Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Happy Birthday! Primul an al forumului Club 4x4 !


Cornelia

Postări Recomandate

Pentru cei care nu stiu, in urma cu 1 AN, respectiv azi 15 mai, a aparut in comunitatea offroad din Romania FORUM :cl

 

Am participat la nasterea lui, si in calitate de "moasa" vreau sa fiu eu cea care face primele urari.

 

LA MULTI ANI! :Gr

 

 

Editat de Astral

Viata nu inseamna sa supravietuiesti unei furtuni ci sa stii sa dansezi in ploaie.

http://www.maramuresguide.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

Un spatiu virtual care a facut posibil sa ne cunoastem intre noi.......sa ne apropiem unii de altii.....sa ne imprietenim .....

Fara acest forum poate nu ne-am fi intalnit vreodata......

Imi pare bine ca exista pagina asta pe care putem scrie gandurile noastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

:1 tuturor celor ce au pus si pun umarul la existenta acestui forum. Cum spunea si Bogdan, prin intermediul :cl am avut posibilitatea sa cunosc o multime de pasionati off-road, lucru pentru care nu pot sa nu urez un sincer si din inima:

 

 

LA MULTI ANI :cl

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

Astazi Forumul CLUB 4X4 a implinit un an de la infiintare !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Am inceput cu 3 membri fondatori si acum dupa un an avem 822 de membri.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Intre timp prin intermediul acestui forum ne-am facut multi prieteni, am facut iesiri impreuna, intalniri, actiuni umanitare, am acumulat multe cunostinte noi utile, am ramas cu multe amintiri placute si poze,una peste alta, eu zic ca nu e rau... :grin:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mi-as dori foarte mult sa dam in continuare dovada de toleranta, sa ne lasam guvernati de Legea Bunului Simt si sa pastram nealterat Spiritul Off Road de intrajutorare si respect reciproc, in asa fel incat sa ne simtim cu totii bine si sa ne bucuram de apartenenta la acest grup !...:rsp :clb :ca :h5 :Gr :cl

 

***************************************************************************************************************

 

La Multi Ani CLUB 4X4 !... :care :br

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

La Multi Ani CLUB 4X4 ! La cati mai multi ani!

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

Vreau si eu sa multumesc cu aceasta ocazie celor care au pus umarul la infiintarea ceea ce consider eu ca e mai mult decat un forum. Este o comunitate mare care cuprinde pasionatii de offroad din Romania, oameni diferiti, cu personalitati si orgolii diferite care au ajuns totusi la un numitor comun aici. Ne mai si certam si ne impacam ca doar oameni suntem dar , in final tot in acelasi loc ajungem.

Ne trezim cu forumul, mancam cu forumul, ne jucam cu forumul, ne culcam cu forumul, ne laudam pe forum, ne descarcam pe forum, ne bucuram pe forum. Unii suntem atat de obsedati incat neglijam alte lucruri importante din viata noastra cateodata ceea ce nu e un lucru foarte bun dar asta arata cat de importanta e comunitatea aceasta pentru noi.

 

Eu sper sa ajungem toti la un numitor comun si sa continuam ceea ce am inceput.

 

Numai bine,

 

Max

:cl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator koala

Re: Happy Birthday!

 

Acum mai bine de 2 ani, in 17 martie 2006, scriam pe forumul dtrn.ro :

"Buna ziua tuturor si felicitari pentru continutul forumului !

Exista aici oameni priceputi, in care se poate pune baza, si asta se vede inca de la primele randuri citite.

 

- Pe scurt, as vrea sa cumpar [ second-hand ] o masina mare, puternica, confortabila si sigura. Nu sunt genul "vitezoman", am aproape 40 de ani si in general prefer sa merg incet, pe dreapta drumului, admirand privelistea, decat sa ma stresez incercand sa depasesc tot ce misca-n trafic. Sunt familist convins, am nevasta si copil mic + soacra, deci imi trebuie o masina incapatoare, "de familie". Masina pe care o vreau trebuie sa ma duca de colo pana colo in Bucuresti si sa nu cracneasca pe drumuri relativ usor accidentate [ genul de excursie pe Valea Doftanei, iesit de pe sosea si urcat un deal sau coborat pe malul apei, un drum forestier, etc ] - deci nimic "heavy duty" - insa vreau sa cumpar cea mai fiabila si mai rezistenta masina pe care mi-o pot permite, deoarece am de gand sa o tin ani buni. [ trebuie sa ma imprumut pentru banii respectivi si nu am posibilitatea sa o schimb dupa 3-4 ani, deci trebuie sa ma tina cat pe aia din familia Bundy ].

 

- M-am gandit [ e o parere subiectiva si o alegere pur emotionala ] la un Nissan Patrol [ modelul lung ] sau la o Toyota Land Cruiser [ sau poate un 4Runner ]. Suma pe care as putea sa o cheltuiesc se invarte pe undeva pe la 10-15.000 Euro si am pe cineva in Germania care poate sa se uite dupa masina pe care i-o comand eu. Insa trebuie sa stiu ce-i cer omului.

 

Dati-mi cateva sfaturi si cateva pareri.

Multumesc !"

 

Apoi, in 29 mai 2006, completam pe forumul mania4x4.ro :

 

"Am facut ce-am putut ba chiar si ceva in plus, sunt dator vandut pana la sfarsitul vietii, insa mi-am vazut visul cu ochii, adica am reusit sa-mi iau un Nissan Patrol [ second hand - Germania ]. Masina este modelul Y61 - inmatriculata in nov. 2004 / 50.000 km, caroserie lunga, motor 3 litri, cutie automata [ ador aceasta optiune :D ], full options [ piele, trapa, magazie CD-uri, etc. ] fara nici o modificare pe ea."

 

A venit apoi momentul acela in care am scris, pe 16 mai 2007, aici, pe acest forum :

"Salut pe toata lumea !

 

M-am inscris pe acest forum deoarece sunt un pasionat al fenomenului offroad si vreau sa invat cat mai multe de la cei care stiu cu ce "se mananca" treaba asta ...

 

... conduc un Nissan Patrol ..."

 

 

Sunt aici, in aceasta lume a offroadului romanesc, de 2 ani ... e putin, altii sunt de o viata si inca nu au invatat totul ... am gasit aici oameni carora nu ma sfiesc sa le spun cele mai intime ganduri ale mele, am gasit PRIETENI ! ... si nu e putin lucru, prietenia si onoarea nu prea mai sunt la moda in zilele noastre ! ...

 

Ma bucur ca sunt alaturi de acei oameni, indiferent de locul in care ne intalnim ...

 

La Multi Ani !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

4 x4 chiar este un fenomen! nu mai dorm noaptea, nu stiu cum sa plec mai repede de la servici, imi neglijez gradina si nu numai, citesc pe net, ma dau pe forum, ...si multe altele... care, cu putin inainte nu le faceam. Sunt un pic obsedat si nu-mi pare rau niciun pic!

La multi ani forumului si tuturor prietenutilor fara de care nu ar fi existat!

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gigitu

Re: Happy Birthday!

 

Pentru cei care nu stiu, in urma cu 1 AN, respectiv azi 15 mai, a aparut in comunitatea offroad din Romania FORUM :cl

Am participat la nasterea lui, si in calitate de "moasa" vreau sa fiu eu cea care face primele urari.

LA MULTI ANI! :Gr

 

[youtube:26eb9jn2]

[/youtube:26eb9jn2]

 

 

LA MULTI ANI!

si celor care i-au dat nastere si celor care il mentin in viata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator cj_jeep

Re: Happy Birthday!

 

la multi ani :cl

 

Si celor care l-au infiintat, si celor care-l "populeaza", sa fiti sanatosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

"Vorba multa saracia omulu" Scurt si la obiect

LA MULTI ANI ! celor ce au creat si mentin in viata forumul si nu in ultimul rind tuturor celor ce ne dam pe el.

:1 :cl si tot asa.

 

 

P.S.Trebuie sa-i luam motu acum la 1 an. :grin: :grin:

 

:hi

ISUZU TROOPER II / zuzu, zuzu iese ursu...!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a resetat ca important acest subiect
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare