Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

viewtopic.php?f=30&t=13398 Apare ca eu am postat ultimul...dar nu apare postul.

Comentariu

salut!am si eu o mica problema: pe reply-urile care le dau imi apare in partea de jos a mesajului o semnatura care nu imi apartine si nu am intocmit-o eu respectiv:"live life: www.petrupacuraru.ro; nissan y 60 3,3 tdi";habar nu am cine e petru pacuraru si nici ce cauta site-ul lui pe reply-urile mele. despre ce este vorba?!? si cum a fost posibila aparitia semnaturii respective!?!?
      Ultima editare de georgenk4; 22.dec.2009, 14:30.

Comentariu

am o nelamurire la mesaje private nu am nici unul ,am dat delete all iar afara scrie":" Casuta dvs de Mesaje Private este 100%plina."?
        ARO M461 din '65
        Daca doi oameni iti zic ca esti beat este bine sa te duci sa te culci.

Comentariu

Probabil au ramas mesajele din "trimise ".

Comentariu

multumesc domnule gepetto ,
            inainte sa mai scriu aiurea o sa ma chinui mai mult.
            ARO M461 din '65
            Daca doi oameni iti zic ca esti beat este bine sa te duci sa te culci.

Comentariu

Iar am inceput sa primesc:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@forum.club4x4.ro and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
              http://www.offroadtranssylvania.ro

Comentariu

Fulgii de zapada care insotesc miscarile mouse-ului sunt ok ca aspect , dar am avut senzatia de multe ori ca se blocheaza mousul 4-5 secunde , chiar din cauza lor . Asa o fi ?
                FAIR WINDS !
                Mitsubishi Pajero 3,2DiD 2005

Comentariu

@Levo ...cred ca e o meteahna mostenita din raposatu ...si eu mai primesc din cand in cand mesajul dar m-am obisnuit! Poate ne zice Stefan mai multe!
                  @Robert ... e doar senzatia ...Ca rapiditate pot sa spun ca pe forumul asta desi este teren virgin fata de celalalt pe care il stiam cap coada constat o crestere de aproximativ 50% (adica sunt mult mai multe optiuni si legaturi rapide care de multe ori te scutesc de clk-ul suplimentar!)
                  consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

cum ramane cu "vizualizare mesaje propri"?
                    http://jurnaldeghidon.blogspot.ro/
                    Never ride faster than your guardian angel can fly

Comentariu

• De Sarbatori ....vreau si eu o masagerie mai MARE .... nu vreau sa sterg din mesaje ....

De Sarbatori ....vreau si eu o masagerie mai MARE .... nu vreau sa sterg din mesaje ....
                      http://bestwinch.ro/14-exemplu-de-montaj
                      Trolii Kingone
                      Trolii BestWinch

Comentariu

Urmaresc subforumul despre anvelope si am observat ca subiectele sunt aranjate in ordine alfabetica.
                        Suzuki Vitara 1.6, 8V, swb, tr. automata --- '92 (ZUKINIO)

Comentariu

la sectiunea "Tehnica - Discutii tehnice", daca dau click pe "Anvelope", unde imi arata ca ultimul topic fiind "Problema jante cu..."

cand imi deschide topicul respectiv imi arata ca si subiecte urmatoarele, nici decum topicul care mi-l arata pe forumul principal ca ar fi ultimul:

si daca dau de pe prima pagina click pe topicul care il arata ca ar fi ultimul mi-l deschide:

presupun ca este vreo problema de legare a topicurilor.

Comentariu

Nu, problema este ca acest forum actualizeaza datele despre "Ultimul topic" o data pe ora, pentru a nu solicita serverul prea mult.

Deci cea mai buna solutie este butonul "Mesaje Noi" care face o cautare pe loc a tuturor mesajelor necitite.

A doua solutie este "Legaturi Rapide" -> "Mesaje de Astazi" care face tot o cautare, dar a mesajelor de astazi si citite si necitite.

Comentariu

Postat în original de Levo Vezi post
                              Iar am inceput sa primesc:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@forum.club4x4.ro and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
                              si eu am aceeasi problema de cate ori incerc sa intru
                              Toyota Hilux Vigo 2.5
                              Can Am 800 LTD
                              Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Comentariu

Din cate am intele, datorita traficului mare trebuie sa achizitionam "resurse" suplimentare pe serverul unde este gazduit forumul.
                                Adica un procesor si o anumita cantiotate de memorie dedicata numai acestui forum. Asta inseamna o a numita suma lunara platita in plus.
                                Astept sa mai incasez ceva banuti din publicitatea pe forum si vom face si aceasta "achizitie".

Comentariu

Procesare...
                                X