Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Stima si respect


vstef_is

Postări Recomandate

BINE AI VENIT ! NU VREAU SA TE INTRISTEZ DAR LA UN MIC RAID PRIN MUNTI AM DAT SA VAD UN JEEP DE 4000 CARE LA UN MOMENT DAT A INCEPUT SA-I FIARBA MOTORUL DE PUTEAI SA-TI FACI OUA PE EL . IN REST ESTE O MASINA PUTERNICA ADICA O PANTA ABRUPTA EL A URCAT-O IAR EU AM AJUNS PINA LA TREI SFERTURI DUPA CARE M-A TRAS CU TROLIU. MULTA BAFTA !

www.mitsubishi.org.ro

T 44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BINE AI VENIT ! NU VREAU SA TE INTRISTEZ DAR LA UN MIC RAID PRIN MUNTI AM DAT SA VAD UN JEEP DE 4000 CARE LA UN MOMENT DAT A INCEPUT SA-I FIARBA MOTORUL DE PUTEAI SA-TI FACI OUA PE EL . IN REST ESTE O MASINA PUTERNICA ADICA O PANTA ABRUPTA EL A URCAT-O IAR EU AM AJUNS PINA LA TREI SFERTURI DUPA CARE M-A TRAS CU TROLIU. MULTA BAFTA !

 

Te rog sa nu mai scri cu litere mari. In limbaj de internet asta inseamna ca strigi la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motivul ? pare ca sunt singur printre toyolupi. :lol:

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

Salut,

 

omule / profesore ???, ia-o mai usurel !... :roll: 8)

 

Pe acest forum de entuziasti ai fenomenului 4x4 sunt reprezentate aproape toate brand-urile cunoscute, dupa cum oricine poate sesiza din prima pagina.Nu este un forum exclusivist / exclusiv al unei anumite marci.

 

Te rog, sa incerci sa-ti temperezi prejudecatile, alaturi de insinuarile persuasive care insotesc aproape oricare din mesajele tale...

 

Daca te-ai inscris pe acest forum cu intentia de a provoca / agita spiritele sau de a naste flame war-uri, parerea mea e sa renunti... :roll: 8)

 

Sper sa auzim si lucruri bune de la tine,

 

Mugur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare