Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Eu ii cred si pe ei , dar la "femeia de serviciu" cu halat albastru, te-ai gandit vreo secunda ?
    Pai ai idee cat imi va lua mie , ca timp, acuma sa am listat mereu cate 4-5 pagini si eu sa dau click la pagina unde am ramas cu cititul si intre timp sa-mi apara si mesaje proaspete, calde ??? Plus scroll inspre josul fiecarei pagini ca sa ajung la mesajele 19 si 20 care le mai am de citit............

Asta ca tot vorbeam de transparenta in luarea unor decizii...........

Comentariu

Stef, no offence, nu stiu cati useri au solicitat schimbarea asta, adica practic cati au dorit sa revada niste posturi/topicuri deja citite, pt ca numarul lor ar fi relevant.........Si intreb asta pt ca numarul celor care nu vor fi dorit aceasta schimbare cred ca este muuuuult mai mare.
      Decizia de acest gen se pot lua pe baza unei majoritati, nu pe baza a "multi"......

Poftim.....aici e doar un exemplu pt rastimpul de cateva minute, acum, cand nu este ora de trafic maxim pt forum :

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Capture1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	119,1 KB 
ID:	866763

Comentariu

Cu tot respectul,
        Dar ca user aici, daca urmaresc un topic, il deschid in alt tab, si-l urmaresc acolo apasand refresh al browserului sau tasta F5 de pe tastaura.

Acum, ca nu se va mai face diferenta intre topicurile citite si necitite, vor fi mai greu de urmarit discutiile noi.
        Iar din punctul de vedere al lui Astral, sau al oricarui moderator, parerea mea este ca aceasta miscare este ca a 5 a roata la caruta.
        Vrabia malai viseaza.....cum visez eu la un HDJ80...

Comentariu

Am revenit pe Mesaje NOI strict doar cu mesaje noi, si s-a adaugat optiunea de Ultimele Mesaje, care afiseaza ultimele 100 de mesaje, si citite, si necitite.

Comentariu

Mare figurina esti bre Stef !!!!!!
            Daca "Toyota spinteca !" , tu esti "faster than the speed of light !!!"

Comentariu

Nu nu nu, ARO spinteca!

Frate, sa fie toata lumea multumita cumva... deci sa zicem ca acum e ok, nu?

Comentariu

Stef, cu problema asta de mai jos se poate face ceva? Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	deseu (Medium).jpg 
Mărime:	18,9 KB 
ID:	866766
                Never stop exploring

Comentariu

Asta e o problema de la placa grafica / driver / calculator / chrome. Incearca eventual cu Firefox, actualizeaza Adobe Flash Player la ultima versiune, si un driver nou pt placa video. De asemenea, vezi daca are racire suficienta, de multe ori o ia pe ulei cand se incalzeste prea tare.

Comentariu

Postat în original de vstef_is Vezi post
                    Nu nu nu, ARO spinteca!

Frate, sa fie toata lumea multumita cumva... deci sa zicem ca acum e ok, nu?

Da.....e perfect !
                    ......Si ca dovada : MISSION ACOMPLISHED !!!

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Capture123.jpg 
Mărime:	81,6 KB 
ID:	866767

Comentariu

Multam', Stef!
                      Samurai incepator

Comentariu

Postat în original de Astral Vezi post
                        Da.....e perfect !
                        ......Si ca dovada : MISSION ACOMPLISHED !!!

[ATTACH=CONFIG]103417[/ATTACH]
                        Nu zilnic ca si tine dar macar saptamanal sa sti ca si eu ajung la acea pagina, deaia am si observat ca s-a "zmantanit treaba", fiind mai matinal asa, din fire.

Oricum toata stima pentru @vstef_is care este FAST, VERY FAST

S-auzm de bine
                        4x4 fun for all
                        RR Classic 1986 - 200Tdi
                        www.lroc.ro

Comentariu

salutare!

de cateva zile link-urile din e-mail care anunta mesajele noi la topicurile urmarite sunt gresite, acestea apar in forma
                          http://forum.club4x4.ro/http://forum.club4x4.ro/showthread.php?54218-Functionarea-unui-motor-diesel-cu-ulei-vegetal&goto=newpost

deci cu repetitia in link a http://forum.club4x4.ro

multam!
                          T O Y O T A

OFFROAD CLUB SIBIU

Comentariu

Postat în original de mihaituk Vezi post
                            salutare!

de cateva zile link-urile din e-mail care anunta mesajele noi la topicurile urmarite sunt gresite, acestea apar in forma
                            http://forum.club4x4.ro/http://forum.club4x4.ro/showthread.php?54218-Functionarea-unui-motor-diesel-cu-ulei-vegetal&goto=newpost

deci cu repetitia in link a http://forum.club4x4.ro

multam!
                            Si eu am problema asta din pacate. Am sesizat asta lui Vstef si astept o rezolvare. E nasol asa.

Comentariu

intrebare:

de ce, de cateva zile, anumite posturi apar cu scroll vertical si lateral, desi...nu este nimic de vazut?

p.s. m-am exprimat elegant de data asta?

l.e. chiar si acesta apare asa...
                              Cînd te-ai nascut, tu ai plîns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Comentariu

Postat în original de giorgel Vezi post
                                intrebare:

de ce, de cateva zile, anumite posturi apar cu scroll vertical si lateral, desi...nu este nimic de vazut?

p.s. m-am exprimat elegant de data asta?

l.e. chiar si acesta apare asa...
                                La mine nu se vede dar banuiesc de ce apare asa. Am facut eu niste teste care nu mi-ai iesit dar nu ma gandeam ca au asemenea influenta.

Testeaza te rog acum si spune-mi cum e.

Comentariu

Procesare...
                                X