Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• O nelamurire!

Scuze daca n-am postat unde trebuie,dar daca tot am facut-o am o mica nelamurire: si anume
    Daca limba oficiala a acestui club este Romana de ce anumite optiuni sunt in limba engleza(thread,etc).E doar o nelamurire si atat

Comentariu

• Re: O nelamurire!

Sandule salut,
      Softul, initial a fost in lb. engleza si a fost tradus MANUAL (fiecare functie) in limba romana. Sigur mai exista si exceptii ...Adminii stiu si se vor ocupa de asta ...
      consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

• Re: O nelamurire!

Multumesc de lamurire
        Ultima editare de Yonutz; 16.feb.2011, 00:42.

Comentariu

• Re: >> Probleme tehnice forum

cand postezi un thread nou...si te duci pe urma, sau mai tardiv, la rubrica "mesaje noi" nu-l vezi...ca e nou!...?
          Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006
          Membru Club T44

Comentariu

Postat în original de semaca Vezi post
            cand postezi un thread nou...si te duci pe urma, sau mai tardiv, la rubrica "mesaje noi" nu-l vezi...ca e nou!...?
            Da, iti apare sa-l vizualizezi imediat dupa ce l-ai postat si apoi butonul Mesaje noi "stie" ca tu ai vizualizat deja acel mesaj pentru tine nemafiind unul nou......

Comentariu

Forumul a fost mutat pe un alt server.

Pana cand punem la punct toate detaliile e posibil sa mai fie unele mici probleme sau scapari, pe care va rog sa le semnalati fara menajamente.

Toate imaginile si atasamentele sunt in curs de a fi transferate, momentan sunt cam 20% transferate. Vor urma si celelalte.

In mod teoretic ar trebui forumul sa se incarce foarte repede si fara probleme de acum inainte....

Comentariu

Mama dracu' de tehnica...

Cu Mozilla Firefox nu mai pot deschide forumul. Se deschide doar o pagina neagra cu doua link-uri pe ea.

Un link catre forum, care nu merge orice i-as face, si unul catre magazinul clubului, care da eroare de nu mai stiu care.

Am sters cookies-urile venite de pe adresa forumului, dar degeaba, manifestarea e tot asa.

Orice altceva se deschide fara probleme cu Mozilla.

Sunt in Germania, merg cu modem GSM, maine voi fi in Franta si voi merge pe alt modem GSM.

Si momentan deschid forumul cu Internet Explorer-ul, care merge. Dar pana ieri, mergea perfect Firefox-ul, unde am si Speed Dial, etc....

Vreo idee ?

Dragos

Comentariu

Asa am patit si eu cu google chrome! Am dare refresh la pagina,dupa care a mers fara probleme.

Comentariu

Am rezolvat-o...

Am adaugat sufix-ul index.php dupa adresa, si acum ma tine logat, ca la un moment dat nu vroia.

A mers doar cu www.club4x4.ro/forum.

Deci, e OK, oarecum...

Stima,

Dragos

Comentariu

Si eu am avut probleme cu incarcare in firefox. am crezut ca a fost spart siteul. Nu am stiut de schimbarea serverului, Acum merge ok
                      Mitsubishi Pajero 2,5 TD
                      Suzuki SX4 1,6

Comentariu

Dragos, problemele sunt de la DNSuri in principal, ar trebui deja totusi sa poti intra pe forum.club4x4.ro - cum e cel mai ok din toate punctele de vedere.

Comentariu

Salut, vstef_is !

Tocmai am incercat varianta amintita de tine, dar nu merge.

Cealalta, www.club4x4.ro/forum, merge fara probleme, dar nu ma tine minte logat. Deci, autentificarea nu merge.

De curiozitate, am dat click pe INREGISTRARE, si zice ca ma stie si ma logheaza corect in mod automat. Si trece tot automat pe www.forum.club4x4.ro/register.php.

De acolo, cu click pe forum club 4x4, totul e OK, raman logat, pot posta sub ID-ul meu.

Acum nu mai conteaza, merge bine, ma descurc. Totusi, care-i treaba cu DNS-urile si ce pot eu face la acest capitol ?

Stima,

Dragos

Comentariu

Nu se mai primesc pe email atentionarile de post nou pe topicurile urmarite.
                            Land Rover Discovery 2 V8 Automatic -Thor
                            Land Rover Discovery 2 Td5 Manual - Phoenix
                            www.lroc.ro

Comentariu

Daca mai faceti logul odata si ii dati sa memoreze parola in browser ...nu o sa mai aveti problema ca de fiecare data cand intrati sa va logati din nou!
                              consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Postat în original de mariusg Vezi post
                                Nu se mai primesc pe email atentionarile de post nou pe topicurile urmarite.
                                Asta am observat si eu azi.
                                Vom vedea ce si cum.

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection