Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Evenimente calendar

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Evenimente calendar

Salut, cum am putea folosi calendarul sa initiem eventuale iesiri, pe zone. Putem programa astfel intalniri in teren, in diverse locatii. Exista cumva un grup wassup pentru comunicare rapida? Multumesc.
    Fișiere atașate

Eu sunt localizat in zona Bucuresti-Ilfov-Giurgiu si ar fi interesant daca as putea afla mai multe Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	shared_qr_code.png 
Afișări:	135 
Mărime:	91,8 KB 
ID:	1311120 despre comunitatile locale pasionate de off-road pentru iesiri in weekend. Sunt nou in ale off-road-ului, dar prind repede. De aproape 2 ani pregatesc un Mitsubishi L200 2.5TD din '94, in care am investit ceva pana acum sa fie oarecum pregatit pentru iesirile mele la pescuit, in zone greu accesibile si cu bagaj considerabil. Am creat in acest sens un grup wassup si am creat acest qr code pentru cei care doresc sa se alature. LET'S GO OFF-ROAD!

Comentariu

Avem un prim membru pe grupul de wassup. Azi am iesit la spining pe Neajlov, vreme excelenta, fara trasaturi din pacate, dar plimbarea a meritat.
      Fișiere atașate

Comentariu

Super idee. Hai sa "populam" grupul whatsapp initiat de Zavex Bogdan si sa ne organizam pentru mici plimbari in natura!

Comentariu

Buna initiativa. Chiar am cautat ceva similar pe diverse platforme de socializare.

Comentariu

Buna tuturor,
            Am lansat propunerea formarii de grupuri wassup, pe zone, astfel incat sa reusim sa interconectam grupurile la nivel national. Mai exact, am sa va spun la ce m-am gandit. Am format un prim grup (o sa pun imediat link si cod QR) si ne vom abona toti acolo, dupa care , in functie de zonele de unde provin cei mai multi, ne vom imparti in mai multe grupuri pe zone. Astfel vom avea un grup "master" in care vom avea cel putin un membru din celelalte grupuri din tara si astfel putem interconecta grupurile. De ce am face asta? Atunci cand vom calatori, oriunde in zonele tarii, daca avem acolo un grup, il putem anunta ca intentionam sa venim in zona si ne poate calauzi prin acele locuri. Ar fi ca un ghid pentru cei din alte zone. Pentru cei care doresc sa se alature, trebuie doar sa intre pe grupul nostru "master", iar apoi ne vom organiza in grupurile pe zone. De ce pe wassup? Pentru ca putem comunica rapid, iar mesajul ajunge in timp real la cei vizati. Pe forum nu prea functioneaza chestia asta. Pana acum avem 4 membri - 2 din Bucuresti -Ilfov, unul din Dambovita si unul din Valcea. Mai jos aveti link. Let's go off-road!

ACESTA ESTE LINK-UL WASSUP: https://chat.whatsapp.com/FuqhYv4COTCAzxEkd5jaTS
            sau qr code atasat poza
            Fișiere atașate

Comentariu

Azi am facut o scurta plimbare in doi, Mitsubishi L200 1994 si Suzuki Vitara 2011, in zone din jurul Bucurestiului pe zona de Sud-Est, Bucuresti-Stalpu-Magurele-Bucuresti (raul Arges si Raul Neajlov). Drumuri agricole, usor de abordat cu mici sleauri de la ploile anterioare si denivelari usoare. Am pescuit la spinng, dar fara atacuri azi. Sper a la urmatoarea iesire sa fim mai multi.
              Fișiere atașate

Comentariu

Am lansat propunerea formarii de grupuri wassup, pe zone, astfel incat sa reusim sa interconectam grupurile la nivel national. Mai exact, am sa va spun la ce m-am gandit. Am format un prim grup (o sa pun imediat link si cod QR) si ne vom abona toti acolo, dupa care , in functie de zonele de unde provin cei mai multi, ne vom imparti in mai multe grupuri pe zone. Astfel vom avea un grup "master" in care vom avea cel putin un membru din celelalte grupuri din tara si astfel putem interconecta grupurile. De ce am face asta? Atunci cand vom calatori, oriunde in zonele tarii, daca avem acolo un grup, il putem anunta ca intentionam sa venim in zona si ne poate calauzi prin acele locuri. Ar fi ca un ghid pentru cei din alte zone. Pentru cei care doresc sa se alature, trebuie doar sa intre pe grupul nostru "master", iar apoi ne vom organiza in grupurile pe zone. De ce pe wassup? Pentru ca putem comunica rapid, iar mesajul ajunge in timp real la cei vizati. Pe forum nu prea functioneaza chestia asta. Pana acum avem 4 membri - 2 din Bucuresti -Ilfov, unul din Dambovita si unul din Valcea. Mai jos aveti link. Let's go off-road!

ACESTA ESTE LINK-UL WASSUP: https://chat.whatsapp.com/FuqhYv4COTCAzxEkd5jaTS
                sau qr code atasat poza

Comentariu

Procesare...
                X

Sqreen | Runtime Application Protection