Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: Topic de prezentare a membrilor

salut.sint nou proprietar de bmw bertone freeclimber 2...de nevoie(m-am mutat intr-o zona cu drumuri mai proaste,mai ales iarna).
    nu sunt fan 4x4,dar respect acest domeniu si pe oamenii care sint dedicati lui.
    am intrat aici ,la recomandarea unui amic ,ca sa caut raspuns la problemele mele,legate de bertone freeclimber.
    multumesc.numai bine.

Comentariu

Salutare.

Ma numesc Gabi, sunt din Timisoara, si sunt posesorul unui Duster ... cu motor de 1.2 si cu tractiune doar fata :) dar care a vazut deja ceva off light (poate mai mult decat multe alte masini 4x4 ce nu vad decat asfalt si maxim ceva zapada iarna). Daca nu va deranjeaza un "ne-integralist" printre voi, sper sa imi fie permis sa bantui si eu din cand in cand acest forum.

P.S. Daca ma prinde tare microbul off-road-ului (mai tare decat m-a prins pana acum) iau in calcul extinderea "familiei" cu un Suzuki Samurai.

Comentariu

Salutare,

Numele meu este Silviu, sunt nou in domeniul off-road-ului, dar nu si in domeniul auto.

O zi placuta tuturor.

Comentariu

Postat în original de mihaighenadi Vezi post
          Va salut!
          Mihai Ghenadi sunt , 33 ani, medic dentist , din Bucuresti
          Masina: Nissan terrano2 3.0 2003
          In trecut Mitsubishi Pajero MK2 1998
          Salut Mihai sa o stăpânești sănătos sunt si eu deținător terrano ii si ma interesa diferența cu pajero

Comentariu

Salut!
            Sunt Dan si sper ca in curand o sa-mi cumpar un 4x4 care sa ma duca pe coclauri ... la pescuit. :)

Comentariu

va salut....ma numesc Razvan ..sunt din Pitesti si de putin timp sunt posesorul unui Suzuki Samurai ...de care sunt foarte multumit.
              NinjaClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	943790_993206080727052_7524604522589825557_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	168,6 KB 
ID:	990342

Comentariu

Salutare tuturor,
                sunt Ovidiu din Sibiu, proaspat posesor de Feroza din 95.
                cu vechime in off-road cu atv (grizzly) acum incerc pe partea auto.

Comentariu

Salutare,
                  Sunt Claudiu si de putin timp detin un Land Rover Freelander td4 din 2001 de care sunt foarte multumit... pana ieri :)

Comentariu

Salutare tuturor,ma numesc Mirel si am un Pajero 2.5 diesel 1993 cabrio de care nu ma mai satur.Pot spune ca masinile astea au fost construite sa tina.
                    Fișiere atașate
                    Have a brake,Have a Pajero.

Comentariu

Salutare la toti , sunt Cezar , locuiesc in Iasi , iar de curand am cumparat un Range Rover din 1999 , motor BMW 2.5 . Din intamplare am dat peste acest forum , si cand colo .. fostul proprietar este utilizator si el aici , si tocmai am citit despre problemele masinii . :D

Comentariu

Buna ziua tuturor. Numele meu este Catalin si dorest sa achizitionez o masina 4x4 ! Momentan nu m-am gandit ce model sa cumpar, dar nu vreau nici sa dau mult pe ea ( maxim 3000E ) ! Detin un teren in Bucuresti, care este in mijlocul campului, cu masina personala nu am nici-o sansa sa ajung ...

Comentariu

Salutare la toti, ma numesc Marius si de curind am achizitionat un Patrol Y61 si un membership la forumul asta ar fi foarte apreciat. Multumesc

Comentariu

Salutare !

ma numesc catalin sunt din Ramnicu Valcea masina mea este un Mitsubishi Pinin din 2001 motor 1.8 GDI transmisie automata . Sunt foarte multumit de el .
                            Fișiere atașate

Comentariu

Salutare

Ma numesc Madalina, sunt din Turda.
                              Momentan fara masina.

Comentariu

Salutare,

Ma numesc Tiberiu, sunt pasionat de off road si am reusit sa achizionez un duster pe care vreau sa-l echipez ptr ofroad soft.
                                multumesc ca ma acceptati.

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection