pe vreme uscata in cele doua capete ale traseului ( Chiojdu si Tabla butii , ca de legat nu stiam cum) nu am alta experienta calificabila in 4x4. Masina e un Terrano 2 stock LWB cu AT-uri. Am un prieten care s-ar baga si el cu o Kia Sorento (cu cauciucuri stock si troliu mobil)

Ar fi prima iesire in "grup extins", asa ca noi deocamdata nu dispunem decat de statii PMR, dar daca e musai ne-om lipi si de niste CB-uri. Altfel ne-am alatura bucurosi.

Vacanta Frumoasa!

Editat de Adrian D.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare