Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

mie o parte din mesaje imi apar pe toata latimea ecranului ... altele cam pe 1/3 din ecran ... enervant

Comentariu

Postat în original de dan03 Vezi post
      mie o parte din mesaje imi apar pe toata latimea ecranului ... altele cam pe 1/3 din ecran ... enervant
      In ce rezolutie e setat monitorul tau? Incearca sa-l setezi daca este posibil 1280 x 1024. La mine merge perfect.

De asemenea mai poti face un reglaj de marire / micsorare a scrisului (fonturilor) tinand tasta CTRL apasat concomitent cu butonarea scrolului mouse-lui (rotita de pe mijloc) ...
      consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

test, la indemnul lui max.

l.e. nu mai apare cu scroll.
        Cînd te-ai nascut, tu ai plîns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Comentariu

nu reusesc sa-mi editez semnatura. o scriu , o verific, dar pe pagina de forum nu-mi apare. multumesc

gata!!! a aparut!!!...aici , dar in celelalte topicuri?
          Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006
          Membru Club T44

Comentariu

Postat în original de semaca Vezi post
            nu reusesc sa-mi editez semnatura. o scriu , o verific, dar pe pagina de forum nu-mi apare. multumesc

Unde ai intrat s-o editezi ? In "Panoul utilizatorului"/My Settings/Editare semnatura, da ?

Comentariu

E o problema tehnica ciudata pe care nu am mai intalnit-o pana acum.
              Vom studia si vom remedia situatia in cel mai scurt timp posibil.

Comentariu

Postat în original de Admin Vezi post
                E o problema tehnica ciudata pe care nu am mai intalnit-o pana acum.
                Vom studia si vom remedia situatia in cel mai scurt timp posibil.

Il pot informa pe onor d-nul Admin cel verde ca s-a mai aparut aceasta problema, de ex. la userul GPScu atunci ca cand am vrut sa-i pun in semnatura numerele de telefon ca sa nu mai uite sa le aiba el care este cand da un anunt si atunci, deci, numerele de telefon au aparut ele ambele doua dar dupa cateva zile, desi si vstef_is cel verde si el acuma a gadilat la botoane si tot degeaba......
                Deci, coane Semaca, aveti putintica rabdare.........toate se rezolva pe lumea asta........

Comentariu

Postat în original de Yonutz Vezi post
                  In ce rezolutie e setat monitorul tau? Incearca sa-l setezi daca este posibil 1280 x 1024. La mine merge perfect.

De asemenea mai poti face un reglaj de marire / micsorare a scrisului (fonturilor) tinand tasta CTRL apasat concomitent cu butonarea scrolului mouse-lui (rotita de pe mijloc) ...
                  1280x1024 am si eu, doar o parte a mesajelor erau scurtate, deci pe aceeasi pagina aven ambele tipuri ... oricum si-a revenit de la sine

Comentariu

Observ astazi cand am avut timp sa scriu cate ceva ca ultimul post e "inghesuit" de bannerul ala pirat OffroadService.
                    Ma enerveaza. Nu ca ar fi firma concurenta dar nici nu e gata saitul...

Comentariu

Postat în original de stane Vezi post
                      Observ astazi cand am avut timp sa scriu cate ceva ca ultimul post e "inghesuit" de bannerul ala pirat OffroadService.
                      Ma enerveaza. Nu ca ar fi firma concurenta dar nici nu e gata saitul...
                      Bannerul ala pirat este al lui @Max

Comentariu

Postat în original de stane Vezi post
                        ... bannerul ala pirat ...

Comentariu

Hai mai baieti...nici de curiosi nu ati dat clik pe el...serios ca in prima si a doua zi nu stiam cei cu el pana nu am dat clik...si m-am lamurit...

...banner pirat...a fost cea mai tare faza din toate ''obiectiile'' despre el...

Comentariu

A disparut piratul....

Comentariu

Salut,

Problema mea e ca nu pot vedea mesajele trimise. In "Panou utilizator -> Mesaje Private -> Mesaje Trimise" am doar un mesaj vechi de prin 2008.

Multam anticipat
                              XJ '96 2.5i, WJ '00 4.7

Comentariu

Setarea din poza de mai jos e la fel si la tine ?

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	c11.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	114,6 KB 
ID:	867629

Comentariu

Procesare...
                                X