Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Nici nu ma lasa, imi spune direct ''You must spread some Reputation around before giving it to ghitavsl again.''
    Doar ca eu nu i-am mai dat niciodata lui ghitavsl stelute...

Comentariu

Si la mine se intampla aceeasi problema.
      Ultima editare de mac01; 11.iun.2013, 23:13.

Comentariu

Postat în original de u2_2 Vezi post
        Nici nu ma lasa, imi spune direct ''You must spread some Reputation around before giving it to ghitavsl again.''
        Doar ca eu nu i-am mai dat niciodata lui ghitavsl stelute...
        Merge, dar trebuie sa mai dai si pe la altii inainte de a da iarasi aceluiasi utilizator. (Nu stiu la cati altii)
        aka v1tara aka Sorin
        (__\≡≡≡$≡≡≡/__) Vitara 1.6 16v
        [__]\≡≡≡\≡Ө≡/≡≡≡/__] Patrol Y61 2.8

Comentariu

Postat în original de V1TARA Vezi post
          Merge, dar trebuie sa mai dai si pe la altii inainte de a da iarasi aceluiasi utilizator. (Nu stiu la cati altii)
          Multam de sfat, dar nu ai fost atent. Am spus ca userului respectiv nu-i mai dadusem niciodata stelute.

PS: Acum merge, multumesc staff 4x4 !

Comentariu

Postat în original de u2_2 Vezi post
            Multam de sfat, dar nu ai fost atent. Am spus ca userului respectiv nu-i mai dadusem niciodata stelute.

PS: Acum merge, multumesc staff 4x4 !
            Mea culpa. Recunosc ca am citit in graba cea de-a doua propozitie. Intelesesem exact invers: cum ca i-ai mai dat.
            Care a fost problema, totusi?
            aka v1tara aka Sorin
            (__\≡≡≡$≡≡≡/__) Vitara 1.6 16v
            [__]\≡≡≡\≡Ө≡/≡≡≡/__] Patrol Y61 2.8

Comentariu

Postat în original de V1TARA Vezi post
              ... trebuie sa mai dai si pe la altii inainte de a da iarasi aceluiasi utilizator. (Nu stiu la cati altii)
              20 parca.
              Life's Too Short To Drive Boring Cars

Comentariu

mda...

mea culpa.
                Il apreciasem pe ghitavsl acum 6 luni, dar inca nu am facut 20 de alte aprecieri. Nu tineam minte pentru ca nu dau aprecieri dupa user, ci dupa continutul postarii.

Mi se pare un pic aiurea sa trebuiasca sa impart 20 de calificative pentru a putea aprecia o postare a aceluiasi user. Eu de exemplu dau stelute destul de rar si numai cand postarea respectiva este cu adevarat valoroasa dpmv sau respecta/promoveaza valori pe care eu le apreciez, si nu sunt multi useri care posteaza astfel.

Comentariu

Test de batut cuiul la tablou .
                  Nu merge , mai vedem unde-i buba ...
                  Ultima editare de cos; 14.iun.2013, 09:10.
                  ... sa fim corecti pana la capat !
                  Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Comentariu

Nu mi se actualizeaza numarul de postari. Dupa ce am postat la sectiunea "prezentarea membrilor" am deschis un alt subiect care ma interesa si am ami postat acolo, dar mereu imi apare ca numarul de postari este 1; adica cel de la "prezentare membri", banuiesc.

Comentariu

Nu toate ariile sunt luate in calcul de contorul de posturi, de exemplu postarile de la Discutii Diverse nu sunt contorizate.

Comentariu

Postat în original de vstef_is Vezi post
                        Nu toate ariile sunt luate in calcul de contorul de posturi, de exemplu postarile de la Discutii Diverse nu sunt contorizate.

mersi. nu stiam asta. acum am vazut ca s-a schimbat contorul.

Comentariu

Mi se pare mie, mi se intampla numai mie?

De vreo doua zile, cand accesez forumul, butonul "Legaturi" (formula rapida pt. "topicuri urmarite") este absolut inactiv, nu se intampla nimic apasandu-l.

Pentru a-l activa, trebuie sa intru pe oricare dintre subforumurile afisate, de-abia atunci devine ascultator.

Asta se intampla atat de pe rasnita de acasa, cat si de pe cea de la firma.
                          Cînd te-ai nascut, tu ai plîns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Comentariu

Postat în original de giorgel Vezi post
                            Mi se pare mie, mi se intampla numai mie?

De vreo doua zile, cand accesez forumul, butonul "Legaturi" (formula rapida pt. "topicuri urmarite") este absolut inactiv, nu se intampla nimic apasandu-l.

Pentru a-l activa, trebuie sa intru pe oricare dintre subforumurile afisate, de-abia atunci devine ascultator.

Asta se intampla atat de pe rasnita de acasa, cat si de pe cea de la firma.
                            Ai dreptate. Eu nu folosesc optiunea respectiva dar am testat-o acum si nu merge.

Weekend-ul viitor vom face upgrade la platforma forumului si se vor schimba multe. Precis se va repara si aceasta optiune.

Comentariu

Mie imi merge...
                              4x4, Way of Life !

Comentariu

Nu reusesc sa-mi pun pe tapet o semnatura , unde gresesc ?

... a aparut , nu mai luati in considerare cele de mai sus , multumesc .
                                Ultima editare de cos; 20.dec.2014, 13:59.
                                ... sa fim corecti pana la capat !
                                Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Comentariu

Procesare...
                                X