Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Intra la My Settings apoi subdirector My Account apoi Editare Optiuni si ai optiunea de a alege modul de a fi anuntat ... bifezi sa primesti mail si gata treaba
    ~ Silence is a gift ~
    ~ Learn to value its essence ~

Comentariu

Va salut. Confirm si eu cele spuse de colegi ca este greu sa urmaresti discutiile noi de pe forul, consider ca ar trebui sa fie "highlighted" sau in alta culoare. Am constatat cu stupoare mai devreme ca userii cu cel putin 15 post-uri nu pot trimite PM-uri decat administratorilor, mi se pare ciudata decizia asta. Inteleg ca nu pot posta in sectiunea de vanzare si sa nu pot deschide discutii noi dar nici sa trimiti pm-uri altor useri in afara de administratori...aiurea. Sper sa nu fie cu suparare.
      Land Rover Discovery 2.5 TDi 1994
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 1994

Comentariu

Postat în original de Septaru Vezi post
        Va salut. Confirm si eu cele spuse de colegi ca este greu sa urmaresti discutiile noi de pe forul, consider ca ar trebui sa fie "highlighted" sau in alta culoare. Am constatat cu stupoare mai devreme ca userii cu cel putin 15 post-uri nu pot trimite PM-uri decat administratorilor, mi se pare ciudata decizia asta. Inteleg ca nu pot posta in sectiunea de vanzare si sa nu pot deschide discutii noi dar nici sa trimiti pm-uri altor useri in afara de administratori...aiurea. Sper sa nu fie cu suparare.

Din pacate (sau din fericire....), @vstef_is este unul singur si lucreaza la setarile pt noua interfata doar dupa orele de job.......
        Incet, incet le rezolva pe toate.

DIn cate stiu eu , orice user, indiferent de nr de postari poate deschide topic nou !!!

Comentariu

Type: Posts; Excluded Forums: Vanzari autoturisme de teren, Cumparari autoturisme de teren, Vanzari diverse, Cumparari diverse, Schimburi, Masini de vanzare pe net, Piese de schimb, Promo - Anunturi sponsorizate, Donatii, Anvelope si jante; Mesaje Noi

Asta scrie dar nu este inclus aici si faptul ca nu poti trimite PM altor useri in afara celor care sunt administratori. Si imi poti explica te rog ce inseamna "sau din fericire...." ?

Comentariu

Postat în original de Septaru Vezi post
            Type: Posts; Excluded Forums: Vanzari autoturisme de teren, Cumparari autoturisme de teren, Vanzari diverse, Cumparari diverse, Schimburi, Masini de vanzare pe net, Piese de schimb, Promo - Anunturi sponsorizate, Donatii, Anvelope si jante; Mesaje Noi

Asta scrie dar nu este inclus aici si faptul ca nu poti trimite PM altor useri in afara celor care sunt administratori. Si imi poti explica te rog ce inseamna "sau din fericire...." ?
            Se referea la Stef....il mai intep cateodata sa nu ma uite.......
            Contextul era asa : "Din pacate (sau din fericire....), @vstef_is este unul singur..."

Comentariu

Am inteles. Credeam ca faci referire la mine. Virgula aia m-a indus in eroare. Mai am un pic si nu mai am de ce sa ma plang pentru ca o sa fac post-urile necesare dar totusi consider ca nu este normal asa. Sper sa luati asta ca pe o sugestie.

Comentariu

Deci am deja bifate optiunile de notificare email asa cum le am bifate din 2008 cand am devenit membru al acestui forum.
                Ideea este ca de cand s-a schimbat noua fata nu mai primesc aceste notificari.

De exemplu nu am primit notificare de raspuns nici la acest thread.
                Mitshubishi Pajero 3000V6 Canvas Top
                Off-Road PRO Pack

Comentariu

Postat în original de Astral Vezi post
                  Din pacate (sau din fericire....), @vstef_is este unul singur si lucreaza la setarile pt noua interfata doar dupa orele de job.......
                  Incet, incet le rezolva pe toate.

DIn cate stiu eu , orice user, indiferent de nr de postari poate deschide topic nou !!!

Salutare,sunt ladybird ,sotia lui nessum si aceeasi problema am descoperit-o si eu astazi: daca am mai putin de 15 postari nu pot trimite PM-uri,nu inteleg de ce? pana acum cateva zile nu era asa? sa nu fie cu suparare intrebarea! nici nu vreau sa ma apuc sa deschid topicuri aiurea sa ajung la cele 15 obligatorii!oare care este solutia,luminita de la capatul tunelul,va rog sa ma lumineze si pe mine cineva!

Comentariu

Pe contul meu (probabil nu singurul) nu lucreaza functia/butonul "Find all posts".
                    Spor !
                    Vand 4 intercoolere maricele,boost controlere manuale, un radiator A/C terrano, piese lancia k

Comentariu

Postat în original de tav Vezi post
                      Pe contul meu (probabil nu singurul) nu lucreaza functia/butonul "Find all posts".
                      Spor !

Nici la mine.....si cand arata ceva, arata incomplet.......

Comentariu

la mine nu merge "topicuri urmarite"(nu stiu unde se afla),daca initiez un topic nu apare la mesaje noi,daca scriu in oricare alt topic,deasemenea nu apare la mesaje noi.
                        Am acris la adm.dar cred ca nu funcytoneaza mesageria,
                        Multumesc !
                        Mai ! dar nu va convine chiar nimic?!

Comentariu

"Topicuri urmarite" se afla la butonul "Legaturi" din bara de sus.

Spre deosebire de interfata veche, la asta dupa ce scrii un post si-l trmiti, te lasa pe loc acolo unde ai scris si poti vedea ce-ai scris.

Comentariu

pana nu ati scris dvs nu sa vazut mesajul meu,iar topicuri urmarite din legaturi nu lucraza,deci eu nu vad ce scriu pe nicaeri
                            Mai ! dar nu va convine chiar nimic?!

Comentariu

Multumesc,observ ca s-a rezolvat......
                              Vand 4 intercoolere maricele,boost controlere manuale, un radiator A/C terrano, piese lancia k

Comentariu

Imi pare rau ca revin dar ma poate ajuta si pe mine cineva cu problema care o am?
                                Mitshubishi Pajero 3000V6 Canvas Top
                                Off-Road PRO Pack

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection