Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topic de prezentare a membrilor

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Salut.
    Ma numesc Florin, sunt din Focsani si proaspat detinator de Freelander 2 2012 TD4 manual. Pana acum nu am mai condus 4x4, cred ca o sa fie fain.

Comentariu

• Bine v-am gasit si salutare tuturor.

Numele meu este Ovidiu Iepure [38 ani], din Arad , de profesie inginer automatist.

Detin un Mercedes ML 350 an 2008 - 4 Matic - achizitie acum 3 ani - cu imbunatatiri si modificari aduse dupa achizitie.O masina pe care in momentul acesta nu as vinde-o , pentru nimic in lume ....un ML foarte echilibrat, puternic si stabil.

Obiectivul meu, de a intra in zona de offroad, ma adus aici alaturi de voi.
      Intentionez sa achizitionez un 4x4 offroad - pentru segmentul explorer.

Va urez tuturor cele bune si ....un timp de calitate, cu informatii cat mai utile ...petrecut pe acest forum.

Comentariu

• Salut,sunt Ghita si am achizitionat de curand un nissan navara.Ma bucur sa ma aflu printre voi.

Comentariu

• Salut, sunt Marius! Ma bucur sa fiu alaturi de voi. Am de 5 zile un Jeep Rubicon 2020 diesel 2,2 nou si sper sa va pot spune mai multe peste aproximativ 10 zile cind mi s-a promis ca va fi reparata prima defectiune ( un senzor de tmperatura la filtrul de particule ),

Comentariu

• Salutari tuturor!

Ma numesc Adrian, sunt din Bucuresti, sunt posesor al unui Land Rover Freelander 2 2010, destul de incepator in ale offroad-ului, dar se pare ca mi-am descoperit o noua pasiune acum la batranete. M-am decis sa ma alatur comunitatii pentru ca am multe de invatat si poate voi avea ocazia sa bat niste drumuri mai putin umblate alaturi de alti pasionati.

Cheers

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20200627_204858480.jpg 
Afișări:	165 
Mărime:	2,22 MB 
ID:	1310618

Comentariu

• Salutare tuturor
              Ma cheama Andrei si sunt inginer IT, 39 de ani.
              Intrucat sunt angajat cu un proiect in afara tarii, acum 2 saptamani, dupa indelungate cautari am achizitionat din Polonia un Mitsubishi Pajero MK2 V6 3000 benzina, fabricatie 1991. Masina este in stare buna si preparata pentru offroad. Bineinteles, fiind nou in domeniu am nevoie de ceva sfaturi, dar o sa le postez in topicuri corespunzatoare

Am atasat si o poza cu "bestia"

https://photos.app.goo.gl/rajfzSpnYQw3wPPW8

Bucuros de cunostinta !

Cu stima
              Andrei
              Ultima editare de andrei_paj; 19.oct.2020, 11:13.
              Mitsubishi Pajero MK2 V6 3000 Long

Comentariu

• Bună ziua. Ma numesc Radu Ciprian Viorel și sunt din Satu Mare. Dețin un Freelander Td4 din 2003.

Comentariu

• Vă salut!
                  Mă numesc Iulian-Vasile, sunt din zona Vatra Dornei și dețin un Suzuki Grand Vitara (2004)

Comentariu

• Bună seara, numele meu este Florin Frunzar sunt din Satu Mare și am un Grand Cherokee, WG 2.7 din 2002.

Comentariu

• Salutare tuturor!
                      ​​​​​​​Numele meu este Marin Dumitru și sunt din Focșani - Vrancea. Nu am inca un 4x4 și sper că alaturandu-ma comunității sa pot face in viitorul apropiat o alegere înțeleaptă și să-mi îmbogățesc cunoștințele. Stimă și respect!

Comentariu

• Salut!
                        Ma numesc Andrei, sunt din Zalău și din 2017 dețin un Land Rover Freelander 2.0 tcie, an fabricație 2000.

Comentariu

• Salutare! Sunt Tudor, din Cluj-Napoca, posesor de o luna al unui Daihatsu Feroza 1.6 4x4 din 1996.

Comentariu

• Salutare club.
                            Sunt marcu kid ,din Suceava ,posesor a 2 Toyota lj 70.Ma bucur ca m-am alăturat clubului 4x4.Stima

Comentariu

• Topic de prezentare

Salutare! Ma numesc Gabriel si sunt hotarat sa achizitionez prima mea masina 4x4: Nissan x-trail classic fiind prima optiune. Acesta este si motivul pentru care ma aflu aici: nevoia de a primi recomandari si de a impartasii experiente utile.

S-auzim de bine!

Comentariu

• Salutare.....
                                Gabi din Gherla
                                posesor Jeep 2.7 WJ 2004
                                deocamdata totul OK

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection