Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: >> Probleme tehnice forum

Postat în original de vas_adam2000 Vezi post
    Oare de ce imi afiseaza ca si rezultat la cautari urmatorul mesaj: "The following words are either very common, too long, or too short and were not included in your search:"? Indiferent ce caut sau cum caut. Indiferent, ca este cautare simpla sau avansata? Momentan folosesc Firefox, dar la fel imi afiseaza si in Microsoft edge.
    Acum am vazut si eu asta.

Voi studia problema.

Comentariu

Motorul de cautare a fost intotdeauna cam varza, de ceva vreme e handicapat de-a dreptul.
      Cînd te-ai nascut, tu ai plîns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Comentariu

Postat în original de SkanderV Vezi post
        Si la mine face la fel pentru orice termen de cautare. In Chrome, dar nu cred ca e de la browser.
        E ceva in neregula cu functia de search a forumului?
        Am observat si eu , nu e de la browser , am incercat cu telefonul cat si cu computerul , acelasi mesaj...

Comentariu

Asa e si la mine dar nu stiu de unde naiba sa il apuc. Am incercat sa modific niste setari dar nimic. :(

Voi discuta cu Vstef sa vada ce poate face el.

Comentariu

Postat în original de Max Vezi post
            .......
            Voi discuta cu Vstef sa vada ce poate face el.
            Maxim, frateeee !!!

PS - Ramane valabila urarea mea catre el, aia cu pana fiecare 500 km....hai, treaca de la mine, la fiecare 300 km !

Comentariu

Fratilor, faceti ceva cu functia de cautare de pe forum, pentru ca am incercat vreo 3 combinatii si nu cauta nimic. Ba ca e prea scurt termenul, ba prea lung, etc. Si nu este prima data cand nu pot gasi nimic pe forum. Functia de cautare trebuie sa fie simpla, intuitiva, si rapida, altfel, daca incerci fara rezultat de vreo 5-6 ori, sau dupa o cautare pe care este posibil sa o nimeresti, si vrei sa faci alta cautare, trebuie sa astepti cateva minute ca sa poti face alta cautare, incepe sa ti se ia.
              Multumesc.

Comentariu

Postat în original de Optimus Vezi post
                Fratilor, faceti ceva cu functia de cautare de pe forum, pentru ca am incercat vreo 3 combinatii si nu cauta nimic. Ba ca e prea scurt termenul, ba prea lung, etc. Si nu este prima data cand nu pot gasi nimic pe forum. Functia de cautare trebuie sa fie simpla, intuitiva, si rapida, altfel, daca incerci fara rezultat de vreo 5-6 ori, sau dupa o cautare pe care este posibil sa o nimeresti, si vrei sa faci alta cautare, trebuie sa astepti cateva minute ca sa poti face alta cautare, incepe sa ti se ia.
                Multumesc.
                Da, asa si era functia aia : simpla si eficienta, dar acum ceva s-a defectat.
                Din pacate, vstef, IT-ul oficial al forumului, e plecat pe coclauri....Il asteptam sa apara si sa ne ajute.

Comentariu

Cei care ati incercat sa urcati poze pe forum primiti acelasi mesaj de eroare ?

Comentariu

Postat în original de Astral Vezi post
                    Da, asa si era functia aia : simpla si eficienta, dar acum ceva s-a defectat.
                    Din pacate, vstef, IT-ul oficial al forumului, e plecat pe coclauri....Il asteptam sa apara si sa ne ajute.
                    Eu am incercat cu *cuvant* si merge ceva
                    XJ '96 2.5i, WJ '00 4.7

Comentariu

Postat în original de Astral Vezi post
                      Cei care ati incercat sa urcati poze pe forum primiti acelasi mesaj de eroare ?

Am încercat și eu același lucru ca și tine dar, fiindcă pozele conțineau ceva cu kdj, mi-a dat aceeași eroare. Am încercat altele, cu 2lt, și nu a mai fost nicio problemă.....
                      AJUNGE!
                      Bunul simț ar trebui să fie de ”common sense”!

Comentariu

Postat în original de pmstancu Vezi post
                        Am încercat și eu același lucru ca și tine dar, fiindcă pozele conțineau ceva cu kdj, mi-a dat aceeași eroare. Am încercat altele, cu 2lt, și nu a mai fost nicio problemă.....
                        Banal....ma costa 100 lei si sigur cu kzj o sa mearga unsa !

Comentariu

Si eu am incercat azi sa adaug poze, am modificat denumirea, dimensiunea dar tot degeaba, asteptam.
                          Dacia Duster 4x4
                          Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Comentariu

Postat în original de Caphonne Vezi post
                            Si eu am incercat azi sa adaug poze, am modificat denumirea, dimensiunea dar tot degeaba, asteptam.
                            Nu mai e mult de asteptat, se intorc baietii din tarile calde, tocmai ce au trecut ''garla''
                            Toyota LJ 70
                            Transsylvania Off Road Club
                            www.helpdani.eu

Comentariu

Poate faceti ceva si cu mizeria aia de ''virus'' :)
                              Dacia Duster 4x4
                              Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Comentariu

Cu "cautare" e la fel...."mai nimic".!
                                Am in curte un englez si un american

Comentariu

Procesare...
                                X