Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

15 mai 2011 - 4 ani de Club4x4


Max

Postări Recomandate

Azi 15 mai 2011 s-au implinit 4 ani de la infiintarea forumului Club4x4.

 

In acest amalgam de oameni foarte diferiti unii fata de altii dar cu aceeasi pasiune, de-a lungul acestei perioade am avut de toate ca si intr-o telenovela. Bucurii, satisfactii, discutii aprinse, intrigi, educatie si informare, evenimente diverse etc...

 

Cea mai mare satisfactie a mea este ca mi-am facut prieteni in toate colturile tarii, am cunoscut oameni extraordinari pe care, daca nu era acest forum poate ca nu ii cunosteam niciodata. Sunt convins ca multi dintre voi au patit asa ceva.

 

Club4x4 nu mai este doar un forum. Pentru unii dintre noi e un mod de viata, e dependenta, dependenta de genul la care nici cei care il blameaza , nu se pot rabda ca sa stea departe de multe ori. :grin:

 

 

 

Va multumim tuturor si va uram cat mai multa sanatate si cat mai multe satisfactii alaturi de noi.

 

Echipa Club4x4

Editat de Max
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: 15 mai 2011 - 4 ani de Club4x4

 

La Multi Ani!!!!!:k:k:k

0723358877

Un om bogat NU este acela care are cel mai mult, ci acela care are nevoie de cel mai puţin. (Octavian Paler)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2011 - 4 ani de Club4x4

 

Maxule ...pe cand una bucata intalnire ? :grin:

 

Sa tot fie asa si la anu si peste mai multi ... :wink:

 

PS - stai cuminte ca si aia care blameaza ne iubeste da' numai ca asa in secret! :ha:

 

http://i1141.photobucket.com/albums/n586/Yonutz4x4/Grizzlies%20Red%20-%20Probe/LaMultiAni.gif

 

:cl

Editat de Yonutz

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2011 - 4 ani de Club4x4

 

Inca o data " La multi ani" si la mai mare.

 

Cu bune cu rele tot da un pic de dependenta acest forum, daca avem aceasta pasiune pentru 4x4 tot gasim ceva folositor pe aici :br:cl

TODAY IS A GIFT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a resetat ca important acest subiect

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare