Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

hello la toata lumea 4X4


victor

Postări Recomandate

Salut sunt victor din Bucuresti. Am un NISSAN TERRANO din 2003 2,7 TDi, sora masinii lu' frate'miu Gepetto si a verisoarei masinii lu' varu'miu Cata numai ca nu e inca pregatita de OFF-ROAD. inca. Nici aici nu scapa Gepe si Cata de mine. Ha! Ha!. o zi buna si mult mud!!!!!!!!!!!!!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'numai ca nu e inca pregatita de OFF-ROAD. inca.'

 

si nici nu va fi... vreodata... :P

 

 

'Nici aici nu scapa Gepe si Cata de mine. Ha! Ha!'

 

ba scapam si aci ca nu vei veni cu noi la :lr

 

 

da .. bine ai venit .. si aici :dr1

Terrano II 2,4 benzina 1997
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STRADA OFF-ROAD SAU STRADA 4x4

 

bun venit! daca stai sau lucrezi si tu tot pe duca... o sa se schimbe denumirea strazii in curind :P

 

 

am lucrat pe duca si acum sunt la grivitei colt cu duca, deci in zona. am vazut ca a mai aparut un ford maverik a lu octav, un nissan patrol al lu dom' avocat...... in curand o sa-i propun domnului primar sa schimbam denumirea strazii in STRADA OFF-ROAD sau STRADA 4x4, numai sa nu-i vina vreo idee sa faca cateva gropi cu noroi sau ceva munti de nisip ca acu' 2 ani cand au schimbat conductele de apa si apoi la cateva luni sinele de tranvai si iar la cateva luni au reparat noile conducte de apa!!!!!! :lol: de fapt eu cu gepe atunci am luat masinile, in caz ca mai "repara" cineva vreo conducta p'acolo. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:W

 

daca nu o faci :tr sa stii ca :ig si o sa vin cu :dr3 sa dispara ca :ti

 

a ta e deja tractor (jos palaria), de titanic inca se aude, de ignorat nu poti ca suntem "neamuri" si drujba cred ca o s-o folosesti in curand la modificat masinuta aia de jucarie pt. copii. am inteles ca vine marian-copilu cu ea. tu esti om mare, te dai cu terra. o sa modific dacia si vin cu ea la off sa-ti fac in ciuda :-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'numai ca nu e inca pregatita de OFF-ROAD. inca.'

 

si nici nu va fi... vreodata... :P

 

 

'Nici aici nu scapa Gepe si Cata de mine. Ha! Ha!'

 

ba scapam si aci ca nu vei veni cu noi la :lr

 

 

da .. bine ai venit .. si aici :dr1

 

nu intru in polemici cu rudele da' v-arat eu voua :lol: hi ! HI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun venit in club!

 

ne bucuram pentru noi membri :D

 

ceva poze cu acaretu? :sm

Bine v-am gasit! vin la Sibiu vineri cu Gepe si cu Cata. Masina e sora geamana cu cea a lu'Gepe. Numa ca gepe i-a facut niste perfuzii cu bari, i-a bagat un troliu, i-a mai dat niste steroizi s.a. 8)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare