Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Spam de la forum.club4x4

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Spam de la forum.club4x4

Postat în original de miklovan Vezi post
    Din punctul meu de vedere asta nu este o scuza (nu esti obligat sa cumperi nimic din ce primesti pe internet ca si oferta indiferent daca este o mostenire sau o cura de slabire) si o data cu dezactivarea optiunii din meniu ar trebui sa se fi rezolvat problema viitoarelor mesaje - daca va mai fi cazul.
    Eu cred ca m-ai inteles total gresit.
    Nu e o scuza faptul ca am venit cu niste precizari legat de ceea ce ai spus tu.
    Nu am de ce sa ma scuz fata de tine deoarece nu consider ca am facut nici ceva ilegal si nici ceva imoral.

Modul in care pui tu problema este absolut jignitor nu neaparat fata de mine ci fata de GTC care este partener a acestui forum, si fata de userul @razvangtc care este membru vechi al acestui forum.

In fine... Am luat la cunostinta sesizarea ta.

Cei care au aceeasi parere sa isi dezactiveze acum optiunea din panoul utilizatorului.
    Nu mai primim reclamatii ulterioare.

Comentariu

Eu am lamurit 'neintelegerea' mea cu GTC pe PM cu Yonutz, in consecinta imi cer scuze pentru cele spuse mai sus. Pur si smplu am inteles eu gresit sau nu au reusit ei sa ma faca sa inteleg niste preturi ale unor produse comercializate de ei.
      "Majoritatea oamenilor se tem atat de mult sa piarda ceva
      incat toata viata au grija sa nu aiba ce sa piarda."

Comentariu

Maxule si cum fac sa profit si eu de reduceri si consiliere..... Ca si eu am primit spam-ul.

Comentariu

Postat în original de nea fane Vezi post
          Maxule si cum fac sa profit si eu de reduceri si consiliere..... Ca si eu am primit spam-ul.
          La tine e cel mai greu...
          Toyota LJ 70
          Transsylvania Off Road Club
          www.helpdani.eu

Comentariu

Postat în original de nea fane Vezi post

Pt consiliere te duci in baie, te uiti in oglinda si te consiliezi singur.

Pt reducere... hmmm... Ce ai vrea sa ti se reduca?

Comentariu

Procesare...
            X