Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Nu mai pot sa postez de pe Chrome. Cu IE merge. Mai pateste cineva asa sau e balarit la mine?

Asa arata si s-a menifestat dupa trecerea la noul look:
    Fișiere atașate
    Scump si prost am tot vazut. Ieftin si bun NU EXISTA!
    Prahova 4x4

Comentariu

la mine chrome merge fara probleme.
      Ultima editare de u2_2; 15.apr.2012, 20:56.

Comentariu

Postat în original de u2_2 Vezi post
        ma mine chrome merge fara probleme.
        Idem.
        Mai ! dar nu va convine chiar nimic?!

Comentariu

Postat în original de Marse Vezi post
          Nu mai pot sa postez de pe Chrome. Cu IE merge. Mai pateste cineva asa sau e balarit la mine?

Asa arata si s-a menifestat dupa trecerea la noul look:
          Ai cumva dezactivari sau setari speciale de JavaScript - acolo ar trebui sa apara editorul minunat.

Ca alternativa, poti sa incerci "Panou Utilizator" -> "Editare Optiuni" (stanga) -> "Alte Optiuni" (la coada) -> Message Editor Interface = Basic Editor.

Comentariu

Da, m-am lamurit. E balarit laptopul meu. Pe celelalte computere din casa merge fara probleme, inclusiv pe telefon. Probabil cu o reinstalare de chrome isi revine.
            Scump si prost am tot vazut. Ieftin si bun NU EXISTA!
            Prahova 4x4

Comentariu

Bannerul cu promotia de lansare Ironman Romania nu duce nicaieri.
              Too much of a good thing can be wonderful.

Comentariu

Postat în original de opinion Vezi post
                Bannerul cu promotia de lansare Ironman Romania nu duce nicaieri.
                Stiu. Se verifica acum. In mod normal duce la http://www.ironman4x4.ro/

Multumesc

Comentariu

In Chrome nu vad stelutele de reputatie, in schimb in IE le vad. Am vreo setare pe care o pot face?

Comentariu

Daca merge si in Mozilla si in IE, mai da-i refresh la Chrome, pana se "obisnuieste" si ala cu ideea si poate apare......

Comentariu

Buna ziua,

Cam de saptamana trecuta am inceput sa primesc mesaje de genul 'Connection was reset' cand incarc diverse subiecte de pe forum.
                      Alteori paginile se incarca incomplet (3-4 mesaje pe pagina).

Va rog, daca este o problema cunoscuta, astept pana merge:) Daca nu, probabil ca trebuie sa-mi investighez si eu conectivitatea (desi pe alte pagini nu face la fel).

Daca e necesar, pot trimite un rezultat de traceroute (PM)

Multumesc frumos,

Alex
                      Mitsubishi Outlander 2.2D

Comentariu

Postat în original de al_eugen Vezi post
                        Buna ziua,

Cam de saptamana trecuta am inceput sa primesc mesaje de genul 'Connection was reset' cand incarc diverse subiecte de pe forum.
                        Alteori paginile se incarca incomplet (3-4 mesaje pe pagina).

Va rog, daca este o problema cunoscuta, astept pana merge:) Daca nu, probabil ca trebuie sa-mi investighez si eu conectivitatea (desi pe alte pagini nu face la fel).

Daca e necesar, pot trimite un rezultat de traceroute (PM)

Multumesc frumos,

Alex
                        Nu am patit niciodata asta. Vezi sa nu fie ceva din browserul tau.

Comentariu

Cred ca e bine ca, in caz de probleme tehnice, sa se mentioneze browserul, sistemul de operare, eventual furnizorul de net/solutia tehnica. Sunt informatii necesare ca sa comparam conditiile noastre cu ale celui care cere ajutor si, implicit, sa incercam sa dam ajutor.
                          Samurai incepator

Comentariu

Am urmatoare problema: nu pot accesa panoul meu de utilizator. Imi spune: Database error.
                            Am incercat Refresh si nimic...
                            Multumesc .
                            4x4, Way of Life !

Comentariu

Cand vreau sa editez un post imi apare acelasi lucru: Database error. Pe celalalt calculator (iMac) imi face la fel.
                              4x4, Way of Life !

Comentariu

Postat în original de Teodor4x4 Vezi post
                                Cand vreau sa editez un post imi apare acelasi lucru: Database error. Pe celalalt calculator (iMac) imi face la fel.

Se lucreaza acum la marirea spatiului dedicat forumului si e posibil ca sa fie erori trecatoare. Precis erorile vor disparea cand se va termina upgrade-ul.

Comentariu

Procesare...
                                X