Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

>> Probleme tehnice forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Tot nu se văd pozele atașate.
    Exemplu atașat.

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	image_269455.bmp 
Afișări:	257 
Mărime:	5,95 MB 
ID:	1296303
    Ultima editare de pmstancu; 24.mar.2019, 12:57.
    AJUNGE!
    Bunul simț ar trebui să fie de ”common sense”!

Comentariu

• Văd poze!
      AJUNGE!
      Bunul simț ar trebui să fie de ”common sense”!

Comentariu

• Cand se reintoarce linkul ala de pe pagina principala care ne permite sa vedem doar postarile aparute de la ultima vizitare? Pe varianta veche era extrem de util.

Comentariu

• buna. am o problema...nu pot schimba masina din profil.... cand dau sa salvez noua carutza in profil , apare un mesaj cum ca nu am voie sa schimb data nasterii...
          Fișiere atașate
          Land Rover Discovery 2 TD5 , Automatic - an 2004

Comentariu

• Postat în original de shark Vezi post
            Cand se reintoarce linkul ala de pe pagina principala care ne permite sa vedem doar postarile aparute de la ultima vizitare? Pe varianta veche era extrem de util.
            Exista linkul "Topicuri noi", cu chestii pe care nu le-ai citit.
            Din pacate nu gasesc linkul care marcheaza tot forumul citit. Eu il foloseam dupa ce citeam ce ma interesa, ca tura urmatoare sa-mi apara doar ce a fost scris intre timp. (Cam ce vrei si tu) :(
            Suzuki Grand Vitara 2.0 16valve 1998
            0745-009633
            cristianhaulica@yahoo.com

Comentariu

• Postat în original de cristianhaulica Vezi post

Exista linkul "Topicuri noi", cu chestii pe care nu le-ai citit.
              Din pacate nu gasesc linkul care marcheaza tot forumul citit. Eu il foloseam dupa ce citeam ce ma interesa, ca tura urmatoare sa-mi apara doar ce a fost scris intre timp. (Cam ce vrei si tu) :(
              Dupa o luna si jumatate de cand a fost lansata versiunea noua, nu mai am probleme la citire/accesare, e chestie de obisnuinta. Singura lucru care ma deranjeaza este ca din pagina topicuri noi nu pot sa marchez ca citit tot forumul, astfel incat sa-mi apara doar ce este nou, de la ultima mea vizita. Poate ne ajutati si cu aceasta functionalitate, tinand cont ca la "canale" exista aceasta optiune (subforumuri gen land rover, vitara, etc)

ms

Comentariu

• Salut.

Sunt nou si incerc sa postez in topicul de prezentare a membrilor, insa nu reusesc.In locul casetei in care pot scrie un reply (aici de exemplu), in topicul de prezentare a membrilor apare un mesaj 'Ne pare rău, nu ai permisiunea să vezi această pagină'.

Fac ceva gresit?

Multumesc anticipat de ajutor.

Comentariu

• La "Postarile mele recente" e selectat default "Ordine -> Descrescator".. numai ca ordinea e complet aleatoare. Trebuie sa schimbi setarea de ordine si sa revii la "Descrescator", ca sa se si sorteze descrescator (sa fie cea mai recenta activitate prima)

La postarea de poze, ordinea lor e complet aleatoare, si nu le poti seta ordinea, decat sa le iei una cate una si sa le tragi in mesaj, ceea ce e destul de greu cand ai 20 de poze, si te uiti doar la tumbnailurile alea mici. Ar fi frumos sa apara default in ordinea numelui, sau a datei la care au fost facute.

Uneori la postarea de poze, dupa upload, cand chiar vrei sa postezi, zice ca nu ai atasat nici o poza, si nu poti continua. Desi pozele se vad in lista. Ciudat.
                  Suzuki Grand Vitara 2.0 16valve 1998
                  0745-009633
                  cristianhaulica@yahoo.com

Comentariu

• Cine mi a sters din profil masina ? plus ca nu mai este nici semnatura.
                    Land ROver Freelander 2002 Td4 2,0

Comentariu

• Salut. Ma numesc Boris detin un pajero diesel in trei usi motor 2,8 de un an jumatate

Comentariu

Procesare...
                      X