Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: Topic de prezentare a membrilor

Salut sunt Viorel din gl proaspăt posesor de mts pajero sport 2.5 an 2000 . Am citit câteva discuții foarte interesante și bineînțeles utile . Sper sa fiu și eu de folos.

Comentariu

George Rusu, Bucuresti, proaspat indragostit de un Wrangler TJ, an 2006, 2,4 si aici ca sa pot invata cum sa am grija de noua mea amanta.

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	D3C3BDEC-BBA1-4492-A857-5310077462AC.jpeg 
Afișări:	2 
Mărime:	137,7 KB 
ID:	1013331

Comentariu

Bună tuturor,
        Mă numesc Andrei, sunt din Timișoara, și îmi plac foarte mult mașinile de teren!

Comentariu

Buna, ma numesc Cristi, am un santa fe din 2007. Sper sa va pot ajuta cu informatii,si sa primesc si eu raspuns la nevoie. Va mulțumesc.

Comentariu

• ssangyong 4x4

salut!
            sunt Cristian si detin un rexton 2,7 AWD si un kyron 2 l

Comentariu

Salutare tuturor !
              Numele meu este Adrian si pot spune ca sunt pasionat in mare parte de tot ce are motor.
              Ca masini 4x4 am avut placera sa ma “odihnesc” intr-un Nissan Patrol SL 4,2L D din 1993 cei drept mai rare pe la noi ...chiar daca sincer mi-as dori sa pot cumpara unul pentru Romania...ceea ce m-a incantat la el este motorul, transmisia si chiar si consumul relativ mic pt capacitatea lui..
              Urmaresc pe forumul acesta diferite subiecte de mai mult timp dar acum m-am decis sa scriu si sa particip la diferite discutii.

Toate cele buna tuturor
              Ultima editare de Astral; 24.oct.2018, 00:02.

Comentariu

Salutare tuturor numele meu este Dudu sunt din Focsani sunt nou in bransa off road la acasta categ si sunt posesorul unui Mitsubishi L200 din 2004 de vreo 2 ani si ceva . M am inscris pe acest site pt a cere sfaturi, de a impartasi experientele mele intampinate la acest model. Daca tot am intrat puteti sa mi indicati si mie unn"pompagiu"bun pt o pompa Zexel electromecanica ?? Va multumesc anticipat pt atentia acordata si pt raspuns
                Ultima editare de Astral; 24.oct.2018, 00:01. Motiv: VREUN / VREO ....FARA CRATIMA ! http://forum.club4x4.ro/showthread.php?50746-Dictionar&p=822865&viewfull=1#post822865

Comentariu

Salut!!!
                  Ma numesc cristi sunt din maramures si ma bucur sa ma aflu aici cu voi.Am un mitsubishi l200 warrior an 2003 de care sunt foarte mandru.
                  Va multumesc si toate cele bune!!

Comentariu

Buna ziua. ma numesc Cristian Emac, sunt nou pe forum dar mare iubitor de Suzuki Grand Vitara.
                    Sunt pe punctul de a-mi achizitioan un GV din 2005, diesel, HDI, 2000cmc, cod motor RHW.
                    am mare nevoie de sfaturi in ceea ce priveste procesul de achizitie, ce trebuie sa verific la masina, la ce trebuie sa fiu atent.
                    astept cu mare interes sfaturile voastre si va voi tine la curent.
                    Multumesc! Doamne-ajuta!

Comentariu

Va salut!
                      Eu sunt Bug si in urma cu 2 saptamani m-am trezit dimineata, "infectat" cu dorinta de a-mi achizitiona un 4x4.
                      Posesor de autoturism diesel, fara nici o experienta in mecanica, off-road sau ceva ce ar avea legatura cu noul virus, dar totusi realist in ceea ce priveste potenta mea financiara si cheltuielile aferente, am inceput sa caut o varianta miniona pentru bugetul si posibilitatile mele....si am ajuns la concluzia ca un Jimny ar putea fi alegerea potrivita. Si uite asa, am ajuns in locul potrivit, pe acest forum.
                      Bine v-am gasit !

Comentariu

Bună dimineața! Gata, am intrat în rândul lumii cu tracțiune integrală! Sunt proaspăt posesor de Suzuki Grand Vitara, o bătrânică zveltă din 2001, cu un suflet de 2000 cmc, 80kw, 109cp, diesel, HDI, cod motor RHZ, adică 8valve, cuplu 250Nm.
                        Revin pe parcurs cu detalii și povești frumoase.
                        Vă salut.

Comentariu

Salutare. Ma numesc Daniel, sunt din bacau, 41 ani. Am avut un suzuki samurai din 1986, iar acum detin de dateva luni un mitsubishi pajero 2002, 2,5 td, swb, cutie manualaClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	D0CF0D0A-5B69-4A24-A435-8737A0414DE5.jpeg 
Afișări:	1 
Mărime:	1,14 MB 
ID:	1013453

Comentariu

Hei. Sunt Georgiana. Nu prea am eu legătură prea mare cu mașinile, doar îmi place să conduc. Am nevoie de ajutor să găsesc o mașină perfectă pentru tata. So... help meee!

Comentariu

Buna.

Sunt nou pe aici si de la inceputul anului am si eu prima mea masina cu 4x4, dupa ce m-am saturat de frecat si bai sparte pe drumuri rele. Dupa vise cu Samurai si Vitara am ajuns sa aleg ceva mai ok de iesit cu familia si de drum lung, adica o Grand Vitara din 2004, 2.0 TD, RHW, LWB. Nu vreau sa-i aduc transformari drastice, o folosesc si ca masina de zi de zi, iar in timpul liber pentru pescuit si plimbari pe coclauri.

Comentariu

Postat în original de esox Vezi post
                                Buna.

Sunt nou pe aici si de la inceputul anului am si eu prima mea masina cu 4x4, dupa ce m-am saturat de frecat si bai sparte pe drumuri rele. Dupa vise cu Samurai si Vitara am ajuns sa aleg ceva mai ok de iesit cu familia si de drum lung, adica o Grand Vitara din 2004, 2.0 TD, RHW, LWB. Nu vreau sa-i aduc transformari drastice, o folosesc si ca masina de zi de zi, iar in timpul liber pentru pescuit si plimbari pe coclauri.
                                s-o stăpânești sănătos, Adrian! și să te poarte pe cele mai frumoase drumuri. mulți km împreună! și eu sunt la fel ca tine, proaspăt posesor de Grand Vitara din 2001, diesel, 2000cmc, HDI, 80KW, 109CP cod motor RHZ, la fel varianta în 4 uși, de familist! :)

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection