Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Salut,ma numesc Marius ,sunt din Piatra Neamt si recent am achizitionat un Nissan X-Trail T 30 motor 2,2 diesel an 2006.E prima mea masina 4x4 .

Comentariu

• Buna ziua si salutare tuturor!
      Ma numesc Remus, am 20 de ani , sunt din Maramures, si mi.am cumparat recent un Jeep grand cherokee 2.7 crd din 2004.

Comentariu

• Salutare,
        Mă numesc George, sunt din București, și dețin un Santa Fe 2.0 CRDI AWD din 2004 și un Duster ceva mai nou.
        Toate cele bune!

Comentariu

• Salut,
          Ma numesc Lucian, sunt din Satu Mare și intenționez sa achiziționez un 4x4.

Comentariu

• Salutare.
            Numele meu e Costi si locuiesc in Giroc (langa Timisoara).
            Proaspat posesor al unui Suzuki GV din 2006.
            Deoarece sunt pescar si montaniard, intentionez sa-l folosesc in principal pt. ajuns la locurile de pescuit si pt. apropierea de munti pe drumuri forestiere nu foarte accidentate.
            Bine v-am gasit.

Comentariu

• Salutare tuturor,ma numesc Cecil ,sunt din Bucuresti

Comentariu

• Salutare tuturor si bine v-am gasit,
                Ma numesc Paul, sunt din Oradea si de putin timp sunt posesor de Mitsubishi Pajero MK3 lung 2,5 , 2006.
                Vechi posesor de 4x4 , de la Mitsubishi L200 2005, la L200 2008, apoi Suzuki vitara 1994 si acum ce am scris mai sus.
                Ca masina personala Mitsubishi ASX 1.8d, 2012.
                Am citit multe topicuri din cadrul forumului si gasesc foarte importanta si utila informatia de aici.
                Felictari organizatorilor forumului.

Comentariu

• Salutare tuturor! Sunt Fritzzz. Din primavara acasta sunt posesorul unui Land Rover Freelander 1 TD4 din 2004. Momentan, testez sa vad daca ma prinde pasiunea de 4x4. Asa ca am inceput timid. Nu cunosc mai nimic despre ce inseamna aventura 4x4, asa că am zis sa intru In comunitate sa voastra sa aflu cat mai multe.

Comentariu

Procesare...
                  X

Sqreen | Runtime Application Protection