Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

S-au amestecat vanzarile cu mesajele noi mai ales dupa ce sectiunea de vanzari auto a fost organizata pe modele.

S-auzim de bine
    4x4 fun for all
    RR Classic 1986 - 200Tdi
    www.lroc.ro

Comentariu

Postat în original de giorgel Vezi post
      Eu nu am folosit niciodata acel buton, nici nu i-am remarcat prezenta. Folosesc cu succes "CTRL+home" pt. sus si "CTRL+end" pt jos, de oriunde as fi in pagina.
      Absolut de acord. Folositor si PgUp, PgDn, scrollul de mouse... Dar incercati sa faceti asta cu o tableta.
      Samurai incepator

Comentariu

Postat în original de cristeaandm Vezi post
        S-au amestecat vanzarile cu mesajele noi mai ales dupa ce sectiunea de vanzari auto a fost organizata pe modele.

S-auzim de bine

Da, stiu......
        Il asteptam pe vstef_is sa apara din nou "pe marile ecrane"......

PS - E ok asa , cu vanzarile auto 4x4 pe modele ? Cum ti se pare ?

Comentariu

Da, este o forma cu care eu sunt mai obisnuit, facand comparatie cu siteurile cu profil vanzari auto. Acum depinde de cum vor si ceilalti, si cum inteleg sa foloseasca aceasta rubrica.

S-auzim de bine
          4x4 fun for all
          RR Classic 1986 - 200Tdi
          www.lroc.ro

Comentariu

Buna ziua !

Ieri seara, pe acest topic:

http://forum.club4x4.ro/showthread.p...le-big-monster

am reusit sa postez dupa ce Astral il inchisese...

Initial am crezut ca a fost posibil poate fiindca am initiat raspunsul inainte de manevra de inchidere a lui Astral, dar acum cateva minute am incercat iarasi o manevra de test, si cu click pe "Closed Thread", ajung exact la lay-out-ul de "Reply to thread", unde pot sa scriu fara probleme, si apoi sa postez...

Este ceva bug care permite sa postezi dupa ce topicul a fost inchis, sau am eu ceva puteri speciale de care nu stiam ? Nu de alta, dar cand ajung acasa, as putea incerca la LOTO, ca nu se stie...

Stima, de la Le Mans,

Dragos

Comentariu

Postat în original de Heavy D. Vezi post
              Buna ziua !
              Este ceva bug care permite sa postezi dupa ce topicul a fost inchis, sau am eu ceva puteri speciale de care nu stiam ? Nu de alta, dar cand ajung acasa, as putea incerca la LOTO, ca nu se stie...
              Salut!
              Imi permit eu sa avansez o varianta la "problema" semnalata:
              Avand drepturi de moderator, ai "puterea" sa postezi in topicuri inchise, cu atat mai mult cu cat sectiunea in care a fost deschis topicul e in "raza" ta de activitate. Nu cred ca a considerat nimeni necesar sa limiteze accesul moderatorilor la topicurile inchise, cu atat mai mult cu cat acestia (moderatorii) au posibilitatea sa redeschida o discutie inchisa.
              Cu respect.
              It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !

Comentariu

Salut, Teddy !

In primul rand, eu am postat in thread-ul respectiv la momentul cand era la sectiunea "Altele", care nu cade sub incidenta mea.

In al doilea rand, pot redeschide un thread inchis, dar asta numai daca se afla sub mana mea, si azi dimineata, cand am initiat testul de care vorbeam in postul meu anterior, nu am facut acest lucru, adica nu am facut "Reopen Thread".

Ramane de vazut ce zic Astral si vstef, poate e ceva defect...

Stima,

Dragos

Comentariu

Am citit ce-ai scris, habar n-am ce sa-ti raspund, n-am mai auzit sa poti da Reply cu butonul de "Discutie inchisa" !!! Nici eu, nici Max, nu putem raspunde decat daca deschidem discutia, dam pe "Raspunde la discutie" si apoi reinchidem......Ce sa mai zic, ia totusi un bilet la loto, cine stie.......
                  I-am comunicat problema lui Stef pe topicul dedicat lui......

Avand in vedere ca esti moderator la JEEP, acolo e normal sa poti inchide si redeschide un topic oricand doresti ! Eu l-am mutat de la "Altele" la Jeep/Altele".
                  Ultima editare de Astral; 04.dec.2011, 13:33.

Comentariu

Salut, Astral !

Stiu ca tu ai mutat topicul in cauza, e corect, ca locul lui oricum ar fi fost acolo unde este acum, dar poate ortopex nu a stiut de el initial.

Mai fac un test scurt in cateva minute, ca sa vad daca merge reply pe thread closed, fara reopen.

Fast edit: am facut testul. Dupa cum banuiam, problema persista. Cu click pe campul "Closed Thread", ajung direct in reply, unde pot scrie ceva si ulterior posta. Si am facut-o fara sa umblu la reopen...

Astral, sterge mesajul meu de test din acel topic, si eventual mai incearca odata reopen si apoi close thread, poate-si revine sistemul cumva.

Stima,

Dragos
                    Ultima editare de Heavy D.; 04.dec.2011, 15:15.

Comentariu

E vre-o problema cu un anunt de-al meu? nu se incadreaza unde trebuie?
                      Am pus de 2 ori un anunt la vanzari diverse (ulei de transmisie ars) si de ambele dati mi-a fost sters fara sa ma anunte nimeni de ce, cu ce am gresit.
                      Never stop exploring

Comentariu

Postat în original de SilenceDJ Vezi post
                        E vre-o problema cu un anunt de-al meu? nu se incadreaza unde trebuie?
                        Am pus de 2 ori un anunt la vanzari diverse (ulei de transmisie ars) si de ambele dati mi-a fost sters fara sa ma anunte nimeni de ce, cu ce am gresit.
                        Adi, vanzarile ocazionale sunt una iar bussines-ul este altceva.
                        Nici macar nu ai intrebat inainte de a posta.
                        Ultima editare de Max; 05.dec.2011, 12:51.

Comentariu

Sorry sefu' , nu mi-am dat seama ca e chiar un bussines deaia nici nu am intrebat inainte .
                          Never stop exploring

Comentariu

Postat în original de cristeaandm Vezi post

S-auzim de bine
                            Tot ca un efect al acestei modificari observ ca persoanele mai tinere in postari pot sa scrie diferse pe acolo cum ar fi d-l @coconutt care o arde cu dezmembrari de jeep-uri si totdata fara ca macar sa-si fi facut vreo prezentare.
                            Cred ca toate se trag de la faprul ca acum forumul in care sunt postate anunturile are denumirea marcii iar atunci cand dai pe mesaje noi spune acolo ca sunt excluse anumite forumuri, dar nu si astea, deci ele vor fi afisate si la anunturi si la mesaje noi si cred ca si-au si pierdut acele restrictii de postari. Sper ca m-am facut inteles.

S-auzim de bine
                            4x4 fun for all
                            RR Classic 1986 - 200Tdi
                            www.lroc.ro

Comentariu

se poate face ceva cu motorul de cautare?
                              functioneaza haotic.
                              Cînd te-ai nascut, tu ai plîns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Comentariu

Postat în original de giorgel Vezi post
                                se poate face ceva cu motorul de cautare?
                                functioneaza haotic.
                                In ce sens, haotic?
                                Daca dai cautare cu mai mult de un cuvand, utilizeaza functia "and" intre cuvinte. Va afisa doar mesajele care contin toate cuvintele.

Exemplu:
                                Daca vrei sa cauti "punti patrol" iti vor fi afisate toate mesajele care contin cuvantul punti si toate care contin cuvantul patrol.
                                Daca bagi "punti and patrol" gasesti doare mesajele de care ai nevoie.

Comentariu

Procesare...
                                X