Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: Topic de prezentare a membrilor

Buna seara,
    Sunt Darius din cluj , posesor de 2 Suzuki(Xl-7 si Vitara v6) . Va salut

Comentariu

• Re: Topic de prezentare a membrilo

Salut
      Sunt Nonu din Slatina si am o Toyota 120

Comentariu

• Salutări din Deva

Bună ziua. Sunt Dan, din Deva și din necesitate doresc să cumpăr un Samurai lung. Nu am nici o experiență în offroad.

Comentariu

Salut!
          Sunt Stelian din Cluj si de ceva vreme doresc sa cumpar o Toyota Land Cruiser. :)
          Sper ca in urmatoarele 2 luni sa gasesc una pe placul meu.

Comentariu

Salutare!
            Sunt IriNEL din PH si o sa am un Suzuki anul acesta. Sunt in 8 luni! (glumesc)
            De "oras" am un Nissan QQ 4x4, 1,6 dci.

LE: A venit si Suzuka: O Vitara cabrio '97, motor J20A.
            Ultima editare de nelcanu; 23.feb.2019, 09:44. Motiv: Am ajuns la 9 luni :))

Comentariu

• Salut. Ma numesc Boris detin un pajero diesel in trei usi motor 2,8 de un an jumatate

Comentariu

• Buna ziua ma numesc Bogdan ilon si sunt proprietarul unei Toyota 4 runner de o luna. M -am inregistrat pe forum - totul ok, dar cand dau "posteaza raspuns" pe topicul de prezentare a membrilor nu se deschide nici o casuta in care sa pot scrie. Pe acest topic si pe altele se deschide casuta. Pot sa postez in topicuri?

Comentariu

• Buna seara,ma numesc Rădulescu Romeo doar ce m-am înregistrat pe forum si nu pot sa scriu nimic pe topicul de prezentare ,multumesc

Comentariu

• Buna sunt nou pe forum si am vrut sa trimit un messaj la prezentare membri dar cand apas posteaza nu iese fereastra acesta in ce scriu acum. Se poate rezolva cumva multumes

Comentariu

• Buna ziua! Sunt DIAS 001, ieri, pe 13.12.2019, m-am inregistrat pe acest forum si nu pot posta nimic pe topicul de prezentare. Multumesc!

Comentariu

• Postat în original de DIAS 001 Vezi post
                        Buna ziua! Sunt DIAS 001, ieri, pe 13.12.2019, m-am inregistrat pe acest forum si nu pot posta nimic pe topicul de prezentare. Multumesc!
                        Pai, chiar aici ai postat !

Fii mai explicit ca sa incercam s-o rezolvam !

Comentariu

• buna ziua, sunt vali, posesor de ford ranger mk2 2008 de cateva zile.

Comentariu

• Salutare. Ma numesc Alin, sunt din Bucuresti. Am o Toyota CHR, dar m-a muscat microbul unui offroad usor, in sensul unor trasee forestiere. Intr-un viitor nu prea indelungat ma intereseaza achizitia unui off-road veritabil

Comentariu

• Salut,
                              Sunt nou aparut in offroad. Deschis deci spre cunoastere.
                              Am o Toyota Land Cruiser RJ70 din ‘88, 2.4 cu motor 22R.
                              Va multumesc anticipat pentru sfaturi si ajutor.

Comentariu

• Mă numesc Emilian începător in ale off-road ului. Am o Toyota hilux surf 2.4 LTE din 1993.
                                Mulțumiri anticipate pentru sfaturi, păreri și opinii!!!
                                Fișiere atașate

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection