Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Postat în original de Sorin Priboi Vezi post

Multumim Max,
    A fost cam greu pt noi care cat de cat stim sa umblam cu calculatoarele dar a fost si mai greu pt cei care au trebuit sa se descurce cu programe si comenzi noi si mai ales in limbi straine.(stiu numai eu cativa.)
    nu radea de mine caine ca te las pe coclauri

Comentariu

Nu stiu daca ati observat dar un ultimele zile a scazut numarul membrilor forumului cu cel putin 150 de membri. Practic am inceput o operatiune de curatare si de stergere a unuor conturi inutile sau care nu corespundeau regulamentului. Nu avem plan de un anumit numar de conturi.
      Au fost sterse conturi cu urmatoarele caracteristici:
      - cele care nu aveau locatia completata sau era completata cu texte aiurea. Am spus foarte clar ca locatia inseamna localitatea de resedinta a fiecaruia nu In fundul beciului" sa "pe aici" sau "Romania". Doar utilizatorilor din alte tari le este permis sa scris doar tara de unde sunt.
      - conturi cu 0 (zero) posturi care nu au mai fost accesate de foarte multa vreme. E clar ca cineva care nu a mai intrat de mai bine de 2 ani pe forum nici nu va mai intra.
      - conturi facute doar pt a posta anunturi de tip SPAM
      - clone de conturi ale userilor deja inregistrati. Mare atentie la cei care mai aveti asa ceva pt. ca riscati sa pierdeti si contul initial.
      - conturi ale utilizatorilor care au inceput sa posteze doar mesaje jignitoare si in bataie de joc fara sa isi faca prezentarea pe forum desi au fost somati ca sa o faca.
      - alte conturi a caror situatie sunt in contradictie cu Regulamentul forumului dar si cu bunul simt.

Comentariu

Salut.
        La logare, folosind casutele de pe pagina de start a forumului, casute localizate in partea sus dreapta, observ ca parola introduse apare in clar - se poate citi, fontul avand o culoare putin diferita de fundalul casutei in care se introduce parola.

Acum sper ca acest lucru este o scapare si nu un "feature" dedicat curiosilor din spatele meu care doresc sa afle parola pt a posta in numele meu

Comentariu

Postat în original de FHM Vezi post
          Salut.
          La logare, folosind casutele de pe pagina de start a forumului, casute localizate in partea sus dreapta, observ ca parola introduse apare in clar - se poate citi, fontul avand o culoare putin diferita de fundalul casutei in care se introduce parola.

Acum sper ca acest lucru este o scapare si nu un "feature" dedicat curiosilor din spatele meu care doresc sa afle parola pt a posta in numele meu
          Am facut chiar acum testul acesta si la mine nu apare parola in clar. Aar doar puncte. Poate a fost asa zilele trecute si a rezolvat Vstef problema asta dar acum e ok.

Comentariu

Ma enerveaza tare ca nu merge functia "search"
            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	100_0135[1].jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	40,1 KB 
ID:	860400

Am dat search in titluri, cuvantul "samurai" si mi-a intors 3 rezultate
            Nemo me impune lacessit !

Comentariu

Confirm si eu cele spuse de Koais , functia search nu imi da nici un rezultat desi am cautat exact dupa titlu.
              Ar fi bine daca scrisul de sub titluri sa fie mai inchis laa culoare decat scrisul titlului topicurilor. te deruteaza.
              Multam'
              Never stop exploring

Comentariu

functia SEARCH de asemenea nu functioneaza in momentul in care incerc sa caut toate posturile unui utilizator

Comentariu

Confirm si eu, va rog sa rezolvati problema cat mai repede.

Multumesc.

Comentariu

Postat în original de vstef_is Vezi post
                    Confirm si eu, va rog sa rezolvati problema cat mai repede.

Multumesc.
                    Stefane, cand ai fost batut ultima data?

Nu am destule iconite ca sa iti arat ce primesti daca nu rezolvi rapid problemele.

Comentariu

Eu nu am cerut ca problema sa fie remediata cat mai repede , doar am spus ca este o problema , cand ii va veni randul stiu ca o veti rezolva.
                      Bafta multa
                      Never stop exploring

Comentariu

@vstef_is a inceput sa lucreze !!!

Uitati-va la bara de sus !!!

Multumim Stef !!!

Comentariu

@SilenceDJ - nu am facut nici o referire sau ironie la tine, decat glumeam si eu, stai linistit.

@Astral - da bre, nu te entuziasma asa tare, ca-mi trece repede, intreaba-l pe Max. Hai sa vedem cum iese treaba mai frumoasa, ca doar un forum avem...

Comentariu

Inainte cand dadeam click pe un user aveam optiunea sa vad ce topicuri a inceput. Acum nu mai merge. Daca apas sa vad ce a postat imi da eroare
                            Daihatsu Feroza, adio pietre la rinichi.

Comentariu

Postat în original de baghy Vezi post
                              Inainte cand dadeam click pe un user aveam optiunea sa vad ce topicuri a inceput. Acum nu mai merge. Daca apas sa vad ce a postat imi da eroare
                              Acuma chiar la asta lucreaza vstef_is !!!

Comentariu

Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna de ce nu mai primesc notificari pe email daca sunt post-uri noi in discutiile pe care le urmaresc?

Multumesc
                                Mitshubishi Pajero 3000V6 Canvas Top
                                Off-Road PRO Pack

Comentariu

Procesare...
                                X