Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Postat în original de jantorero Vezi post
    Uneori gasesc in topicuri raspunsuri cu inversare de cuvinte in continut.
    -Un ex= "VAND ANCORA DE PAMANT"
    "=Poti fimulet prezenta ONU de Prezentare Sau macar o explicatie un modului în îngrijirea se banuiesc foloseste.Personal, Dar sunt servanda sigur.Merci Nu"=
    Eu n-am sesizat asa ceva, nu te contrazic si crede-ma ca nu stiu cati au vazut de pe forumul asta pagina "No new messages unread".......
    Acuma, ce sa zic, sunt multi care au probleme cu tastatura, dar si unii care au probleme de exprimare in scris......
    Da-mi link-ul postului sa vad si eu minunea......

Comentariu

Aici tonurile sunt f apropiate si greu de distins.......S-ar putea schimba ca sa fie mai vizibile ?

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Capture.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	67,4 KB 
ID:	866008

Comentariu

Nu se poate

Comentariu

Astrale, pe cuvantu meu ca te-as fi servit, dar daca zice sefu ca nu se poate...

Comentariu

Astrale , nu il asculta pe Vstef pt ca el a scris de pe contul meu.

Comentariu

Se poate adauga si jud.PH la Zona Muntenia din sectiunea "Iesiri la sfarsit de saptamana"?

Noi am cam ramas pe afara!

Multumesc!
              Toyota LJ 70
              Transsylvania Off Road Club
              www.helpdani.eu

Comentariu

Va salut din nou,
                Vin iar cu o mica problema/iintrebare?

Este normal ca sectiunea cartea de telefoane sa fie vazuta de toata lumea??
                In afara forumului??
                Intreb asta pentru ca, la cautarea numarului meu de telefon pe google, apare cartea de telefon de pe forum. In acea sectiune apar si adresele mele de mail si mai multe detali.

Eu sunt de acord sa fie vizibile, dar numai pe forum, nu si in afara.

Daca este normal sa fie vizibile, eu cu regret anunt ca voi modifica acel mesaj.

Multumesc anticipat,
                Cu respect,
                Mircea
                Vrabia malai viseaza.....cum visez eu la un HDJ80...

Comentariu

eu la asta nu m-am gandit

S-auzim de bine
                  4x4 fun for all
                  RR Classic 1986 - 200Tdi
                  www.lroc.ro

Comentariu

Postat în original de vstef_is Vezi post
                    Cu ce browser? Ai incercat clear cookies? Vrei sa-ti trimit un email de reset password, sa incercam cu una noua?
                    Cu Internet Explorer si face in continuare . Oare poate fi o obtiune la mine in calculator sa nu primeasca cookies ? ... eu oricum il curat cu Glary Util. o data la doua zile. Oricum,multam pt.efort omule !
                    IMPOTRIVA VINATORII , IMPOTRIVA ASASINILOR DE ANIMALE !

Comentariu

o chestie care pe mine ma face cu nervii e urmatoarea : bara de reclame a google-ului care arata printre altele si reclama la medicover face casccada pe tot ecranul si de fiecare data cand o inchid reapare nebuna. Nu am nimic cu reclamele , e okk daca stau in google bar dar nu cred ca e ok sa se tot coboare le fiecaRE 10 secunde dupa ce o inchid.
                      Never stop exploring

Comentariu

Postat în original de SilenceDJ Vezi post
                        o chestie care pe mine ma face cu nervii e urmatoarea : bara de reclame a google-ului care arata printre altele si reclama la medicover face casccada pe tot ecranul si de fiecare data cand o inchid reapare nebuna. Nu am nimic cu reclamele , e okk daca stau in google bar dar nu cred ca e ok sa se tot coboare le fiecaRE 10 secunde dupa ce o inchid.

Man, nu mai avem nici o reclama de google pe forum. La care banner te referi?

Comentariu

Apare in locul asteia cu "Gazduire" si se deschide in jos, cam pe 1/4 de pagina......nu apare mereu, dar cand apare, nu se poate inchide decat daca dai refresh sau schimbi pagina.......daca o mai prind, ii fac print-screen s-o vezi.....

Comentariu

Acum inteleg. Nu e banner de google ci de la o agentie de publicitate cu care am contract. Sunt enervante intradevar bannerele alea care se deschid mari dar au un x in dreapta jos cu care se pot inchide fara sa dai refresh.

Comentariu

Postat în original de Max Vezi post
                              Acum inteleg. Nu e banner de google ci de la o agentie de publicitate cu care am contract. Sunt enervante intradevar bannerele alea care se deschid mari dar au un x in dreapta jos cu care se pot inchide fara sa dai refresh.

NU se inchide din acel X !!! Sta cat vrea el !!!

Comentariu

Postat în original de Astral Vezi post
                                NU se inchide din acel X !!! Sta cat vrea el !!!
                                Am vazut si eu bannerul acum cateva minute si l-am inchis de la x.

Comentariu

Procesare...
                                X