Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Salutare! am ARO 10.9 '96 motor 1.4 dacia!

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Servus, Bigdaddy!
    Bine v-am gasit! :)
    Cu stima,
    Ionut S.

Comentariu

Stai linistit, eu sunt convins ca sotia ta va merge cu ea fara probleme. A mea este incepatoare si sa vezi ce bine merge cu papucul nostru 1.9 diesel, dubla cabina si incarcat cu 5 persoane si bagaje full....si eu beau in dreapta
      MItubishi Pajero V6 3OOO

Comentariu

Postat în original de alpinman
        Stai linistit, eu sunt convins ca sotia ta va merge cu ea fara probleme. A mea este incepatoare si sa vezi ce bine merge cu papucul nostru 1.9 diesel, dubla cabina si incarcat cu 5 persoane si bagaje full....si eu beau in dreapta
        :))
        nici sotia mea nu are experienta! -e de bine faptul ca mai sunt femei curajoase!
        Cu stima,
        Ionut S.

Comentariu

bine ai venit ma bucur pentru voi ca ati gasit sotii asa intelegatoare da so vezi pe a mea la un 243 fara servo si ea are numa 53 de kile ( ma unge la suflet) asa cum am spus ma bucur pentru noi
          aro 243

Comentariu

Postat în original de mihai aro
            bine ai venit ma bucur pentru voi ca ati gasit sotii asa intelegatoare da so vezi pe a mea la un 243 fara servo si ea are numa 53 de kile ( ma unge la suflet) asa cum am spus ma bucur pentru noi
            pai poate sa meraga cu 243? - nu e greu? sau merge mai mult in afara localitatilor, intre orase? :)
            Cu stima,
            Ionut S.

Comentariu

Buna sunt sotia....merg si in oras...si intre orase pe distante scurte, nu off road ca imi rupe mainile (nu peste huzdoape mari...ca face volanul ce vrea din mine)...in rest toate bune...astept servo-ul ala de o gramada de vreme...sper sa vina candva...sau mi-l iau eu (sotu zice ca in dreapta poate) cred ca asa mi-l ia ca-i mai ieftin

P.S. sper ca nu v-am stricat topicul...promit sa nu mai scriu in locul lui
              aro 243

Comentariu

oricand esti binevenita, poti sa-ti dai cu parere si chiar sa intrebi ce nu intelegi sau ce te doare. :D
                Unde esti tu Tepes Doamne...???

Comentariu

Postat în original de mihai aro
                  Buna sunt sotia....merg si in oras...si intre orase pe distante scurte, nu off road ca imi rupe mainile (nu peste huzdoape mari...ca face volanul ce vrea din mine)...in rest toate bune...astept servo-ul ala de o gramada de vreme...sper sa vina candva...sau mi-l iau eu (sotu zice ca in dreapta poate) cred ca asa mi-l ia ca-i mai ieftin

P.S. sper ca nu v-am stricat topicul...promit sa nu mai scriu in locul lui

Sarut-mana! -sunt placut impresionat! -ma bucur ca va place sa mergeti cu ARO si nu va e frica! Si sotiei mele ii place -in primul rand cum arata masina (10.9) si este si foarte nerabdatoare sa mearga cu ea!... -acum, ramane sa vedem dac ii e frica, daca nu i-se pare mare, lata... Eu personal sunt curios cum o sa se obisnuiasca cu franele, ea fiind invatata cu un Fiat Brava -in general fiaturile sunt renumite pt frana... ; sa vedem ce zice de diferenta dintre ARO si Fiat....
                  Oricum primul pas se pare ca e facut -ii place! Cand o sa termin masina am sa va spun si daca nu-i e frica!
                  Cu stima,
                  Ionut S.

Comentariu

Procesare...
                  X

Sqreen | Runtime Application Protection