Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Masina Offroad pentru cineva inalt

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de Nmoxx Vezi post

Am observat ca nu are AC, sau cel putin nu a scris ca ar avea, asta e o mare problema pt mine.
    Multumesc pentru raspuns!
    Pe mine nu m-ar deranja lipsa AC-ului,masina o sa fie doar pentru iesire in padure sau la pescuit! Acol cred ca te descurci si fara!

Comentariu

Depinde si cat ai de mers cu ea pana la padure/pescuit.
      Daca mergi 5 minute, e ok. Daca mergi 2 ore in toiul verii, fara AC, iti cam piere cheful. :(
      Suzuki Grand Vitara 2.0 16valve 1998
      0745-009633
      cristianhaulica@yahoo.com

Comentariu

Buna ziua! In sfarsit,s-a intamplat sa gasesc o masina in care am loc,Patrol Y61! Masina este super spatioasa comparativ cu restul,nu este nevoie de nici o modificare la scaune!
        Am gasit masina in Oradea,este un SWB (autoutilitare in acte) 3.0D motor common-rail,manuala,stare aproape de stock,inaltata cu bucsi poliuretan,incaltata cu cauciuri de 31'! Masina arata bine,doar ca are o scurgere de ulei,care vine de undeva din partea de sus a motorului(sper ca de la capacul culbutor) care ar trebui localizat,si cum nu are asigurare momentan,nu am reusit sa o probez pe drum.
        Acum ca stiu ce sa caut,o sa fie mai usor! Raman exclusiv la Patrol Y61,o sa incerc sa caut si una LWB sa compar spatiul interior(pasageri+bagaje).As dori una automata,dar din pacate sunt greu de gasit!

Comentariu

Masinile nu sunt greu de gasit....banii sunt problema.
          Pt un Y61, bun,lung si utilitar cu 4-5 locuri plus automat va trebui sa te scarpini in jur de 10.000 sa fie si dupa 2005.......altfel vei gasi niste fete mari de Olanda-Germania, cu sute de mii km experienta ca si tine ;)
          iar la final va costa tot spre 10.000.....langa cei cei 5-6 mii bugetati acum...

Spor!
          Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
          Dream It, Do It, Live It....

Comentariu

Procesare...
          X