Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sondaj de opinie pentru utilizatorii forumului - Credeti ca ar fi necesara o schimbare de design a forumului?

Adună
Acest topic este închis
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Sondaj de opinie pentru utilizatorii forumului - Credeti ca ar fi necesara o schimbare de design a forumului?

Dorim sa facem un sondaj printre membri activi ai acestui forum.
    Credeti ca ar fi necesara sau oportuna o schimbare de look a forumului?
    Alt design, alte culori etc...
    55
    Da, ar fi interesanta o reimprospatare.
    12,73%
    7
    2. Nu, consider ca e ok asa cum e
    87,27%
    48

Sondajul a expirat.

Re: Sondaj de opinie pentru utilizatorii forumului - Credeti ca ar fi necesara o schimbare de design a forumului?

Alt design, alte culori, ar fi doar o schimbare de forma, nu de fond.....
    O schimbare de fond ar fi una care sa aiba o pagina de "Home",
    http://www.ih8mud.com/
    iar forumul sa fie una din pagini....

PS - Iti reamintesc ca schimbarea designului va compromite tutorialele actuale pentru diversele functii ale forumului si care vor trebui refacute......
    Ultima editare de Astral; 18.iul.2013, 08:15.

Regulament

Comentariu

Re: Sondaj de opinie pentru utilizatorii forumului - Credeti ca ar fi necesara o schimbare de design a forumului?

La ce continut gasesc, nu prea am ochi pentru design. Un forum e puternic prin informatia continuta, iar aici stam bine. Are un aspect frumos oricum, m-am obisnuit cu negrul si nu imi doresc altceva, marginile sunt oricum reclame care se schimba/ improspateaza regulat... Cred ca as merge pe principiul "sa nu reparam ce e functional". Mai ales ca nu vad ce poti face atat de revolutionar incat sa merite efortul.
      Samurai incepator

Comentariu

In principiu n-as strica ce merge ( daca merge ) .Personal nu prea pun mare pret pe cum arata , ci pe cum si ce stie stie sa faca . Mi-as dori ca informatia sa mai ordonata , mai multa si mai detaliata ( insa pentru asta unii ar trebui sa stea la tastatura cativa ani din viata lor - probabil de-asta nu se regasesc cunostintele lor pe forum ) .

Mie imi lipseste major o sectiune tehnica , care sa poata diseca ceva pana la ultimul detaliu . Poate mi-s eu mai tocilar ... dar sectiuni asemanatoare se gasesc 'pe afara' ( ...no , totusi , aia au calendarele actualizate la prezent , noi mai avem multa mamaliga de mancat ) .
        ... sa fim corecti pana la capat !
        Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Comentariu

Daca se face ceva profi ...gen pirate4x4 ...atunci da ...DAR sa se pastreze culorile. Oamenii deja s-au obisnuit cu ele.

Din pacate in toti acesti ani de cand e vbulletinul nu s-a reusit sa se exploateze softul decat intr-o mica masura. Intre timp forumul a inghitit multa informatie ...si din punctul meu de vedere ...ma bucur ca este stabil ...adica nu se strica bazele de date ...sau da erori.

Chiar sunt de acord sa "finantez" (adica sa particip financiar la aceasta imbunatatire) ...si rog a nu se intelege altceva din chestia asta!

In acest sens ti-a sugera sa pui butonul ala "donate" (un banal link catre paypal operabil cu carte de credit) ....cu 1-2-5-10 - nelimitat euro ...cat poate da fiecare ...ptr ca sunt sigur ca sunt multi utilizatori care ar dori sa participe la o initiativa de acest gen.
          Toti care doneaza inainte sa dea cu banu ...sa citeasca ...un "disclamer" ...adica DONATIE inseamna DONATIE nu prin acei bani DONATI ...sa-si "cumpere drepturi" pe forum.

N-are rost sa ne mintim ... o schimbare de grafica/structura/plugin-uri facuta profi ...COSTA! Si daca e sa faci o chestie hai sa incercam sa o facem PROFESIONAL!

Uitandu-ma in urma la celelalte schimbari ne-am obisnuit cu totii cu greu cu noile formate iar modificarile s-au implementat destul de greu. Dar daca e sa ne sacrificam ptr mai bine ... nu cred ca nu am face-o.

Sper sa cantaresti toate sugestiile nu numai voturile.

Daca ar fi sa votez, eu as vota ptr mai bine...
          Ultima editare de Yonutz; 18.iul.2013, 18:40.
          consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

Imi place cum arata acum, m-am obisnuit cu formatul actual, ce cred ca ar fi de folos ( cel putin pentru mine ), ar fi un buton la prima pagina ( Forum ), care sa aibe functia "Mark This Forum Read " ,pentru toate sectiunile forumului. Stiu ca exista pentru fiecare sectiune in parte acest buton, dar de multe ori chiar nu sant curios de unele topice sau chiar daca le citesc nu pot sa ajut sau sa adaug nimic.
            http://members.chello.at/daniel.rusmir/

Comentariu

Formatul actual e bun, poate e cam devreme pentru o schimbare.
              Toyota LJ 70
              Transsylvania Off Road Club
              www.helpdani.eu

Comentariu

Cred ca este bine asa cum este.
                Sunt roman si ca roman ma socot buricul pamantului.Ca daca n-as fi roman n-as fi nimic.Nu ma pot imagina francez, englez,german,adica nu pot extrapola substanta spiritului meu la alt neam.Sunt roman prin vocatie,ca altfel nu pot sa ies.

Comentariu

Si mie imi place asa, arata foarte bine

Comentariu

Mie personal imi place formatul asa cum e , imi lipseste doar posibilitatea de a alege o schema de culoare "deschisa" (gen alb/gri/albastru)
                    Nissan Terrano II SGX - 2.4i - 1994- SWB - Strajerul
                    NISSAN DRIVER

Comentariu

da da , o culoare mai prietenoasa , ma gandesc ca suntem satui de culorile namolului :) macar aici sa avem ceva mai " curat "

Comentariu

pentru un nou venit este cam greu sa se adapteze cred ca se putea un pic mai usor de accesat
                        http://forum.club4x4.ro/images/smilies/ico%20(31).gif

Comentariu

este bine asa,cine intra aproape zilnic al invata pe de rost !
                          "ELEFANTUL"

Comentariu

atunci de ce este pusa intrebarea daca il considerati in regula forumul ?
                            doar pentru a crea o discutie ?
                            http://forum.club4x4.ro/images/smilies/ico%20(31).gif

Comentariu

@catalin... si eu cand am inceput sa scriu pe forum am fost cam stangaci (aproape ca era sa fiu sters)dar dupa ce am citit si inteles regulile mi am dat seama ca nu este coplicat doar trebuie citit regulamentul pentru ca are si el un scop!

referitor la topic este vorba(cred)despre nuante ... nu si despre fond !
                              Ultima editare de Astral; 02.aug.2013, 14:43.
                              "ELEFANTUL"

Comentariu

Procesare...
                              X