Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: Topic de prezentare a membrilor

Salut ma numesc Stefan .
    Sunt posesor de Nisan Patrol y60 si vin din zona Maramures .

Comentariu

Salutare tuturor. Sunt Daniel Dascalu din Iasi si am o Vitara englezoaică pe care o mai scot la padure destul de rar recunosc. Initial a fost achizitionata sa pot iesi din fata casei iarna dar acum am prins drag de ea si de capacitatile ei in afara drumurilor. La multi ani 2019 !

Comentariu

Salut. Sunt Marius din Bucuresti nou membru, vechi cititor al forumului.
        Posesor Suzuki Vitara 2.0 V6 folosita pentru padure si off-road si Suzuki Vitara Phillipe Cousteau just for fun!

Comentariu

Salut,

Catalin este numele meu si sunt posesor de MK2 din 93, 3.0v6.

Comentariu

Salut , sunt Cristi. Sunt off roader de ceva vreme, mai mult pe atv,dar acuma a intrat microbul si cu masina. Tocmai ce am achiziționat un grand vitara 2000 benzina ,super mulțumit de ea.

Va doresc spor la toate!

Comentariu

Salutari. Ducu e numele meu si sunt proaspat posesor al unei Toyota LJ73 fabricatie 1991. Sunt din Suceava si nerabdator sa invat cate ceva din experienta altor posesori de LJ73.

Comentariu

Salut ma numesc Andrei si sunt din Harghita, sunt nou printre voi, in viitorul apropiat o sa imi i-au si eu un suv.

Comentariu

salutari din sibiu.proprietar de aro 10 si in constructie un lj70.

Comentariu

Salut! Sunt Dan si am un Freelander 2 din 2010 varianta HSE. O sa atasez si cateva poze. Dar eu m.am inscris pe forum pentru a afla de o problema si anume un cod de eroare p 0299.

Comentariu

Salutare, sunt Csaba, YO6PIB, pasionat de SOTA, ceea ce în sine nu prea are multă tangență cu offroad, din start pentru că trebuie să ajungem pe vârf din forțele proprii,
                      dar din moment ce trebuie să ajungem cumva în apropiere pentru ca drumeția să nu țină două săptămâni, mai trebuie să umblu pe teren și cu mașina.
                      Asta ar fi mașinuța pe care dețin la momentul de față:
                      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	dd.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	156,8 KB 
ID:	1014003
                      M-am înscris pe acest forum în primul rând pentru a afla despre rute abordabile în a atinge unele vârfuri de munte mai izolate cum ar fi asta:
                      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	aa.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	204,6 KB 
ID:	1014004
                      73! YO6PIB

Comentariu

Salutari, ma numesc Alex si de arpox. 2 saptamani sunt posesorul unui Grand Cherokee din 2004 2.7 CDI.

Comentariu

Salutare,eu sunt Daniel si impreuna cu inca un amic am cumparat recent un Suzuki Samurai din 1994 pe care am dori sa il punem cat mai repede pe picioare :D

Comentariu

Salutare, sunt la inceput de proiect . Detin o panda 4x4 din 1993, care urmeaza a fii pregatita pentru off road

Comentariu

Salut.
                              Ma numesc Florin, din Baia Mare si am un Aro 10.4 din 1986. De obicei folosesc Aro pt plimbare nu pot spune ca fac off road cu el.

Comentariu

Salut sunt Adi din Oradea si am o Daihatsu Feroza 1.6 16 valve

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection