Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Postat īn original de stefan79 Vezi post
    Azi am descoperit ca nu mai pot vedea pozele si linkurile video de pe forum cand intru de pe telefon... Din cauza jobului folosesc des internetul de pe mobil. Este un samsung cu android...

Multumesc
    Schimba-l ..........a aparut I-Phone 2 (sau 3 ? ) !!! Intra si tu in randul lumii........

PS - La problema ridicata de Giorgel nu comentez.......si el si Max au interpretat gresit niste cuvinte.......dar subscriu la cele scrise de Vitalies !

PSS - Iar daca se gaseste Flash sa intrebe iara ceva de subscris, ii raspund pe pm......

Comentariu

Postat īn original de giorgel Vezi post
      vine omul si prezinta o problema, e drept un pic mai "plastic" si hop...uite ce nasol esti....
      Asta e problema. Modul "plastic" in care te exprimi ma deranjaza nu faptul ca ai expus o problema.

Am eu o intrebare pentru tine: De ce nu patesc eu treaba asta cu logarea? Azi dimineata am intrat de acasa, in timpul zilei de la birou si de la garaj. Chiar si de pe de pe telefonul mobil. Am intrat azi chiar de pe un calculator care nu a mai "vazut" forumul Club4x4 pana acum.

Nici unul din calculatoare nu mi-a facut vreo problema.
      Eu sunt in Baia Mare, serverul e in Bucuresti.
      Nu inteleg de ce mie imi merge iar tie nu.
      E o conspiratie malefica impotriva ta de parca nu as avea alta treaba decat sa iti incurc tie logarea?

Deci, nu contest ca ai problema pe care ai semnalat-o dar nu ar trebui sa o aiba toata lumea daca forumul ar fi cauza?

Comentariu

@giorgel
        Te astept in weekend sa-ti arat cum e cu butoanele alea ...
        Cum/daca mai merge blocantul vom vedea noi. ...
        consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Postat īn original de stefan79 Vezi post
          Azi am descoperit ca nu mai pot vedea pozele si linkurile video de pe forum cand intru de pe telefon... Din cauza jobului folosesc des internetul de pe mobil. Este un samsung cu android...

Multumesc

Stii ca am acelasi model de telefon telefon ca si tine si intradevar nici eu nu vad link-urile de pe Youtube si pozele.
          Habar n-am care e problema. Sper sa vada vstef si sa rezolve problema.

Comentariu

Concluzia: dreptatea e la mijloc ... Hai sa cautam solutii ...

Comentariu

Bine Yonutz...dreptatea este la mijloc
              ....o sa imi cumpar Nokia...

Pozele merg acum... Poate se da drumul si la filme...
              www.singapura-cat.ro

T44

Comentariu

Postat īn original de Max Vezi post
                1. Am eu o intrebare pentru tine: De ce nu patesc eu treaba asta cu logarea? Azi dimineata am intrat de acasa, in timpul zilei de la birou si de la garaj. Chiar si de pe de pe telefonul mobil. Am intrat azi chiar de pe un calculator care nu a mai "vazut" forumul Club4x4 pana acum.

2. E o conspiratie malefica impotriva ta de parca nu as avea alta treaba decat sa iti incurc tie logarea?

3. Deci, nu contest ca ai problema pe care ai semnalat-o dar nu ar trebui sa o aiba toata lumea daca forumul ar fi cauza?

1. nu stiu, nu e treaba mea.

2. posibil

3. nu stiu. eu o am, asa cum am expus-o. indiferent de pe ce computer, retea, router etc. incerc sa intru, se intampla asa cum v-am povestit.

promit sa postez, daca se modifica ceva.

@yonutz: un login pe un forum cred ca stiu sa fac..este singurul forum pe care nu merge.

despre blocant...esti offtopic...il am pe bancul de lucru inca...rezolvarea (if any) va fi eventual prezentata in topicul dedicat.
                Ultima editare de giorgel; 10.mar.2011, 00:54.
                Cīnd te-ai nascut, tu ai plīns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel īncīt, cīnd vei muri, toti sa plīnga, iar tu sa zīmbesti.

Comentariu

@Stef79
                  Nokia nu e o solutie ... Poti sa incerci un HTC ...la care nu merge touch-ul decat cu degetul mijlociu ...

Cine e de serviciu azi? Sa stearga naibii balariile astea ...

Comentariu

Postat īn original de giorgel Vezi post
                    1. nu stiu, nu e treaba mea.
                    Super raspuns. Daca ti-as raspunde si eu asa la intrebarile tale ai sari ca ars.

Hai ca facem altceva.
                    Eu ma duc in weekend in Bucuresti si stau vreo saptamana pe acolo. Hai sa ne intalnim sa vedem din ce cauza nu te poti loga. Daca e din cauza forumului, dau eu o masa, daca nu, dai tu masa.
                    E ok asa sau e prea mica "miza"?

Comentariu

Postat īn original de Max Vezi post
                      Super raspuns. Daca ti-as raspunde si eu asa la intrebarile tale ai sari ca ars.

Hai ca facem altceva.
                      Eu ma duc in weekend in Bucuresti si stau vreo saptamana pe acolo. Hai sa ne intalnim sa vedem din ce cauza nu te poti loga. Daca e din cauza forumului, dau eu o masa, daca nu, dai tu masa.
                      E ok asa sau e prea mica "miza"?

excelent! vorbim si stabilim o intalnire.
                      Cīnd te-ai nascut, tu ai plīns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel īncīt, cīnd vei muri, toti sa plīnga, iar tu sa zīmbesti.

Comentariu

salutare.
                        am si eu o nedumerire.am scris vreo 4-5 mesaje in vreo 2 zile.counter-ul de mesaje imi arata acelasi numar(44).poate ma lamuriti.am eu o problema cu firefox-ul?nu mi-o luati in nume rau.
                        multumesc anticipat.

Comentariu

Postat īn original de macfero Vezi post
                          salutare.
                          am si eu o nedumerire.am scris vreo 4-5 mesaje in vreo 2 zile.counter-ul de mesaje imi arata acelasi numar(44).poate ma lamuriti.am eu o problema cu firefox-ul?nu mi-o luati in nume rau.
                          multumesc anticipat.
                          Daca sunt la discutii diverse nu se contorizeaza.
                          Daihatsu Feroza, adio pietre la rinichi.

Comentariu

Postat īn original de baghy Vezi post
                            multam fain.am inteles acu.

Comentariu

Postat īn original de baghy Vezi post
                              Postat īn original de macfero Vezi post
                              multam fain.am inteles acu.
                              Lucru precizat dealtfel si in Regulament......

Comentariu

Uneori gasesc in topicuri raspunsuri cu inversare de cuvinte in continut.
                                -Un ex= "VAND ANCORA DE PAMANT"
                                "=Poti fimulet prezenta ONU de Prezentare Sau macar o explicatie un modului īn īngrijirea se banuiesc foloseste.Personal, Dar sunt servanda sigur.Merci Nu"=
                                Mai ! dar nu va convine chiar nimic?!

Comentariu

Procesare...
                                X