Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: Topic de prezentare a membrilor

Postat în original de Astral Vezi post
    Te rugam frumos....aici doar te prezinti pe scurt !
    Istoria masinii tale o vom citi cu interes daca vei deschide un topic in sectiunea dedicata marcii masinii tale !
    Ops,scuze,m-a luat entuziasmul...

Comentariu

Postat în original de florin avp Vezi post
      Ops,scuze,m-a luat entuziasmul...
      Astral,imi cer scuze,aceasta e prima postare si nu stiu exact unde si ce sa scriu

Comentariu

Postat în original de florin avp Vezi post
        Astral,imi cer scuze,aceasta e prima postare si nu stiu exact unde si ce sa scriu
        Du-te pe prima pagina a forumului :
        https://forum.club4x4.ro/forum.php

Si vezi daca reusesti sa gasesti Terrano....

Comentariu

Salutare prieteni ! Numele meu este Georgel, am 42 ani şi sunt din Focşani - Vrancea ! Am achiziționat în urma cu 3 luni un Suzuki grand vitara, an fabricație 2005, cu motor diesel - Peugeot pentru a colinda munți Vrancei şi nu numai ! Nu am avut un 4×4 până în prezent şi sper să nu fi dat greș cu o astfel de mașină! Baftă tuturor !

Comentariu

Salutare,

Ma numesc Costi, sunt din Bucuresti si sunt posesor al unui Land Rover Freelander din 2003 TD4.
            Sunt pasionat de off-road dar fara experienta!

Succes in toate!! 👍👍🇷🇴🇷🇴⛰🚘
            Fișiere atașate

Comentariu

Salut. Ma numesc Adrian si sunt posesor de Vitara 1, 6, 16 V din 1995. Ma bucur sa ma alatur unor oameni pasionati si dedicati unui mod de viata. Cu respect...

Comentariu

Salut,
                Vin de pe un Kuga pe un Hyndai Santa Fe 2.2 din decembrie 2014 de 200 de cai. Incerc sa citesc tot ce prind despre masina. Sunt placut impresionat de confort si insonorizare. Incerc sa gasesc un upgrade pentru sistemul audio cu navigatie si peste doua zile voi avea prima vizita la unul din cele doua service-uri autorizate Hyundai din Constanta.
                Imi doresc sa interactionez cat mai mult cu cei care au acelasi tip de masina.

Comentariu

Buna seara, numele meu este Dragos si sunt posesorul unui Suzuki Samurai 1.3i din 1996. Va multumesc pentru oportunitatea de a face parte din grup de off road si o sa deranjez si eu pe aici cu diverse porobleme in speranta in care voi putea ajunge sa fac din masina mea una buna si sa invat sa o exploatez di sa o intretin corect.

Comentariu

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	44412635_326546971488853_496460097287880704_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	145,7 KB 
ID:	1013729 Va salut!Ma numesc Manu si sunt nou in lumea off-road ului! Masina mea este o Toyota Hilux Surf SSR-X 3.0. din 95'.

Comentariu

Salutare, sunt Doru de la Campulung Muscel mandru posesor al unui Pajero v20 3000 SWB cu care incerc sa ma initiez in off road .

Multumesc .

Comentariu

Salut sunt Bogdan din Bucuresti, insa acum locuiesc in Cojmanesti (Gorj).
                        Proaspat propietar de Grand Vitara 2.0 td an 1999.

Comentariu

Postat în original de Codrin1994 Vezi post
                          Salut!
                          Ma numesc Codrin si sunt in cautarea unui SUV( Rav 4, Santa Fe)!
                          Salut Codrin. Ramanem pe receptie pentru Santa Fe. Eu abia l-am achizitionat si am prins si prima zapada cu gheata la Constanta.
                          Functia de blocare diferential isi face treaba chiar si cu Pirelli Scorpio Verde all seasons. Noi ce-i drept...

Comentariu

Salutari tuturor.
                            Ma numesc Adrian (Hateg, jud. Hunedoara) si de curand am achizitionat un:
                            Suzuki Jimny, soft top, 2004
                            1298cmc, 59KW, G13BB.
                            Nu am o experienta anterioara cu astfel de autovehicule.
                            Suzuki Jimny, soft top, 2004
                            1298cmc, 59KW, G13BB.

Comentariu

Salut.
                              Sunt Vlad din Odobesti, Vrancea , 35ani , deocamdata posesor doar de Audi quattro.

Comentariu

Salutare tuturor,
                                Sunt Bogdan, Nou pe forum, sunt din Beius jud BH , proaspat posesor al unui pajero mk3 2.5 tdi manual varianta in 3 usi, an 2002. Cutie super select.
                                As vrea sa stiu cat mai multe informatii despre acest model de masina.
                                Multumesc !

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection