Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Salut, am si eu o problema cu sectiunea ,, Mica publicitate'' nu apare cand sunt logat. Multumesc

Comentariu

Postat în original de silviusss Vezi post
      Salut, am si eu o problema cu sectiunea ,, Mica publicitate'' nu apare cand sunt logat. Multumesc
      Asta nu e o problema tehnica.
      Accesul tau la sectiunile de Mica publicitate este restrictionat.
      Probabil ca la un moment dat ai incalcat Regulamentul privind sectiunile de vanzari. Oricum, vad ca activitatea ta pe forum se cam rezuma doar la sectiunile de mica publicitate.

Comentariu

Posturi am doar la sectiunea ,,vanzari'' pt ca incerc sa pun masina pe picioare, sa ma bucur de ea (sper sa nu pierd vara asta). Restul problemelor intalnite le gasesc prin discutiile mai vechi.
        Multumesc

Comentariu

Nu apare subiectul deschis despre Range Rover Sport 2010 deschis la "Land Rover" .
          Dupa 1 - 2 ore de la postare a disparut , aveti vreo idee ce s-a intamplat ?

Comentariu

Postat în original de scorpions Vezi post
            Nu apare subiectul deschis despre Range Rover Sport 2010 deschis la "Land Rover" .
            Dupa 1 - 2 ore de la postare a disparut , aveti vreo idee ce s-a intamplat ?
            Incearca aici, litera 2.c :
            http://forum.club4x4.ro/showthread.php?p=592098

si apoi aici :
            http://forum.club4x4.ro/showthread.php?t=41601

Comentariu

Poate sunt eu nou si nu inteleg...
              Care este ideea ? Apare sau nu subiectul meu ?

Comentariu

Acest forum are si el niste reguli care trebuiesc respectate....daca nu-i convine cuiva nu e obligat sa ramina...
                Astral ti-a atras atentia asupra acestui fapt......nici macar nu te-a interesat
                Citeste regulamentul si daca-ti convine conformeaza-te daca nu....
                zambeste...maine poate va fi mai rau

Comentariu

OK. Care este greseala mea ca nu o stiu . Poate ma lamureste cineva pe acest forum....ASTRAL , fi mai direct ca doar nu mananc pe nimeni ...
                  CARE ESTE GRESEALA ???

Comentariu

Am inteles , trebuie sa ma prezint......
                    Dupa ce fac acest lucru (important taaare) , nu se mai sterg subiectele ?
                    Chiar vreau niste pareri in cea ce ma priveste....

Comentariu

Ai vazut ca te-ai prins.... si nu a trebuit mult, doar 2 minute de citit regulamentul

Comentariu

OK. Care este greseala mea ca nu o stiu . Poate ma lamureste cineva pe acest forum....ASTRAL , fi mai direct ca doar nu mananc pe nimeni ...
                        CARE ESTE GRESEALA ???
                        Chiar nu te-ai lamurit cu litera 2.c din Regulament ?
                        E o chestie elementara....intri in casa cuiva, dai "buna ziua" si te prezinti.....chestie pe care tu, poate, nu o consideri "importanta taaaare", dar noi, da......

Comentariu

Am inteles , trebuie sa ma prezint......
                          Dupa ce fac acest lucru (important taaare) , nu se mai sterg subiectele ?
                          Chiar vreau niste pareri in cea ce ma priveste....
                          Pareri in ceea ce te priveste?... parerea mea este ca regulamentul este foarte explicit, si nu ai cum sa nu iti dai seama ce se sterge si ce ramane daca il citesti in totalitate... Suntem o comunitate, si totusi fiecare am vrea sa stim cu cine comunicam... nu ne rezumam doar la tastaturi...ci si la intalniri, iesiri, etc.
                          Oricum...mie prezentarea mi se pare ca face parte din spiritul de colegialitate si de offroad-eri care ar trebui sa ne apartina. ... fata de unii ce au doar spirit de vanzator, fara sa fac aluzii...
                          Suzuki Samurai 1.3
                          Yes, we can't !

Comentariu

OK . Scuze daca am suparat pe cineva....
                            Voi da si eu "Buna ziua" si ma voi prezenta ....Multumesc mult.

Comentariu

OK . Scuze daca am suparat pe cineva....
                              Voi da si eu "Buna ziua" si ma voi prezenta ....Multumesc mult.

Comentariu

Salut,

As vrea sa fac o mica remarca, nu e o problema tehnica, mai degraba o problema de "simetrie" :)

Daca in cadrul unei discutii dau click pe numele unui utilizator, apare un meniu care contine:
                                • View Public Profile
                                • Trimite Mesaj Privat catre .....
                                • Find More Posts by .....
                                • Cauta topicurile incepute de .....
                                • Adauga ..... la Contactele Tale

Dupa cum vedeti, 3 din optiuni sunt in romana, celelalte 2 in engleza - cred ca ar fi "elegant" daca ar fi traduse cele in engleza.

Lucrul asta se mai regaseste pe forum in diverse zone (ex: pagina de profil a unui utilizator).

Cum am spus si la inceput, stiu ca asta nu e o "problema" in sine si imi dau seama ca e una din ultimele prioritati pe care cei care administreaza tehnic forumul o au, din pricina timpului, insa am considerat util sa o expun, in speranta ca ajuta.

Daca aceste mesaje sunt continute intr-un fisier separat si nu direct in cod, ma ofer sa le traduc daca doriti.

Multumesc!

Comentariu

Procesare...
                                X