Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Utilizatorul nr.300


Max

Postări Recomandate

A aparut si utilizatorul cu nr.300 pe forumul nostru.

 

Acest utilizator este Alexandra din Cluj Napoca.

 

Bun venit! :W

 

Dupa cum stiti, exista un obicei pe acest forum, , ca la fiecare 100 de utilizatori sa se primeasca cate un cadou. :W

 

Conditia pe care trebuie sa o indeplineasca Alexandra este sa isi faca o pezentare personala aici pe forum.

 

Dupa aceasta sa imi trimita intr-un PM , adresa unde sa trimitem cadoul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:h5 alexandra

bravo si felicitari

sper sa mai vii la intalniri pt ca ai fost o mare revelatie pt barbatii care credeau ca e sportul lor (si eu credeam asta)

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:B :Gr

ai fost SUPER!,

cel mai mult ma bucur ca datorita tie, fica-mea vrea ATV. Si vrea la off-road!

Toyota FJ40 - 4,2 - benzina

Mitsubishi Pajero 3,8 V6- benzina-2007;

Range Rover 4,0 V8-- benzina- '99,

Toyota RJ70 2,4 - benzina-'86,

Tico SX '99

scuter Kimco 49 cmc

Ocean Kayak - Malibu Two XL

 

www.orr.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@trooper apropo de fiice, a mea plangea daca nu-i aratam pana la capat balaceala in groapa lu'Max, si radea in hohote cand plonja careva in groapa, asta cand editam filmul. Si are numai 3 ani. ce ne asteapta cu fetele ...

 

Felicitari Alexandra, super meserias. (a iesit noroiul din echipamentul acela nou nout ? :lol: :bean

Suzuki Jimny 1,3, an1999

Nissan Terrano II, 2,7 TDI, an2001

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AleXandra_KQ

yuupiiiiiiiii! multumesc :D

 

stati sa ma prind putin cum se posteaza pe-aici si nu mai scapati de mine :lol:

in primul rand: M-AM SIMTIT EXTRAORDINAR LA BAIA-MARE :D si pt asta multumesc organizatorilor care au facut un lucru deosebit cat si membrilor prezenti .. a fost o atmosfera minunata...

se pare ca am castigat si un premiu acum!! :h5 woohoo! ce sa zic... asta da primire pe forum ...

pe calea asta as vrea si sa ma prezint: :grin:

ma numesc Alexandra Rus , sunt din Cluj-Napoca... am 21 ani, studenta la arhitectura... imi face mare placere orice activitate cu sau fara un motor atata timp cat se desfasoara inafara orasului si are de-aface cu noroi sau zapada ... momentan ma desfasor cu ajutorul unu atv suzuki king quad pe care tocmai l-am spalat dupa iesirea de la Baia-Mare si era sa se inchida spalatoria si sa-si dea toti demisia :roll:

cam atat deocamdata :D pup pe toata lumea :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AleXandra_KQ

se pare ca a functionat mesajul trecut :D yupii

bun atunci mai am de zis :

1 scuze de intarziere cu mesajele dar acum m-am prins si eu de cum se opereaza pe-aici :shock:

2 MULTUMESC special pt GHITAAAAAAAAA :D care s-a mocirlit cu mine si m-a troliat.... aa a si participat la procedeul de ''hututare'' aferent :P

3 ma bucura enorm ca am inspirat fetele... si eu ma dau numai de o luna... (stiu ca se vede :)) dar... se invata si senzatiile sunt deosebite

4 multumesc pentru toate felicitarile... cred ca niciodata nu m-am simtit atat de bine cum m-am simtit printre voi si sunteti niste super draguti

asa ca mersi si felicitari si voua: Landy, hamat5, Mugur, koala, zippo, niros5, gabic , deceneu, catagsm, soimu', trooper, Max sper ca nu am uitat pe nimeni :)

5 v-am spus ca echipamentul si atv-ul au creat valuri (la propriu si la figurat -de noroi-) intr-o spalatorie auto.. dar se pare ca amandoua sunt din nou rosii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap... cred ca nu am mai reusit sa ma autentific cu useru ala.. sau am avut ceva probleme si atunci l-am facut asta..... :P .. merit

 

M-am gandit eu..

 

Ok.

 

In cazul acesta asteptam adresa ta pentru ca, cadoul e deja pregatit. :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare