Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bine v-am gasit


paulbratu

Postări Recomandate

Ma numesc Paul. :hi

Sunt din Bucuresti,

Posesor de Toyota Hilux(2003) avariat total in urma impactului cu o carutza pe carosabil, si de asemeni proaspat posesor de Toyota 4Runner(1992)

Am sa postez cat de curand si niste poze cu utilajele.

Alte pasiuni anexe: mecanica si mesteriltul pe la fiare

motocicletele-posed un BMW K100 RS

 

Pt a castiga existenta practic topografia in constructii.

 

Deocamdata cam atat am avut de spus despre mine, ma bucur sa am cu cine schiba cateva impresii despre masinile facute pentru altele decat mersul pe asfalt.

 

BAFTA!

It`s not that WHERE you go....it`s WHICH way you get there!

 

Auto: TOYOTA 4Runner

Moto: BMW K 100 RS, BMW K 1100 RS

 

 

NU FURA!.....GUVERNUL URASTE COMPETITIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A se remarca faptul ca bullbaru' a trecut cu brio "proba carutei" :ga ... masina e prastie, da' fieratania aia din bot n-ar nici pe reaku' ... tu sa fii sanatos, fierul se repara !

 

... bun venit pe forum ! ...

 

In poza aia nu se vede dar si bara e prastie, am tras de ea cu troliul de la platforma de tractari in timpul recuperarii si de aia arata aproape bine dar e torsionata rau,

din pacate fierul ala nu se mai repara dar am sa folosesc ce se mai poate pt a mentine in viata sora mai batrana pe care o posed actualmente

It`s not that WHERE you go....it`s WHICH way you get there!

 

Auto: TOYOTA 4Runner

Moto: BMW K 100 RS, BMW K 1100 RS

 

 

NU FURA!.....GUVERNUL URASTE COMPETITIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din carutza nu stiu ce a ramas ca nu am apucat sa vad, carutzasul a fugit cu caii si cu ce a putut si s-a intors pe jos la aparitia politistilor si a salvarii. Bine a facut ca nu l-am gasit mai devreme ca il omoram in bataie de nervi ce aveam. Oricum sunt multumit ca nimeni nu a avut nici macar o zgarietura in urma accidentului. Nici macar eu :lol:

 

Da Costin, mi-am luat 4 runner.... nu e la fel de fun ca un samurai dar e mia potrivit pt ce am eu nevoie. Oricum ne mai intalnim ni pt diverse probleme sau macar pt cate o tura :h5

It`s not that WHERE you go....it`s WHICH way you get there!

 

Auto: TOYOTA 4Runner

Moto: BMW K 100 RS, BMW K 1100 RS

 

 

NU FURA!.....GUVERNUL URASTE COMPETITIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare