Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Postat în original de Max Vezi post
    Am niste intrebari:
    1. Ai citit de curiozitate Regulamentul forumului?
    2. Locatia ta este corecta?
    3. Cu ce scop pe acest forum?
    1 trebuie sa recunosc ca am citit doar selectiv nu totul
    2 vreau sa vad ce masini sunt de vanzare pe forum si pozele ca asta e problema mea defapt
    3 voi fi un viitor posesor de 4x4 (aum imi caut masina ca de asta am pus intrebarea si "calaresc" aria respectiva).

4 ca nou venit am si eu nevoie de putin ajutor si putina clementa pentru ca nu vreau sa incurc treburile pe aici, vreau sa folosesc forumul in scop pozitiv si cu ajutorul vostru al tuturor sa imi achizitionez si eu o masina din gama toyota (sunt posesor de turism toyota), mitsubishi, nisan sau ford, multumesc anticipat.

Comentariu

Postat în original de bdmugur Vezi post
      1 trebuie sa recunosc ca am citit doar selectiv nu totul
      2 vreau sa vad ce masini sunt de vanzare pe forum si pozele ca asta e problema mea defapt
      3 voi fi un viitor posesor de 4x4 (aum imi caut masina ca de asta am pus intrebarea si "calaresc" aria respectiva).

4 ca nou venit am si eu nevoie de putin ajutor si putina clementa pentru ca nu vreau sa incurc treburile pe aici, vreau sa folosesc forumul in scop pozitiv si cu ajutorul vostru al tuturor sa imi achizitionez si eu o masina din gama toyota (sunt posesor de turism toyota), mitsubishi, nisan sau ford, multumesc anticipat.
      Pt a vedea anunturile din sectiunile de publicitate, trebuie sa ai minim un post. Acesta trebuie sa fie in mod normal cel din sectiunea de prezentare a membrilor.
      Ultima editare de Astral; 02.feb.2012, 10:29.

Comentariu

Postat în original de bdmugur Vezi post
        salutare tuturor, sunt nou pe acest forum dar pe unde ma duc (cel mai mult in zona de vanzari) imi spune ca nu am posturi ba 1 ba 5 ba 20 etc. nu pot vedea nici pozele, eu ce solutie am sa postez aiurea daca nu am nimic de spus despre un lucru.

Poate nu ai nimic de spus, dar poate ai de intrebat, avand in vedere ca iti doresti un 4x4 si poate nu stii chiar tot despre masinile astea........

Comentariu

Eu din cate stiu nu am avut abateri in ceea ce priveste regulamentul forumului, in schimb am avut o perioada mai lunga de inactivitate pe forum.
          Ma gandesc ca s-a intamplat ceva ca nu am mai activat o perioada pe forum.
          Multumesc.
          VITARA 16V-MODIFICAT

Comentariu

cum naiba se dezactiveaza trimiterea mesajelor pe adresa de email. adresa mea de email este bombardata cu mesaje din topicurile in care am scris. trebuie sa le sterg tot timpul si la doua-trei zile se aduna ceva mesaje. mai ales daca este un topic mai important si se scrie...se strang la greu mesaje.
            eu am facut pasii urmatori;
            1; send private message
            2;my account
            3;editare optiuni
            iar acolo am bifat toate optiunile, le-am pus pe off dar degeaba. am incercat mai multe variante pe unele le-am lasat pe on pe unele pe off dar nu se schimba nimic.
            va astept cu un ajutor, ca am luat la purificat tot pe acolo si vad ca nu se intampla nimic.
            multumesc!

Comentariu

Postat în original de mac01 Vezi post
              cum naiba se dezactiveaza trimiterea mesajelor pe adresa de email. adresa mea de email este bombardata cu mesaje din topicurile in care am scris. trebuie sa le sterg tot timpul si la doua-trei zile se aduna ceva mesaje. mai ales daca este un topic mai important si se scrie...se strang la greu mesaje.
              1; send private message
              2;my account
              3;editare optiuni
              iar acolo am bifat toate optiunile, le-am pus pe off dar degeaba. am incercat mai multe variante pe unele le-am lasat pe on pe unele pe off dar nu se schimba nimic.
              va astept cu un ajutor, ca am luat la purificat tot pe acolo si vad ca nu se intampla nimic.
              multumesc!
              La pasul 3 - editare optiuni ai "Default Thread Subscription Mode: " acolo selectezi : "nici o notificare" si ai rezolvat cazul.
              O zi buna!
              It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !

Comentariu

m-am uitat acum si asa l-am lasat de vreo trei zile pe "nici o notificare" dar degeaba. m-am uitat acum si pe email, e plin acolo de mesajele de pe forum.

Comentariu

Eu la mine asa am setat! Am facut operatiunea de vreo 6-7 luni. Si de atunci am "scapat" de curatirea zilnica a mail-ului.
                  It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !

Comentariu

1; send private message
                    2;my account
                    3;editare optiuni
                    multumesc!
                    Ar fi trebuit ca sa mearga asa cum a spus @teddybear dar oricum, am mai facut eu o modificare.
                    Testeaza acum daca e ok.

Comentariu

S-a rezolvat.Multumesc.
                      VITARA 16V-MODIFICAT

Comentariu

@max: acum am venit acasa, am vazut mesajul tau si am refacut aceeasi operatie.
                        astept sa vad, sper sa fie ok.
                        merci! te tin la curent.

Comentariu

@ max;
                          nu s-a rezolvat nimic
                          ce sa mai fac?

Comentariu

@ max;
                            nu s-a rezolvat nimic
                            ce sa mai fac?
                            "La pasul 3 - editare optiuni ai "Default Thread Subscription Mode: " acolo selectezi : "nici o notificare" si ai rezolvat cazul."

Ti-a spus @teddybear cum sa faci si acum vad ca nu ai facut setarea respectiva. Pai ce facem? Ma lasi sa ma tot chinuiesc degeaba iar tu nimic?

Ti-am modificat eu acum optiunea respectiva. Testeaza acum.

Comentariu

@ max; era trecut "nici o notificare" pe cuvant. acum dupa ce a umblat Maria Voastra pe acolo scrie in felul urmator;"nu urmariti nici o discutie".
                              ori eu aceasta expresie nu am gasit-o niciodata acolo.
                              multumesc pentru deranj! acum merge! sincer cu mana pe inima iti spun ca nu a mers chiar daca am ales acea optiune, nu eram nebun sa ma aflu in treaba si sa deranjez prietenii pe aici ca sa-mi faca mie hatarurile.

Comentariu

@Max: deci poti sa ma injuri sau sa-mi zici ce vrei! acum m-am uitat pe Yahoo pe adrea mea de email. surprise! opt mesaje de club 4x4 si unul de la selgros.
                                deci in continuare se pare ca chiar nu functioneaza ce ai setat pe acolo. mentionez faptul ca eu nu am mai umblat acolo de cand te-ai uitat tu. Parol! ultimele mesaje a fost primite chiar azi dimineata de pe topicul lui patrolator "hai sa ma dau mare cum devii off road cronic".
                                multumesc!

Comentariu

Procesare...
                                X