Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalnirea de primavara CLUB4x4


Max

Postări Recomandate

Dragi prieteni,

 

Nu va faceti planuri pentru 1-4 mai pentru ca Club4x4 organizeaza intalnirea de primavara a membrilor acestui forum.

Locatia este pe culoarul Rucar-Bran, Fundata/Fundatica.

Zona este superba, conditii de cazare deosebite. Trasee super pentru toata lumea.Se pot pune si corturi dar nu foarte multe..

 

In cateva zile veti avea si agenda intalnirii cu toate detaliile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Sa vezi tu ce :hm imi iau eu acu cand o sa-i spun ca nu mai merg de 1 mai la mare .... da sa mor daca nu vin cu rulota, ma tot chinui de 1 an sa o scot din curte, .... apropo stiti ceva au astia la circulatie ceva restrictii la lungimea atelajului? Hilux+rulota se insira pe cativa metrii :ha:

TOYOTA Hilux 2.4, D4D 4x4

SUZUKI Samurai 1.6, 8v 4x4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Wilwrangler

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Sa vezi tu ce :hm imi iau eu acu cand o sa-i spun ca nu mai merg de 1 mai la mare .... da sa mor daca nu vin cu rulota, ma tot chinui de 1 an sa o scot din curte, .... apropo stiti ceva au astia la circulatie ceva restrictii la lungimea atelajului? Hilux+rulota se insira pe cativa metrii :ha:

 

rulota sa nu fie mai grea decat masina iar masa max. a masinii + masa max. a rulotei sa nu depaseasca 3500 kg, altfel iti trebuie E

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Wilwrangler

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Au loc si incepatorii?

 

Are loc toata lumea.

Vor fi trasee separate soft si extrem.

 

Ok astept conditiile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Abia asteptam momentul ....prietenii stiu de ce......si poate vii fara palinca !!!!!!!

Si o intrebare . La open o facem cu casti si hamuri ? Ca pe moment nu ma inghesuie buzunarul si mai am nevoie si de ceva simexuri .

www.mitsubishi.org.ro

T 44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Abia asteptam momentul ....prietenii stiu de ce......si poate vii fara palinca !!!!!!!

Si o intrebare . La open o facem cu casti si hamuri ? Ca pe moment nu ma inghesuie buzunarul si mai am nevoie si de ceva simexuri .

 

In 2-3 zile veti primi toate detaliile.

 

 

 

Sorine, inca nu s-au inventat hamurile alea care sa ne tina pe noi. :ha:

Totusi daca vrei sa te dai la extrem, vei avea nevoie. Dar nu cred ca e cazul la tine. Iti dau o palinca si te-am linistit. :lol: :x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

o sa vin si eu o seara la schpritzuri. Din motive foooooarte obiective nu pot sa lipsesc prea mult de-acasa in perioada asta. Vin seara, pun cortu, trag un raid de off road ca la carte :x :x :x , ma bag in cort si dimineata am fugit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Chiar ma gandeam cu sila la faptul ca unii amici mi-au propus sa merg la mare de 1 mai.

cum propunerea voastra suna mult prea bine am sa accept fara sa ma gandesc

chiar credca am sa vin si eu cu cortul

abia astept sa ne vedem

BAFTA!

It`s not that WHERE you go....it`s WHICH way you get there!

 

Auto: TOYOTA 4Runner

Moto: BMW K 100 RS, BMW K 1100 RS

 

 

NU FURA!.....GUVERNUL URASTE COMPETITIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Si mie mi-au propus prietenii o tura la pescuit la Dunare dar avand in vedere ca nu prea sunt pescar cred ca ma tenteaza oferta lui Max mai ales ca am fost in iarna in zona si mi s-a parut superb.Asteptam detalii. :rsp

L 200

BMW F650 GS Dakar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Maxule la faza cu hamurile ai dreptate dar lasa ca dau o fuga pina la Simbata la herghelie si oi gasi eu ceva onorabil. Pai cine ar mai fi fraierul care are o sticla de palinca sa mai mearga la extrem. Nu uita ca la Baia Mare am baut pina la 5 dimineata si la 9 eram in picioare, dupa care am mincat am raschetat vreo doua beri si sa vezi cum mergea Marita (masina) singura.

www.mitsubishi.org.ro

T 44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Ahhh moooor de oftica ca nu pot veni - daca stiam mai din timp! Am platit deja o minivacanta la Kusadasi :sr :cr1

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator koala

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Ahhh moooor de oftica ca nu pot veni - daca stiam mai din timp! Am platit deja o minivacanta la Kusadasi :sr :cr1

 

Contramandeaz-o ... o sa pierzi 10% din bani, da' facem o cheta mica si-ti dam noi diferenta inapoi :grin: ... si, daca dai o tuica, o sa-ti povestesc eu cum e la Kusadasi :ha: ... fac vacante in Turcia din '96 ...

 

 

PS : Sper ca e clar pentru toata lumea ca vine si koala la intalnire :banana :banana :banana ... mai am cateva zile si termin cu epopeea mutatului, de 3 luni ma chinui ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

ah, tare as veni si eu, da s-ar putea sa lucrez :sr sper sa reusesc sa-i fentez :wink:

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

ah, tare as veni si eu, problema e ca nu stiu inca daca lucrez sau nu, :hm

 

Nu lucra ca e sarbatoare in 1 mai iar 2,3 si 4 e weekend. :mrgreen:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

daca-i stii, astia unde lucrez de abea asteapta sarbatorile astea ca sa mai faca un material ceva, din pacate pentru mine. :hm

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea de primavara CLUB4x4

 

Contramandeaz-o ...

as vrea eu - problema ca am apucat sa-i spun pustoaicei mele ... big problem!!! :shock: o sa ma :dr3

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare