Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Eu trebuie sa fac log in in fiecare minut...
    Caut oameni cu interese comune, morale.

Comentariu

de ce nu merge?:((
      http://jurnaldeghidon.blogspot.ro/
      Never ride faster than your guardian angel can fly

Comentariu

Si mie imi interzice sa scriu in unele topicuri (chiar si in unele deschise de mine).

UNDE SE OPRESC FULGII ASTIA PERVERSI???

Pe calculatorul de la serviciu fac click pe zona neagra si se opresc. Acasa nu (nici pe calc. mare, nici pe laptop).
        Ultima editare de Patrolator; 29.dec.2009, 19:51.
        Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...
        http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ
        http://www.youtube.com/watch?v=Tfcjb_sTa30

Comentariu

O alta problema intalnita de mine este legata de aparitia topicurilor ca vizualizate sau ne-, in sensul ca dupa vizualizarea ultimei postari si iesirea din topicul respectiv, ca sa apara ca si "vizualizat" trebuie sa intru din nou in topic si sa ies, dupa care e ok. Sarbatori Fericite in continuare!
          sigpic

Comentariu

Pe mine ma deranjeaza ca nu primesc notificari la mesajele private si nici la topicurile la care m-am abonat.
            Inca un lucru, poate fi setat ca in momentul in care trimit un PM sa-l salveze automat in sent-uri?
            Ultima editare de atar; 30.dec.2009, 00:18.
            "Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford

Comentariu

Si mie imi interzice sa scriu in unele topicuri, deschise chiar de mine.

Comentariu

mai nou imi arata asta:
                This forum requires that you wait 15 seconds between searches. Please try again in 6 seconds.
                Toyota Hilux Vigo 2.5
                Can Am 800 LTD
                Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Comentariu

Am vrut sa postez un raspuns la VANZARI DIVERSE si nu pot. Imi apare asta.....
                  nellorunner, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
                  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Log Out Home
                  Nici la VANZARI DIVERSE nu pot posta.
                  Unde esti tu Tepes Doamne...???

Comentariu

Postat în original de nellorunner Vezi post
                    Am vrut sa postez un raspuns la VANZARI DIVERSE si nu pot. Imi apare asta.....
                    nellorunner, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
                    2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Log Out Home
                    Nici la VANZARI DIVERSE nu pot posta.
                    Si mie me apare asa ceva dar de cat am vazut numai la Anvelope si jante si la Schimburi
                    Open mind for a diferent view.... and nothing else matters

Comentariu

Hop si eu cu aceeasi problema,in plus de asta nu mai imi apare nimic din mica publicitate.
                      OFFROAD CLUB SIBIU

Comentariu

am si eu o problema de ce nu se pot salva mesajele private trimise,si nu gasesc nicaieri acea optiune de a le salva
                        suzuki vitara 1.6
                        yo5PKM
                        0763630114

Comentariu

chiar nu se pot salva mesajele private trimise?de ce mai este atunci acea rubrica!!mai este cand trimite omu numere de telefon sau adrese pe care nu a reusit sa le salveze pe hartie,si atunci ar fi util!
                          suzuki vitara 1.6
                          yo5PKM
                          0763630114

Comentariu

Postat în original de adammoga80 Vezi post
                            chiar nu se pot salva mesajele private trimise?de ce mai este atunci acea rubrica!!mai este cand trimite omu numere de telefon sau adrese pe care nu a reusit sa le salveze pe hartie,si atunci ar fi util!

Cum adica nu se pot salva?
                            Mesajele trimise sunt salvate automat in directorul pentru mesaje trimise.

Cand esti in mesageria privata, ai sus o fereastra Optiuni director
                            Acolo ai un drop down Salt la Director:
                            Apesi pe Mesaje trimise si ai acolo toate mesajele pe care le-ai trimis.

Ai si posibilitatea de a salva mesajele in calculator in format TXT, CVS sau XML. Ultimele doua poti sa le deschizi cu Microsoft Excel.

Comentariu

Panoul Utilizatorului / ediatare optiuni / measaging and notification

si ai acolo o bifa pentru salvare mesaje

Comentariu

Tot am incercat sa atasez o poza de 190k, 600x600 si nu a lasa.
                                E vre-o eroare sau nu mai avem voie sa atasam poze mai mari decat un timbru?
                                Nu a mers acum cateva zile nici una sub 150K de 600x400.
                                "Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford

Comentariu

Procesare...
                                X