Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

3 ani de Club4x4

Adună
Acest topic este închis
X
Acesta este un topic important.
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: 3 ani de Club4x4

la multi ani dar nu stiu cn o sa dea de baut ??? cumva Max ( p.s. astept p.m. sa nu ne auda lumea

Comentariu

Postat în original de Max Vezi post
      Azi se implinesc 3 ani de cand am dat startul acestui forum.
      In acesti 3 ani, foarte multe lucruri s-au schimbat. Viata mea sigur s-a schimbat.
      Cel mai important lucru este ca am cunoscut multi OAMENI datorita acestui forum. OAMENI pe care, daca nu era forumul, probabil ca nu as fi avut sansa niciodata ca sa ii intalnesc.

Vreau sa multumesc tuturor celor care au sprijinit acest forum.
      Sotia mea a pregatit (in complicitate cu Vstef si Alexandra )un film surpriza dar nu reusesc deocamdata sa il pun pe forum pentru ca e prea mare. Il voi converti si il voi posta. Va fi o surpriza si pentru voi.

Va urez succes tuturor si sper ca acest forum sa va fie de folos in continuare!

Max
      La multi ani! Multumesc pentru acest forum,

Comentariu

Putin cam tarziu, dar:
        LA MULTI ANI si multi inainte, un forum cu multa ''personalitate'' . BRAVO!

Cu respect,
        Teodor.
        4x4, Way of Life !

Comentariu

Excelent, hai sa dea Max de baut lui wildice pentru 4 ani, 6 luni si 2 zile, apoi pentru 4 ani, 6 luni si 5 zile sa il faca prastie pe viti_96. Maine primesc si eu de baut, Max? Promit sa fiu primul sa spun LMA!
          Samurai incepator

Comentariu

Postat în original de f_zoltan Vezi post
            Excelent, hai sa dea Max de baut lui wildice pentru 4 ani, 6 luni si 2 zile, apoi pentru 4 ani, 6 luni si 5 zile sa il faca prastie pe viti_96. Maine primesc si eu de baut, Max? Promit sa fiu primul sa spun LMA!
            Sorry, n-am fost atent... .
            @f_zoltan daca tot va amuza idea cu datu' de baut de ce nu-i spuneti lui @Max sa-i de de baut si lui @DACH, tot de 4 ani 6 luni si 2 zile ?

Imi cer scuze inca o data.

Cu respect,
            Teodor.
            4x4, Way of Life !

Comentariu

Pai am fost asa de grabit sa primesc eu urmatoarea bauta incat l-am uitat pe Dach... Nasol, trebuie sa stau la rand dupa el. Nu-i nimic, macar s-a inteles ca evenimentele aniversare sunt in martie si incet ne apropiem de 5 anisori. Spor la "forumit"!
              Samurai incepator

Comentariu

Procesare...
              X