Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: Topic de prezentare a membrilor

Salutare tuturor. Recent m-a lovit "microbul" asa ca am decis sa ma inregistrez si sa ma documentez inainte de a trece la achizitionarea jucariilor
    Felicitari tuturor celor care intretin acest forum, deja am invatat o gramada de lucruri noi!

Comentariu

Salutare!

Sunt EDY din Roman jud. Neamt.
      Sunt proaspatul proprietar al unui Land Rover Freelander 2 din 2011 cu 110kw si motor de 2.2 manual.
      Sunt recunascator pentru primirea in comuitatea 4x4.

Comentariu

Salutare!
        Numele meu este Dacian,sunt din judetul Valcea,dar momentan locuiesc in Bucuresti,ca de...facultate😂.In momentul de față nu detin o masina de offroad,dar intentionez sa imi cumpar una cel tarziu in vara.Ca si idee dintre Nissan Patrol y61 si Toyota LC 80s care ar fi cea mai buna alegere?

Comentariu

Salut! Mi-am cumparat recent un Freelander 2. Imi pare bine ca am gasit acest forum unde sa pot lua parte la discutii despre acesta masina.

Comentariu

Salutare tuturor,
            Ma numesc Adrian si doresc sa achizitionez un Nissan Pathfinder in viitor si vreau sa aflu mai multe despre aceasta masina inainte sa o cumpar.

Comentariu

Salut Sunt posesorul unui Freelander 1,8 benzina an fabricatie 1999...de curand...

Comentariu

Ma numesc Robert Olaru, sunt din Campulung judetul Arges, am 24 de ani, crescut de mic pe motocicleta (motocross si enduro) fac downhill cu bicla si sunt pasionat si de offroad.
                Ultima editare de Rolaru22; 09.dec.2018, 18:32.

Comentariu

Salutare tuturor
                  Ma numesc Marius si sunt din orasul Arad.
                  Sunt proaspatul proprietar al unui Jeep Grand Cherokee 2,7 din anul 2002.

Va multumesc pentru acceptarea in comunitatea voastra

Comentariu

Va salut! Sunt Stefan, Bucuresti, pasionat de endurotouring - moto pana acum.
                    Caut de ceva vreme sa intru in randul lumii cu un 4x4 si cercetez. De aceea sunt aici.
                    Pace vouă!

Comentariu

Salut tuturor.Mă numesc George Ionescu, 51 ani, București. Pasiunea pentru ieșiri off camping cu rulota, m-a împins inevitabil către Freelander TD4 din 2005. Mulțumesc pentru acceptarea în rândul vostru.
                      Stimă.

Comentariu

Salutare!
                        Ma numesc Adrian, 28 ani, si mai nou visez la Jeep-uri XJ. :))
                        Acum imi caut un XJ dar nu sunt inca sigur ce sa aleg, 2.1D, 2.5TD, sau 2.5i ?
                        Daca aveti un gand (bun) pentru mine va rog sa-mi spuneti :)

Numai bine! Mersi!

Comentariu

Salutari.

Sunt Catalin din Craiova posesor de Ford Maverick 2 .2001. 2.0 i poze si discutii in curand.

Numai bine si drumuri bune sa aveti !
                          Ultima editare de cyobyflo; 13.dec.2018, 08:04.

Comentariu

Cosmin, posesor Jeep Grand Cherokee 2004 (2685 - model WG)

Comentariu

Salut , mă cheamă Robert și sunt posesorul unei lada niva 1.7i
                              În trecut am deținut land rover defender 110 din 97 , un g class g200 ediție limitata din 92, 2 range rover p38, o Toyota hilux 2.4 din 99 , o suzuki vitara din 92 , un BMW x5 din 2003, 2 subaru leone parcă erau din 85.
                              Și mi-am zis hai sa probez și o niva.
                              M-Am înscris pe acest forum din disperare și curiozitate.
                              Disperare pentru ca nu am crezut ca lada niva are așa multe probleme.
                              Curiozitate pentru ca am citit despre ieșiri off road amatoriale și cunoaștere de noi personaje pozitive.

Comentariu

Salutare,

Sunt Cristi din Baia Mare, recent posesor de Samurai spaniol.

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection