Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sondaj de opinie pentru utilizatorii forumului - Credeti ca ar fi necesara o schimbare de design a forumului?

Adună
Acest topic este închis
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Sondaj de opinie pentru utilizatorii forumului - Credeti ca ar fi necesara o schimbare de design a forumului?

Parca am schimbat pantofii noi de fitze (care ma bateau) cu vechii "gushteri" comozi in care ma simt bine...cand va fi necesar voi face eforturile necesare acomodarii cu noul dar deocamdata mi-e bine asa!
    Discovery 4 2010
    Discovery 2 2000
    Defender 90 1997

Comentariu

Re: Sondaj de opinie pentru utilizatorii forumului - Credeti ca ar fi necesara o schimbare de design a forumului?

Îmi luasem adio deja de la acest forum cînd am vazut noua forma. Bine ca s-a revenit la cea veche.
      Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...
      http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ
      http://www.youtube.com/watch?v=Tfcjb_sTa30

Comentariu

Total de acord cu Patrolator.
        "Majoritatea oamenilor se tem atat de mult sa piarda ceva
        incat toata viata au grija sa nu aiba ce sa piarda."

Comentariu

uff...in plin process de upgrade la tractoreta nu mai gaseam nici poze, nici link-uri, nikanikanika...never touch a running system....numai dupa ce n-a mai fost putem zice acum : ce forum BUN SI FRUMOS SI FUNCTIONAL AVEM !!!!!

Comentariu

Am avut si eu probleme cu noul design al forumului, cateodata prima pagina mi se afisa distorsionat iar mesajele erau greu de citit sau lipseau. Sunt de parere ca lucrul care merge bine trebuie pastrat si imbunatatit doar acolo unde prezinta deficiente.
            RAV 4 Model Luxury 2018.

Comentariu

Multa lume a zis ca trebuia lasat asta si imbunatatit acolo unde sunt probleme.Da omu daca a vrut sa schimbe,a schimbat....si tot la forma veche a ajuns
              Ever tried.Ever failed.Try again.Fail again.Fail better

Comentariu

Uraaaaa :D
                Dacia Duster 4x4
                Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Comentariu

Procesare...
                X