Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Uite-l.............acuma vad ca am putut sa-l inchid din X

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	MEDICOVER [640x480].jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	75,1 KB 
ID:	866296

Comentariu

Mersi Astral pt completare. Aia e faza , se poate inchide cu X--ul insa dupa cateva secunde reapare. si iar in inchid...iar apare...iar il inchid....deja mi rau
      Never stop exploring

Comentariu

Postat în original de mirciulica Vezi post
        Va salut din nou,
        Vin iar cu o mica problema/iintrebare?

Este normal ca sectiunea cartea de telefoane sa fie vazuta de toata lumea??
        In afara forumului??
        Intreb asta pentru ca, la cautarea numarului meu de telefon pe google, apare cartea de telefon de pe forum. In acea sectiune apar si adresele mele de mail si mai multe detali.

Eu sunt de acord sa fie vizibile, dar numai pe forum, nu si in afara.

Daca este normal sa fie vizibile, eu cu regret anunt ca voi modifica acel mesaj.

Multumesc anticipat,
        Cu respect,
        Mircea

Imi cer scuze ca insist, totusi, problema mea a luato cineva in vedere??
        Mi-am luat libertatea si mi-am modificat acel post.

Inca odata, multumesc anticipat.
        Vrabia malai viseaza.....cum visez eu la un HDJ80...

Comentariu

Mirciulica, postarea ta mi se pare la obiect, ai dreptate. Dar chiar daca VStef modifica starea acelui topic, pentru o vreme gugalul va tine minte situatia dinainte, pana cand botii vor revizita forumul. Ai un pic de rabdare cu noi, sunt sigur ca va fi OK.
          Samurai incepator

Comentariu

Avem niste probleme tehnice care impiedica afisarea unor imagini si bannere pe forum.
            Aceste probleme se vor rezolva in cateva ore.

Ne cerem scuze pentru inconveniente.

Comentariu

Postat în original de f_zoltan Vezi post
              Mirciulica, postarea ta mi se pare la obiect, ai dreptate. Dar chiar daca VStef modifica starea acelui topic, pentru o vreme gugalul va tine minte situatia dinainte, pana cand botii vor revizita forumul. Ai un pic de rabdare cu noi, sunt sigur ca va fi OK.
              Daca se ia in calcul problema e ok, nu-i bai, vroiam doar sa stiu daca da cineva atentie problemei.
              Multumesc!

Comentariu

Postat în original de mirciulica Vezi post
                Daca se ia in calcul problema e ok, nu-i bai, vroiam doar sa stiu daca da cineva atentie problemei.
                Multumesc!

Am setat sectiunea de prezentare a membrilor, sectiune care contine si topicul cu cartea de telefon, ca sa nu fie vizibila decat de catre membri inregistrati ai forumului. Nu stiu insa daca asta rezolva problema.

Comentariu

Sunt convins ca rezolva problema. Cu mentiunea de mai sus, ca trebuie asteptata urmatoarea vizita a botilor de la Google.
                  Samurai incepator

Comentariu

Revin cu rugamintea de a adauga si jud.PRAHOVA la Zona Muntenia in sectiunea "Iesiri la sfarsit de saptamana"!!!

Noi am cam ramas pe afara!
                    Toyota LJ 70
                    Transsylvania Off Road Club
                    www.helpdani.eu

Comentariu

In legatura cu numerele de telefon de pe Google. Cred ca se poate seta ca doar pagina respectiva sa nu fie luata in considerare de botii google.
                      Oricum o sa dureze putin pana dispare numarul din cautari.
                      Mirciulica, daca nu vrei sa-ti mai apara datele pe internet nu le mai posta pe site-uri. Doar daca stii inainte ca respectivele pagini nu sunt indexate de catre motoarele de cautare.
                      Daihatsu Feroza, adio pietre la rinichi.

Comentariu

Postat în original de nessum Vezi post
                        Revin cu rugamintea de a adauga si jud.PRAHOVA la Zona Muntenia in sectiunea "Iesiri la sfarsit de saptamana"!!!

Noi am cam ramas pe afara!
                        Ok, Rezolvat.

Comentariu

@vstef_is
                          Toyota LJ 70
                          Transsylvania Off Road Club
                          www.helpdani.eu

Comentariu

Postat în original de baghy Vezi post
                            In legatura cu numerele de telefon de pe Google. Cred ca se poate seta ca doar pagina respectiva sa nu fie luata in considerare de botii google.
                            Oricum o sa dureze putin pana dispare numarul din cautari.
                            Mirciulica, daca nu vrei sa-ti mai apara datele pe internet nu le mai posta pe site-uri. Doar daca stii inainte ca respectivele pagini nu sunt indexate de catre motoarele de cautare.
                            Salut,
                            In momentul in care am postat datele mele pe forum, nu erau vizibile afara si au fost postate pentru a putea fi contactat oricand de membrii forumului si doar atat.
                            Intre timp, s-au schimbat interfate, servere, au fost aduse multe imbunatatiri forumului.
                            Odata cu aceste imbunatatiri, s-a intamplat problema( poate este numai pt mine ).
                            Ma bucur ca este luata in calcul aceasta problema, pentru mine nu este o problema arzatoare si vitala, dar as dorii sa se rezolve, astfel, datele mele vor fi din nou accesibile oricui de pe acest forum.

Stima tuturor.

Comentariu

Postat în original de Max Vezi post
                              Am setat sectiunea de prezentare a membrilor, sectiune care contine si topicul cu cartea de telefon, ca sa nu fie vizibila decat de catre membri inregistrati ai forumului. Nu stiu insa daca asta rezolva problema.

Cum spune si @F_zoltan, asteptam acum sa-si faca botii aia treaba.
                              Multumesc

Comentariu

Chiar daca sunt vazute doar de mebri motoarele de cautare isi baga coada.
                                De multe ori cauti cev pe net, ajungi pe un forum si iti cere sa te loghezi ca sa acceesezi informatia.
                                Daihatsu Feroza, adio pietre la rinichi.

Comentariu

Procesare...
                                X