Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Postat în original de Busu4x4 Vezi post
    Aceeasi problema o am si eu dar nu la toate thred-urile ci doar la unele de ex. "Discutii Diverse / Muzica". Chiar daca ii fac setarile, din josul paginii, tot nu le tine minte a doua oara cand intru.

P.S. Si eu tot Mozila folosesc, am sters si cookie-urile si nimic
    Exact, si dupa ce schimb setarile de afisare din josul paginii, la revenire nu pastreaza alegerea initiala, ceea ce este suparator...

LaterEdit: situatia s-a rezolvat in cazul meu, pe aria de vanzari. Daca mai descopar aceeasi problema si in alta parte, revin cu info. Multumesc.
    Ultima editare de Endevour; 04.feb.2010, 16:35.
    “If you want to see Africa bring a Land Cruiser, if you want to meet the people bring a Land Rover”

Comentariu

Voi patiti sa fiti deconectati "din oficiu"? Intru pe cont, citesc 1-2 topicuri ci cateodata patesc sa ma trezesc scos din cont. Nu pare sa aiba legatura cu timpul pe care-l petrec pe un topic. Intru cu Firefox. Exista vreo setare de protectie, sa te deconecteze automat la o anumita perioada de timp?
      Ex. Land Rover Discovery 1993, diesel

Comentariu

Da, daca nu bifezi sa te tina minte, dupa 900 de secunde esti considerat deconectat.

Comentariu

Bifezi "Tine-ma minte" inainte de "Autentificare" ?
          “If you want to see Africa bring a Land Cruiser, if you want to meet the people bring a Land Rover”

Comentariu

Postat în original de Endevour Vezi post
            DA, altfel cum sa te recunoasca ?? In caz contrar ... 15 min de fericire si`atat
            ~ Silence is a gift ~
            ~ Learn to value its essence ~

Comentariu

Eu daca scriu intr-un topic ,dupa ce salvez si automat apare pe forum,nu-l mai vad......dispare pus si simplu....nasol.....
              Si inca ceva....la vinzari ,dupa ce m-am logat,verific cu butonul Mesaje Noi,de 2 zile nu vedeam ca s-a scris in topicurile mele,am intrat intimplator si am vazut ca cineva vroia ceva .....multumesc!
              Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
              Dream It, Do It, Live It....

Comentariu

Seara buna! Vin si eu aici cu urmatoarea problema.Am trimis/raspuns (adica am trimis un pm si am dat reply la altul si asta la useri diferiti)la 2-3 mesaje private dar nu am certitudinea ca sau trimis.Asta deoarece ele nu apar in rubrica de MESAJE TRIMISE si nici nu am primit vre-un semn de la cei carora le erau adresate mesajele.Multumesc !

Comentariu

plummer, eu am postat odata cu Admin la intrebarea lui RMG, pe el il intrebam daca a bifat optiunea, nu intrebam pt ca era o problema personala, eu stiam raspunsul si-am vrut sa-l ajut

Comentariu

Postat în original de Endevour Vezi post
                    Semnul intrebarii m`a derutat ...
                    ~ Silence is a gift ~
                    ~ Learn to value its essence ~

Comentariu

mie daca nu-mi spunea cineva ca am pm habar n-aveam de ele. si erau vreo 15.
                      Postat în original de RZV Vezi post
                      Eu daca scriu intr-un topic ,dupa ce salvez si automat apare pe forum,nu-l mai vad......dispare pus si simplu....nasol.....
                      Si inca ceva....la vinzari ,dupa ce m-am logat,verific cu butonul Mesaje Noi,de 2 zile nu vedeam ca s-a scris in topicurile mele,am intrat intimplator si am vazut ca cineva vroia ceva .....multumesc!
                      [COLOR=#00bf00]nisan terrano 2700TD 91 (masina de iarna) VW Bora 4motion (masina de vara) Land rover freelander 2004

Comentariu

Postat în original de PYZ Vezi post
                        Seara buna! Vin si eu aici cu urmatoarea problema.Am trimis/raspuns (adica am trimis un pm si am dat reply la altul si asta la useri diferiti)la 2-3 mesaje private dar nu am certitudinea ca sau trimis.Asta deoarece ele nu apar in rubrica de MESAJE TRIMISE si nici nu am primit vre-un semn de la cei carora le erau adresate mesajele.Multumesc !
                        sub campul in care scrii mesajul ai cateva optiuni, printre care "save a copy in sent items folder" bifezi si gata, mesajul trimis se salveaza si in MESAJE TRIMISE.
                        Cînd te-ai nascut, tu ai plîns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Comentariu

si mai ar fi o problema: nu stu limba engleza si de aici numeroase neplaceri deci ar trebui scris in romana ( sau rusa ca asta am invatat la scoala )
                          [COLOR=#00bf00]nisan terrano 2700TD 91 (masina de iarna) VW Bora 4motion (masina de vara) Land rover freelander 2004

Comentariu

Daca ar scrie in rusa, ai ramane singur pe forum cred

Comentariu

Nu pot intra pe forum numai cateodata imi da o eroare,
                              "Database error" asa se numeste. La mine ii problema?
                              Suzuki

Comentariu

nici eu nu am putut intra de ieri 06.02.2010 ora 15.00,pina azi la ora 19.00 ce ziceti la mine a fost ceva problema.
                                Ultima editare de RADU DOM; 07.feb.2010, 21:14.
                                suzuki vitara 1995
                                bmw x5 2008
                                suzuki ltr 450 2008
                                yamaha raptor 2006

Comentariu

Procesare...
                                X